Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  GOLD RATE W USA I KANADZIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Gold Rate - Specjalny pakiet w USA & Kanadzie

  Szukasz samochodu do wynajęcia w USA albo w Kanadzie w dobrej cenie? Auto Europe oferuje wynajem samochodów z super ofertą Gold Rate. Ten specjalny złoty pakiet zawiera pierwsze tankowanie i aż trzech dodatkowych kierowców!

  Auto Europe jest firmą pośredniczącą w wynajmie samochodów na całym świecie i dzięki współpracy z renomowanymi wypożyczalniami gwarantuje najniższe ceny na rynku. Nasi klienci mogą skorzystać z naszej usługi bezpośrednio w internecie dokonując rezerwacji na samochód na naszej stronie internetowej.

  Jeśli masz pytania lub potrzebujesz doradztwa, zadzwoń do nas pod bezpłatny numer infolinii!!

  Podróżujesz do USA lub Kanady? Wszystko czego potrzebujesz to... Gold Rate!

  Trzech dodatkowych kierowców
  Nie tylko jeden dodatkowy kierowca jest gratis, ale aż trzech!
  Jeśli rezerwujesz samochód do wynajęcia z pakietem podstawowym, w cenie wynajmu wliczony jest zwykle tylko jeden kierowca. Za każdego dodatkowego kierowcę musisz wtedy zapłacić w wypożyczalni. Decydując się na ofertę Gold Rate możesz zameldować bezpłatnie nie tylko jednego, ale nawet aż trzech dodatkowych kierowców! To idealna możliwość, jeżeli podróżujesz z rodziną lub przyjaciółmi i chcesz, aby także inne osoby mogły kierować samochodem.

  Pierwsze tankowanie
  Po co płacić za paliwo, kiedy możesz odebrać samochód już z pełnym bakiem i do tego za darmo?! Nasze oferty Gold Rate gwarantują odbiór samochodu z bezpłatnym pierwszym bakiem paliwa. Siądź za kierownicę, zapnij pasy i ruszaj w Twoją wymarzoną przejażdżkę!

  Nawigacja GPS opcjonalnie
  W poszczególnych ofertach Gold Rate zawarta jest także nawigacja GPS. Te specjalne oferty zapewniają jednak tylko niektóre wypożyczalnie. W naszej wyszukiwarce oferty te oznakowane są dodatkiem - Gratis: GPS.

  Gold Rate