Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW LOTNISKO SAN FRANCISCO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w San Francisco

  San Francisco nigdy nie jest takie samo, choć niektóre rzeczy pozostają tu niezmienne. Niezależnie od tego, czy przyjeżdżasz tu po raz pierwszy, czy przyjeżdżasz tutaj odnowić stare znajomości, to miasto nigdy nie przestanie Cię zadziwiać. Zobacz co jeszcze można zrobić w San Francisco! Zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje, festiwale i eventy, jakie odbywają się tu prawie non stop! W ciągu dnia znajdziesz tu wiele turystycznych perełek do odkrycia, a w nocy możesz wybrać się do baru lub pubu z przyjaciółmi. Nie zapomnij też zobaczyć słynne rozległe parki, nowoczesne galerie sztuki oraz wspaniałe muzea. W San Francisco jest wszystko, czego mógłby wymagać dzisiejszy podróżnik.

  Nie zależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę biznesową, czy tylko marzysz o przejażdżce wzdłuż kalifornijskiego wybrzeża, wypożyczalnia samochodów z lotniska San Francisco to najlepszy pierwszy przystanek na Twoje trasie zwiedzania w USA. Auto Europe ma wielu długoletnich partnerów zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom najlepsze ceny i szeroki wybór pojazdów na wynajem. Dokonując z nami rezerwacji, zapewnisz sobie idealny samochód, dzięki czemu możesz wybrać się na wycieczkę nawet do Sacramento i jeszcze bardziej na południe do samego Los Angeles. Sprawdź nasze oferty na stronie i spełnij swoje marzenie o przejażdżce przez most Golden Gate Bridge! Poznaj doświadczenia poprzednich klientów w San Francisco. Zobacz ich opinie o wypożyczalni samochodów w San Francisco i o usługach Auto Europe.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko San Francisco to międzynarodowy port lotniczy w okolicy San Bruno i Millbrae w nieposiadającym osobowości prawnym hrabstwie San Mateo County. Lotnisko znajduje się około 21 kilometrów od centrum San Francisco. Lotnisko San Francisco jest drugim co do wielkości w zatoce Bay Area oraz drugim pod względem ruchliwości w Kalifornii po lotnisku w Los Angeles LAX. W roku 2017, port SFO był siódmym pod względem ruchliwości w Stanach Zjednoczonych oraz 24 na świecie pod względem ilości pasażerów. Lotnisko San Francisco jest też jednym z węzłów komunikacyjnych dla United Airlines i służy jako główna brama wjazdowa dla ruchu trans-pacyficznego dla United. Port służy też jako podrzędny węzeł dla linii Alaska Airlines.

  Oficjalna nazwa: San Francisco International Airport (SFO)
  Adres: 780 S Airport Blvd, San Francisco, CA 94128, USA
  Telefon: +385 (0)21 203 555
  Linie lotnicze dostępne na lotnisku: Lotnisko jest obsługiwane przez ponad 50 linii lotniczych. Połączenia do Polski są obsługiwane między innymi przez LOT.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w San Francisco

  Jeśli decydujesz się na wynajem samochodów na lotnisku w San Francisco z Auto Europe, zalecamy, aby upewnić się o lokalizacji swojego dostawcy w warunkach wynajmu zamieszczonych na voucherze. Stanowiska wypożyczalni samochodów znajdują się w centrum wynajmu samochodów znajdującym się na zachód od terminali. Linia kolejowa AirTrain Blue Line oferuje połączenia 24/7 z dostępem do centrum wynajmu samochodów (Rental Car Center) z lotniska. AirTrain to automatyczny system transportu pasażerskiego i zatrzymuje się na każdym terminalu. Zalecamy, aby zawsze się upewnić o dokładnej lokalizacji dostawcy, oraz że ma się wszystkie wymagane dokumenty potrzebne podczas odbioru pojazdu z lotniska w San Francisco. Zapoznaj się też z naszą stroną o przepisach drogowych obowiązujących w stanach Zjednoczonych, aby nie obce były Ci przepisy ruchu drogowego w mieście oraz w kraju.

  Budget na lotnisku San Francisco Budget na lotnisku San Francisco
  780 N McDonnell Rd,
  San Francisco, USA CA 94128

  +1 (650) 877-0998
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Dollar na lotnisku San Francisco Dollar na lotnisku San Francisco
  780 N McDonnell Rd,
  San Francisco, USA CA 94128

  +1 (866) 434-2226
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Hertz na lotnisku San Francisco Hertz na lotnisku San Francisco
  780 N McDonnell Rd,
  San Francisco, USA CA 94128

  +1 (650) 624-6600
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień

  Terminale

  Lotnisko San Francisco składa się z czterech terminali, które są ułożone odpowiednio w przeciwną stronę do ruchu wskazówek zegara. Hale na wszystkich terminalach są nazwane od A do G. Terminale 1, 2 oraz 3 obsługują ruch lotów krajowych, podczas gdy terminal międzynarodowy jest zaprojektowany, tak aby obsługiwać loty zagraniczne oraz połączenia krajowe.

  Międzynarodowy terminal składa się ze stref wejścia na pokład od A do G. Terminal ten został zaprojektowany w 2000 roku, aby zastąpił obecną do tego czasu strefę przylotów międzynarodowych na Terminalu 2. Jest to największy międzynarodowy terminal w Północnej Ameryce i największy budynek na świecie, jaki został zbudowany na bazi izolatorów do ochraniania przeciwko trzęsieniom ziemi. Terminal ten mieści w sobie wiele usług w tym ofertę jedzeniową, która skupia się na szybkiej obsłudze jak najlepsze restauracje w San Francisco w Bay Area, podobnie jak na pozostałych terminalach. W przyszłości są plany, aby zrobić z tego terminalu punkt docelowy sam w sobie.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko oferuje bardzo szeroki zakres wyboru, jeśli chodzi o sklepy oraz oferty jedzeniowe, z licznymi stanowiskami, gdzie możesz znaleźć wyjątkowe restauracje z przysmakami, jakie zachwycą podróżników w każdym wieku. Jedną z wyjątkowych atrakcji na lotnisku jest muzeum FSO, jakie oferuje ponad 40 wystaw przez cały rok. Na SFO znajdziesz też centra ze spa, jogą i pokoje czytelnicze. Podróżujące dzieci mogą wybawić się w strefie zabaw, podczas gdy starsi mogą wypocząć w pokoju Berman Reflection Room. Bankomaty oraz inne usługi bankowe są dostępne w wielu różnych miejscach na każdym terminalau, a na każdym z nich znajdziesz też strefę wypoczynkową dla zwierząt. Na całym terenie lotniska dostępne jest darmowe połączenie internetowe WiFi w każdym budynku.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w San Francisco

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w San Francisco oferuje elastyczność i swobodę zaraz po wylądowaniu. Jeśli wracasz z miasta do portu, możesz wybrać jedną z dwóch większych tras. Szybsza trasa 101, natomiast 280 jest tylko nieco dłuższa, jednak musisz dostosować swój wybór do tego, ile potrzebujesz czasu do odlotu. Podróżujący bez samochodu nie muszą się przejmować, ponieważ mogą skorzystać z doskonałych połączeń oferowanych przez BART (lokalna firma szybkich kolei), które funkcjonują pomiędzy SFO i San Francisco, wschodnią zatoką i hrabstwem San Mateo. Stacje BART znajdują się na poziomie odlotów na terminalu międzynarodowym. Darmowe przejazdy AirTrain łączą wszystkie terminale ze stacją BART. Co więcej, możesz skorzystać z autobusu funkcjonującego 24/7 obsługiwanego przez firmę SamTrans. Autobusy odjeżdżają z San Francisco i hrabstwa San Mateo County i zatrzymują się na każdym terminalu oraz przy centrum wynajmu samochodów.

  Porady parkingowe

  Port lotniczy SFO oferuje liczne opcje parkingowe, w zależności od tego na jak długo zostajesz na lotnisku. Parkowanie na ulicy w San Francisco jest płatne od poniedziałku do niedzieli od godziny 9 rano do 18. Automaty parkingowe akceptują drobne oraz karty kredytowe. W większości miejsc parkowanie jest dozwolone zaledwie do dwóch godzin. Pamiętaj, aby też zwrócić uwagę na wszelkie ograniczenia czasowe, godziny czyszczenia ulic oraz ograniczone strefy parkowania. Możesz też znaleźć w mieście kilka garaży publicznych rozmieszczonych w całym San Francisco.

  Przydatne linki

  Lotnisko San Francisco