Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W ORLANDO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Najniższe ceny wynajmu samochodu na lotnisku w Orlando

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Orlando zabierze Cię na wspaniałą przygodę, ponieważ w tym nowoczesnym mieście jest wiele ekscytujących rzeczy do zrobienia. Miłośnicy wrażeń będą się dobrze bawili w licznych parkach rozrywki w Orlando, rozpoczynając od wycieczki Walt Disney World, następnie spędzając wieczór w Legoland. Ci, co wolą spędzać czas w otoczeniu natury, w Orlando mogą się zbliżyć naprawdę blisko do dzikich zwierząt. Co więcej, tylko w Orlando możesz lecieć w samolocie dwupłatowym z otwartym kokpitem z lat 30 XX wieku. Entuzjaści golfa mogą udać się na jedno z doskonałych pól golfowych, a nowożeńcy mogą się przekonać, dlaczego Orlando znajduje się na liście najpopularniejszych miejsc docelowych w USA na podróż poślubną. Miasto to oferuje wiele międzynarodowych restauracji i ciekawych sklepów. Oprócz tego warto jest chłonąć kulturę tego miejsca odwiedzając jego interesujące dzielnice.

  Z tak bogatą ofertą atrakcji, jest to popularne miejsce także dla rodzin z dziećmi. Kiedy wylądujesz już e tym ekscytującym mieście, odbierz swój wynajęty samochód z lotniska w Orlando i wybierz się na pełną wrażeń przygodę. Jeśli szukasz najlepszych ofert dostępnych na rynku, upewnij się, że sprawdzisz fantastyczne stawki od Auto Europe. Najniższe ceny, ponad 60 doświadczenia na międzynarodowym rynku wynajmu samochodów i doskonała obsługa klienta, cechują właśnie Auto Europe. Nasz zespół ekspertów jest w gotowości, aby pomóc Ci znaleźć odpowiedź na wszystkie pytania. Wystarczy, że zadzwonisz do nas po numer +48 222 639 537.

  Informacje o lotnisku

  To nowoczesne lotnisko w Orlando jest w stanie obsłużyć około 45,00,000 pasażerów rocznie. W porcie znajdziesz szeroką ofertę dostępnych usług i udogodnień, aby pomóc podróżnym zrelaksować się przed wyjazdem i cieszyć się z podróży. Lotnisko w Orlando znajduje się około 14 kilometrów na południowy wschód od centrum miasta Orlando, do którego z łatwością dostaniesz się wypożyczonym samochodem, lub jeśli odbierasz pojazd w mieście, autobusem, lub taksówką.

  Oficjalna nazwa: Międzynarodowe lotnisko Orlando (MCO)
  Adres: 1 Jeff Fuqua Blvd, Orlando, FL 32827, USA
  Telefon: +1 (407) 825 2001
  Linie lotnicze obsługiwane na lotnisku: Na lotnisku w Orlando dostępnych jest wiele linii lotniczych, takich jak Delta Air Lines, American Eagle, Virgin Atlantic i wiele innych.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku w Orlando

  Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Orlando, nie będziesz mieć problemu z odbiorem, ponieważ w porcie operuje większość dużych wypożyczalni. Zazwyczaj nie ma też potrzeby, aby korzystać z autobusów wahadłowych, by dostać się do biura dostawcy, ponieważ większość z nich ma swoje stanowiska na terminalu lub terenie lotniska. Największa ilość wypożyczalni samochodów znajduje się w strefach A i B na Terminalu, a także na poziomie transportu naziemnego (Level 1).

  Avis na lotnisku Orlando Avis na lotnisku Orlando
  1 Airport Blvd,
  Orlando, USA 32827

  +1 407 825 4570
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Europcar na lotnisku Orlando Europcar na lotnisku Orlando
  1 Airport Blvd,
  Orlando, USA 32827

  +1 407 203 1204
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Dollar na lotnisku Orlando Dollar na lotnisku Orlando
  9201 Airport Blvd,
  Orlando, USA 32827

  +1 407 825 3287
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień
  Hertz na lotnisku Orlando Hertz na lotnisku Orlando
  1 Airport Blvd,
  Orlando, USA 32827

  +1 407 888 5420
  Godziny otwarcia:
  Cały dzień

  Terminale

  Międzynarodowe lotnisko w Orlando zostało zbudowane według układu opierającego się na węźle transportowym i zasilającymi go promienistymi liniami transportowymi, z jednym głównym terminalem i czterema halami lotniczymi łatwo dostępnymi dzięki transportowi osób i systemu tramwai. Duży budynek terminalowy rozróżniony jest na Terminal A i Terminal B podzielone na trzy piętra. Na poziomie 3 można znaleźć ofertę jadalnianą. Poziom 2 mieści w sobie punkt odbioru bagażu, natomiast poziom 1 ma dostęp do transportu naziemnego. Cztery hale lotniskowe zostały zaprojektowane przez słynnych architektów, tak aby lotnisko było w stanie radzić sobie z dużym ruchem i licznymi lotami.

  W głównym budynku terminalowym znajdziesz wyjątkowy hotel Hyatt Regency i spore lobby dla pasażerów. Strefa A podzielona jest na strefę lotniskową 1 i strefę lotniskową 2, natomiast strefa B podzielona jest na strefę lotniskową 3 i strefę lotniskową 4, która dawniej była strefą lotów międzynarodowych na lotnisku. Strefa lotniskowa 4 ma bezpośrednie połączenie z hali odprawy celnej na platformę transportu lotniskowego.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko w Orlando przywita cię wieloma różnymi usługami i udogodnieniami, takimi jak restauracjami, sklepami, pocztą i bankami. Wszystkie to udogodnienia w ofercie lotniska są dostępne nie tylko dla pasażerów, ale też dla publicznie dla każdego, kto odwiedza port. Sklepy i jadalnie, jakie mieszczą się na terminalach w strefie lotniskowej (strefa z bramkami), dostępne są wyłącznie dla pasażerów posiadających ważną kartę pokładową. Na lotnisku znajdziesz stację do ładowania urządzeń mobilnych, a połączenie z Wi-Fi jest bezpłatne podczas całego pobytu na terenie lotniska. Bankomaty można znaleźć na każdym poziomie, a kantory wymiany walut dostępne są na poziomie 3.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko w Orlando

  Kiedy odbierzesz pojazd od wypożyczalni samochodów na lotnisku w Orlando, udaj się do centrum miasta trasą SR436, a następnie skorzystaj z "East-West Expressway" (droga płatna). Jeśli udajesz się na południowy zachód, w kierunku Walt Disney World, wybierz SR 528 (Bee Line/Beach Line Expressway, droga płatna). Sprawdź też nasz przewodnik, zawierający informacje drogowe w USA, zanim udasz się w podróż. Alternatywnie, na Terminalu A na poziomie transportu naziemnego, gdzie znajdują się miejsca dla linii komercjalnych, znajdziesz lokalne autobusy, które zabiorą Cię do centrum Orlando, a bilety są w bardzo rozsądnych cenach. Taksówki i vany wahadłowe, także są dostępne z tego poziomu. Kiedy zwiedzisz już w pełni Orlando, możesz wybrać się na bardzo widokową trasę prowadzącą na Daytona Beach w niecałą godzinę.

  Porady parkingowe

  W Orlando nie ma problemu ze znalezieniem wolnego miejsca parkingowego. Wiele opcji parkingowych przy ulicy jest bezpieczna i w przystępnych cenach, w miłych dzielnicach. W pobliżu wielu atrakcji turystycznych znajdziesz wiele bezpiecznych garaży parkingowych, oprócz parkingu na ulicy. W centrum Orlando jest łącznie jedenaście garaży parkingowych, które są dostępne przez 24 godziny na dzień. Garaże te są dogodnie zlokalizowane, zakryte i z gwarancją bezpieczeństwa. Warto jednak pamiętać, że niektóre garaże są czynne od 05:00 rano do 23:00 tylko w dni powszednie. Zarówno parking na ulicach, jak i w garażu ma stawkę godzinną. Na ulicach stawka ta wynosi około dolara za godzinę, a w garażach do około 15 dolarów za godzinę - dlatego warto jest dokładnie sprawdzić ceny, przed skorzystaniem z parkingu.

  Na lotnisku w Orlando znajdują się parkingi długoterminowe i krótkoterminowe, w tym parkowanie z waletem, parking z ekspresowym odebraniem i zostawieniem pasażerów i opcje parkingowe przy hotelu. Pasażerowie o ograniczonej sprawności ruchowej, mogą dostać się na parking terminalowy przy winadach na każdym poziomie, a ekonomiczne miejsca parkingowe obsługiwane są przez autobusy wahadłowe na i z terminala. Autobusy wahadłowe są zazwyczaj bezpłatne, a niektóre parkingi są patrolowane przez Departament Policji w Orlando. Kiedy dotrzesz już do miasta, z łatwością znajdziesz miejsce na bezpiecznym parkingu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących godzin otwarcia parkingów, dostępności i stawek, sprawdź oficjalną stronę miasta Orlando.

  Przydatne linki

  Lotnisko Orlando