Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  BEZ UDZIAŁU WŁASNEGO Z AUTO EUROPE WYJAŚNIENIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Co oznacza Bez Udziału Własnego, kiedy rezerwuję wynajem samochodu?

  Termin „udział własny” oznacza kwotę, którą klient musi zapłacić, jeśli samochód zostanie uszkodzony lub skradziony podczas wynajmu. Kwota jest ustalonym procentem szacunkowego kosztu szkody. Kwota jest określana podczas procesu rezerwacji oraz w warunkach wynajmu. Suma jest podyktowana w zależności od kategorii pojazdu i polityki lokalnego dostawcy.

  Aby całkowicie usunąć tę opłatę, Auto Europe oferuje korzyść w postaci zakupu opcji bez udziału własnego podczas procesu rezerwacji. Lokalni dostawcy wynajmu samochodów również oferują tę opcję, jednak kupując ją bezpośrednio u nas podczas procedury rezerwacji, przyspieszysz proces odbioru w ciągu dnia. Należy zauważyć, że zakres pakietu bez udziału własnego dotyczy niektórych rodzajów szkód, a niektóre elementy, takie jak koła, dach, podwozie, szyby i opony, mogą zostać wykluczone. Jeśli te wykluczone części zostaną uszkodzone podczas wynajmu nadal będziesz za nie odpowiadać i odpowiednio obciąży Cię wypożyczalnia.

  Jak działa udział własny w przypadku wynajmu samochodów w USA?

  Gdy wynajmujesz w Auto Europe w USA , nasz pakiet Bez Udziału Własnego jest standardem we wszystkich wypożyczalniach. W przypadku większości dostawców standardowa stawka będzie obejmowała także rozszerzony zakres obejmujący koła, szkło, spód i dach pojazdu. Jeśli zdarzy ci się wybrać Avis lub Budget jako dostawcę wynajmu, podstawowa stawka będzie obejmować brak udziału własnego w przypadku kradzieży lub uszkodzenia nadwozia, a także zwrot udziału własnego na szyby i koła. Zapoznaj się z warunkami wybranej oferty, ponieważ warunki mogą się różnić w zależności od wybranego dostawcy i kategorii samochodu. Aby zapewnić sobie spokój ducha, Auto Europe zapewnia również specjalną ochronę klientom pragnącym podróżować w USA. Ze wszystkimi wyżej wymienionymi zaletami pakietu bez udziału własnego, nasza specjalna stawka o nazwie Zero Udziału Własnego z super breakdown cover zapewnia również zwrot następujących kosztów:

  • Opłaty kartą kredytową do maksymalnej kwoty 150 €
  • Opłaty administracyjne do maksymalnie 150 €
  • Opłata za unieruchomienie
  • Niewykorzystane dni wynajmu z powodów medycznych, wypadku lub uszkodzenia pojazdu
  • Uszkodzenia podwozia pojazdu, dachu, kół, szkła i opon
  • Uszkodzenia spowodowane na dodatkowych elementach, takich jak GPS, fotelik samochodowy itp.

  Jeśli chcesz złożyć reklamację, musisz najpierw zapłacić dostawcy wynajmu samochodu, a następnie odzyskać tę kwotę w Auto Europe. Ważne jest, aby zgłaszać roszczenia w Auto Europe, że dostarczasz wszystkie wymagane dokumenty, aby otrzymać zwrot pieniędzy tak szybko, jak to możliwe.

  Co zrobić, jeśli miał miejsce wypadek lub pojazd został skradziony?

  Co zrobić, jeśli miał miejsce wypadek?W mało prawdopodobnym przypadku, gdy zdarzy się, że uczestniczysz w wypadku drogowym, skradz go lub odkryj uszkodzenie pojazdu, którego nie było w momencie odbioru - nie panikuj i zachowaj spokój. We wszystkich przypadkach Auto Europe służy pomocą i radą. Ważne jest, aby wykonać następującą procedurę:

  • Skontaktuj się z policją:
   Niezbędne jest uzyskanie raportu policyjnego bez względu na to, jak niewielkie jest uszkodzenie lub jeśli pojazd został skradziony. W przypadku udziału w wypadku z osobą trzecią, złożony raport policyjny jest obowiązkowy, z podaniem pełnych danych stron trzecich.
  • Skontaktuj się z dostawcą:
   Ważne jest, aby skontaktować się z lokalnym dostawcą wynajmu samochodu w ciągu 24 godzin. Szczegółowe informacje, takie jak numer telefonu do wypożyczalni samochodów, można znaleźć w umowie i kuponie na wynajem.
  • Zrób zdjęcia / wideo:
   Jeśli masz odpowiednie środki, zrób szczegółowe zdjęcia lub nagraj film wideo ukazujące uszkodzenia.
  • Wypełnij raport z wypadku u dostawcy:
   Po zakończeniu okresu wynajmu będziesz musiał wypełnić należycie podpisany raport o wypadku z dostawcą wynajmu samochodu.

  Co jeśli lokalny dostawca nalega na wykupienie dodatkowego ubezpieczenia?

  Lokalni pracownicy wypożyczalni samochodów często mają za zadanie sprzedawać dodatkowe produkty i funkcje. Jednym z takich zadań jest ochrona ubezpieczeniowa, o której często wspomina się przy odbiorze pojazdu. Zasadniczo wszystkie opcje ubezpieczenia oferowane przez pracowników lokalnego dostawcy są opcjonalne. Jeśli przyjedziesz po odbiór pojazdu, a zaoferowane zostanie Ci ubezpieczenie w celu usunięcia udziału własnego, prawdopodobnie nie będzie to konieczne, ponieważ masz taką ofertę wykupioną za pośrednictwem Auto Europe.

  Możesz otrzymać dodatkowe ubezpieczenie na niektóre części pojazdu, których nie obejmuje ubezpieczenie podstawowe oferowane przez dostawcę za pośrednictwem Auto Europe. Decyzja o zakupie tego dodatkowego ubezpieczenia na miejscu jest całkowicie opcjonalna i od Ciebie zależy, czy to zrobisz, czy nie. Auto Europe oferuje produkt Super Cover, który zasadniczo obejmuje te części pojazdu, dlatego zalecamy zakup go w trakcie procesu rezerwacji.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące pakietu Bez Udziału Własnego od Auto Europe i udziału własnego podlegającego zwrotowi w przypadku produktów Super Cover, zadzwoń do jednego z naszych agentów rezerwacji pod numer +48 222 639 537. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci całkowity spokój podczas wakacji, zapewniając płynne i bezstresowe doznania.