Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W PESCARZE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Pescara

  Rozpocznij swoje wakacje jeszcze wcześniej, odbierając pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Pescarze. To pełne życia miasto jest klejnotem ukrytym na włoskim wybrzeżu i czekającym na odkrycie, kuszącym ciepłymi piaszczystymi plażami, przyjemnymi kawiarniami, interesującą historią i ekscytującą kulturą. Wiele fascynujących rozrywek, czy opcji na wycieczki jednodniowe, znajduje się w niewielkiej odległości jazdy samochodem. W wynajętym pojeździe możesz z łatwością odwiedzić takie miasta, jak Ancona czy Rzym, aby w pełni wykorzystać swój pobyt we Włoszech.

  Auto Europe dostarcza doskonałe usługi i wynajem samochodów w ponad 24,000 miejscach docelowych na całym świecie. Ze sporą ilością naszych zaufanych partnerów w Pescarze, jesteśmy w stanie oferować najlepsze możliwe ceny dostępne na rynku, z pojazdami w różnych kategoriach, aby każdy podróżnik mógł znaleźć pojazd dopasowany do swoich potrzeb. W naszym przewodniku po Pescarze znajdziesz liczne potrzebne informacje związane z wynajmem samochodu, jeśli jednak masz więcej pytań lub potrzebujesz pomocy podczas dokonywania rezerwacji, nie wahaj się z nami skontaktować, a nasi wyszkoleni agenci rezerwacyjni chętnie udzielą Ci pomocy i wskazówek na Twój nadchodzący wyjazd.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko w Pescarze jest międzynarodowym lotniskiem obsługującym Pescarę i cały region Abruzzo we Włoszech. Port ten znajduje się około 4 km od centrum miasta Pescara, oraz około 180 km od Rzymu, do którego możesz się dostać w 2 jazdy samochodem, wybierając trasę przez autostradę prowadzącą przez Apeniny. Lotnisko w Pecarze znajduje się przy trasie road 5 Via Tiburtina Valeria, jest dobrze połączone z kilkoma ważnymi drogami (Autostrada A25, Autostrada A14, SS714 Tangenziale di Pescara) i oferuje dogodne połączenia kolejowe.

  Międzynarodowe Lotnisko w Pescarze (PSR)
  Oficjalna nazwa: Międzynarodowe Lotnisko Abruzzo
  Adres: Via Tiburtina Km 229,100, 65131 Pescara PE, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Alitalia, Ryainair, Mistral Air, Blue Air i Wizz Air.
  Telefon: 895 898 9512

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Pescara

  Wynajem samochodu na lotnisku w Pescarze jest prosty, ponieważ, zaraz za strefą przylotów po lewej stronie, znajdziesz znaki prowadzące na parking wypożyczalni samochodów (zobaczysz na podłodze czerwone oznakowania). Podczas zwrotu pojazdu, docierając na lotnisko z drogi Tiburtina, kieruj się wskazówkami prowadzącymi na parking wypożyczalni (dawny wjazd na lotnisko). Odebranie samochodu z lotniska na Pescarze jest bardzo łatwe, ponieważ stanowiska dostawców znajdują się na terminalu. Bardzo ważne jest, żeby przed dokonaniem rezerwacji dokładnie przeczytać ogólne warunki, a zjawiając się po odbiór pojazdu, mieć przygotowane prawo jazdy, kartę kredytową i voucher, aby proces odbioru odbył się szybko i sprawnie.

  Avis na lotnisku Pescara Avis na lotnisku Pescara
  Via Tiburtina Valeria,
  Pescara PE, Włochy 65121
  +39 085 54116
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 08:30 - 20:30
  Europcar na lotnisku Pescara Europcar na lotnisku Pescara
  Via Tiburtina Valeria, 100,
  Pescara PE, Włochy 65128
  +39 085 52120
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 09:00 - 18:30
  Sixt na lotnisku Pescara Sixt na lotnisku Pescara
  Via Tiburtina Valeria,
  Pescara PE, Włochy 65100
  +39-0858623105
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd Cały dzień
  Hertz na lotnisku Pescara Hertz na lotnisku Pescara
  Strada Statale 5, 100,
  Pescara PE, Włochy 65100
  +39 085 431 5769
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:30 - 20:30

  Terminale

  Lotnisko w Pescarze ma tylko jeden terminal pasażerski, zatem znalezienie się na nim jest proste i bezproblemowe. Ponieważ jest to jedyne lotnisko międzynarodowe w regionie Abruzzo, odgrywa on fundamentalną rolę w transporcie i połączeniach powietrznych dla całej strefy, a także sąsiadujących regionów i miast. Na terminalu znajdziesz jednak wszystkie potrzebne usługi i udogodnienia potrzebne podczas podróży. Jeśli potrzebujesz pomocy, udaj się do jednego z punktów informacyjnych na lotnisku i dowiedz się więcej na temat poszczególnych usług, jak biura rzeczy zagubionych, zgubiony bagaż, wypożyczalnie samochodów, czy kantory wymiany walut. Strefa kontroli bezpieczeństwa i bramki znajdują się na parterze terminalu.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko Pescara jest porównywalnie mniejsze od głównych międzynarodowych lotnisk we Włoszech. Mimo to znajdziesz tu wszystkie najważniejsze usługi potrzebne podczas podróży oraz kilka dodatkowych udogodnień. Jeśli potrzebujesz, udaj się do jednego z bankomatów, możesz też skorzystać z dostępnych restauracji, kantoru wymiany walut, punktów informacyjnych i sklepów wolnocłowych, na szybkie zakupy pamiątek lub małych prezentów na ostatnią chwilę. Lotnisko Abruzzo oferuje też darmowe połączenie WiFi dla wszystkich pasażerów na całym terminalu. Można się do niego podłączyć bezpośrednio, po zaakceptowaniu warunków prywatności. Na lotnisku oferowane jest też wsparcie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, jednak należy powiadomić lotnisko przed przyjazdem, aby mogli odpowiednio przygotować dla Ciebie pomoc.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Pescara

  Przedostanie się do centrum Pescary jest stosunkowo łatwe i możesz zdecydować się na kilka opcji. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Pescarze zapewni ci najwygodniejszy i najszybszy transport, gdziekolwiek chcesz się udać. Alternatywnie możesz wybrać opcję przewoźnika autobusowego z linią numer 38, by dotrzeć do centrum miasta. Tym sposobem dostaniesz się na Piazza della Repubblica, która znajduje się zaraz przy terminalu autobusowym przeznaczonym dla połączeń krajowych i międzynarodowych. Linia ta kuruje też w okolicach głównej stacji kolejowej położonej w mieście, dlatego możesz z łatwością zmienić środek transportu i kontynuować podróż do dalej położonych miejsc. Na lotnisku możesz też skorzystać z usług taksówek, których postój znajduje się zaraz przed lotniskiem, a usługi możesz zamówić telefonicznie, z numerem podanym na stronie lotniska. Wszelkie dodatkowe informacje o stawkach i miejscach docelowych, trasach i lokalizacjach znajdziesz na stronie lotniska.

  Porady parkingowe

  W porcie lotniczym w Pescarze dostępny jest parking, przeznaczony dla 500 pojazdów. Zazwyczaj nie jest potrzebne rezerwowanie miejsca z wyprzedzeniem, ponieważ starcza ich dla pasażerów niezależnie od pory roku. Lotnisko Abruzzo oferuje tylko jeden niezakryty parking, dostępny przez cały dzień, z automatami do poboru biletów na gotówkę, położonymi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz terminalu. Możesz skorzystać z opcji opłacenia parkingu z góry, udając się do kasy biletowej, korzystając w ten sposób ze specjalnych zniżek na przerwy w podróży.

  W centrum Pescary można znaleźć wiele opcji parkingowych. Parkowanie na ulicach oznaczone jest liniami wytyczonymi na podłożu, z kolorem odpowiadającym trzem rodzajom parkingów. Jeśli znajdziesz wolne miejsca oznaczone żółtymi liniami, nie zatrzymuj się na nich, ponieważ są one przeznaczone dla specjalnych kategorii pojazdów należących między innymi do policjantów, czy doktorów. Kiedy napotkasz się na białe linie, możesz bezproblemu się przy nich zatrzymać, ponieważ oznaczają one, że parking jest bezpłatny. Na koniec, niebieskie linie, wskazują na płatny parking, co oznacza, że niedaleko znajduje się biletomat. Ważny bilet należy po zakupieniu umieścić za przednią szybą pojazdu.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska