Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  OPINIE WYNAJEM SAMOCHODÓW ALESUND

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Opinie o wypożyczalni samochodów w Alesund

  Alesund uważane jest za jedno z piękniejszych miast w Norwegii. Podróżni mogą korzystać z licznych wspaniałych atrakcji i udać się na wycieczki objazdowe, podziwiając fiordy i góry. Alesund pełne jest mieszkańców dumnych ze swego domu, którzy chętnie witają nowych turystów i dzielą się swoją opinią, że Alesund jest najpiękniejszym miastem w całej Norwegii, jeśli nie na całym świecie. Alesund zostało założone na wielu wysepkach, położonych na oceanie, a rozpoznawalne jest też dzięki wspaniałej architekturze, wyróżniającej miasto na tle większości norweskich miejscowości. W roku 1904 wybuchł tu ogromny pożar, przez co niemal całe miasto uległo zniszczeniu. Nowe budynki, jakie powstały po pożodze, zaprojektowane zostały w stylu Art Nouveau.

  Alesund jest bardzo ważnym portem w kraju do połowu ryb, a podczas pobytu warto spróbować kilka lokalnych specjałów i dań rybnych, charakterystycznych dla tego miejsca! W Alesund i okolicy możesz podziwiać jedne z piękniejszych atrakcji naturalnych w kraju, jak fiord Geiranger i Trollstigen. Warto też udać się na górę Aksla, by podziwiać spektakularne widoki na miasto i okoliczne wyspy, w tym Giske i Godøy.

  Decydując się na wynajem samochodu z Auto Europe, możesz mieć pewność, że otrzymasz dostęp do ogromnej foty pojazdów do wyboru oraz doskonałych usług oferowanych przez nas i naszych partnerów. Nasza firma jest obecna na rynku od 1954 roku, co oznacza, że mamy wieloletnie doświadczenie potrzebne w tej branży i jesteśmy godni zaufania. Dzięki naszej współpracy ze znanymi wypożyczalniami samochodów na świecie możesz być pewien, że znajdziesz z nami odpowiedni samochód na następny wyjazd do Alesund, niezależnie od tego czy chcesz wynająć pojazd na lotnisku w Alesund, stacji kolejowej, czy w centrum miasta. Wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki powyżej, wpisując konkretne miejsce wynajmu i daty, a w parę sekund otrzymasz wyniki z dostępnymi pojazdami i dostawcami. Sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Alesund zamieszczone poniżej przez naszych klientów, by dowiedzieć się więcej o ich doświadczaniach podczas wynajmu w mieście.

  AUTO EUROPE AALESUND, NORWEGIA Recenzja wynajmu

  Średnia opinia Auto Europe Aalesund: