Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  SAMOCHODY LUKSUSOWE NA WYNAJEM W COURCHEVEL

  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie
  Audi
  Bentley
  BMW
  Ferrari
  Jaguar
  Lexus
  Maserati
  Mercedes
  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie

  Wypożyczalnia aut luksusowych Courchevel

  Jeden z najbardziej popularnych kurortów narciarskich Trzech Dolin we Francji - Courchevel oferuje 600 kilometrów tras i 200 wyciągów dla narciarzy. Ten wspaniały ośrodek narciarski jest doskonałym miejscem na urlop w białym puchu i oferuje fanom sportów zimowych bardzo dobrze utrzymane stoki, nowoczesne wyciągi oraz tory saneczkowe dla dzieci. Jeśli lubisz sport i chcesz spędzić miło wolny czas z rodziną, wynajmij samochód terenowy w Courchevel w Auto Europe i poznaj wspaniałe uczucie ekskluzywnej jazdy nie tylko na stokach górskich, ale także po krętych drogach w alpejskiej panoramie. Courchevel jest renomowanym kurortem na wypoczynek Spa. Na wysokości 1850 m położone jest wiele luksusowych hoteli, ekskluzywnych butików i restauracji o wyokiej klasie, gdzie z pewnością można się bardzo dobrze zrelaksować. W ofercie Auto Europe proponujemy samochody luksusowe, sportowe, terenowe oraz kabriolety najbardziej znanych marek. Skontaktuj się działem obsługi klienta pod bezpłatną infolinią (00)800 1124 891 a my pomożemy Ci w wyborze auta na Twój upragniony urlop w Courchevel.

  Wypożycz samochód Twoich marzeń

  Jeżeli poszukujesz możliwości wypożyczalni samochodów luksusowych, Auto Europe ma do zaoferowania duży wybór samochodów prestiżowych, sportowych, SUV i kabrioletów o najwyższej jakości i z bardzo dobrą obsługą. Cenisz sobie komfort i dobry wypoczynek? Chcesz poczuć emocje jadąc szybkim samochodem sportowym? Zdecyduj się na urlop w Courchevel i wypożycz np. Porsche, albo Mercedesa klasy GL w Auto Europe. Jazda po zaśnieżonych trasach górskich może być o wiele łatwiejsza samochodem najnowszej generacji z silnym napędem typu Range Rover, marka ta jest najbardziej ulubioną wśród kierowców szukujących przygodę. Zamierzasz zabrać w podróż dzieci lub wybierasz się na narty z przyjaciółmi? Polecamy wypożyczyć duże auto typu Mercedes Viano. A jeśli chcesz dotrzeć szybko do celu, w naszej ofercie możesz wypożyczyć nawigację GPS oraz łańcuchy śniegowe i uchwyty na narty. Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas!

  Procedura odbioru auta

  Jeżeli nie lecisz samolotem bezpośrednio do Courchevel Auto Europe może zorganizować podstawienie samochodu na wskazany adres. Dostawa auta do najbliższych punktów wynajmu jak np. Chamonix, lotnisko w Lyon, lotnisko w Genewie i Zurychu oraz innych destynacji we Francji i Szwajcarii.

  Ruch uliczny i parkowanie

  Jazda samochodem w terenach górskich z odpowiednim wyposażeniem nie powinna sprawiać kłopotów. Jednak zdarzają się sytuacje kiedy warunki pogodowe utrudniają jazdę kierowcom. W przypadku, gdy trasa jest zaśnieżona należy zachować szczególną uwagę i ostrożność np. podczas hamowania. Zamiast gwałtownie, zaleca się stopniowo i powolnie naciskać na hamulce, żeby auto nie wpadło w poślizg. Jadąc pod górkę w terenach, gdzie występują krętych drogi kierowca powinien zwolnić tempo. W większości stacji benzynowych karty kredytowe są akceptowane, jednak nie wszystkie czynne są całodobowo. Pojazdom zbliżającym się z prawej strony należy ustąpić pierwszeństwa oraz pojazdom w rondzie. Przyciśnięcie klaksonu w terenach zabudowanych nie jest dozwolone, z wyjątkiem sytuacji grożących niebezbieczeństwem. Ponadto należy zwrócić szczególną uwagę na stan paliwa w samochodzie podróżując w terenach górskich, na wypadek, gdy z powodu opadów śniegu drogi będą nieprzejezdne, trzeba będzie skorzystać z objazdów, aby dotrzeć do celu.

  Najprostszym sposobem, żeby pozostawić samochód w Courchevel w bezpiecznym miejscu jest parking. Parkowanie samochodu na poboczu ulicy może być uciążliwe. Istnieje około jedenaście parkingów w okolicy kurortu, tak że można bez problemu znaleźć miejsce na auto. W ośrodku narciarskim Courchevel została utworzona spacjalna jednostka zarządzająca parkingami, aby ułatwić ruch drogowy kierowcom.

  One way - wynajem samochodów w jedną stronę

  Jeżeli planujesz wypożyczyć samochód we Francji w mieście A i oddać w mieście B lub innym państwie często taka opcja jest możliwa. W takim przypadku wynajem one way (tj. w jedną stronę) wiąże się z dodatkową opłatą, którą płaci się w wypożyczalni na miejscu. Taką specjalną usługę należy zamówić w Auto Europe w momencie dokonywania rezerwacji.