Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W SOFII

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Sofii w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Sofii i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Sofii i podróżuj komfortowo. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni w centrum i na lotnisku w Sofii, w całej Bułgarii oraz we wszystkich państwach Europy. Jeśli chcesz wynająć samochód, w Auto Europe porównasz szybko i prosto ceny wszystkich dostępnych wypożyczalni w Sofii w naszej wyszukiwarce online.

  Wypożyczalnia samochodów Sofia

  Sofia to stolica Bułgarii położona w zachodniej części kraju, w kotlinie u stóp masywu Witoszy nad rzeką Bojanską. Miasto to ma bogatą historię - było wielokrotnie podbijane i zmieniało swoich "właścicieli", którymi byli m.in. Rzymianie, Turcy i Rosjanie. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Sofii jak: cerkiew Bojańską, cerkiew św. Niedzieli, cerkiew św. Zofii, zabytkowe tureckie łaźnie, synagogę z początków XX wieku i wiele innych. W górach Lulin, na zachód od Sofii atrakcyjne są uzdrowiska: Bankia, Górna Bania i Panczarewo oraz sztuczne jeziora: Iskyrskie, Panczarewskie i Pasarelskie. Dodatkowym atutem regionu jest możliwość odbywania krótkich wycieczek w góry do Starej Płaniny, Riły i doliny Strumy. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od publicznych środków komunikacji.

  Informacje o wynajmie samochodów w Sofii

  Zamierzasz wynająć samochód w Sofii? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w tym pięknym mieście Bułgarii. Wypożycz tanio samochód w Auto Europe, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop. Jeśli potrzebujesz pomocy przy rezerwacji albo masz pytania, zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii222 639 537 lub przeglądnij naszą stronę z;informacjami dla kierowców.

  Przydatne linki

  Lotnisko - Sofia