Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W CIAMPINO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ciampino

  Auto Europe jest pośrednikiem w wynajmie samochodów z ponad 60-letnim doświadczeniem w branży. Oferujemy naszym klientom usługi wynajmu samochodów w ponad 24 000 lokalizacjach na całym świecie, wysoką jakość obsługi klienta, szeroką gamę dostępnych pojazdów i najniższe stawki na rynku. Miej pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby obsługiwała Cię idealna dla Ciebie wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ciampino w Rzymie. Zacznij cieszyć się wakacjami we Włoszech, jak tylko wysiądziesz z samolotu.

  Jako jedno z dwóch lotnisk w Rzymie, lotnisko Ciampino zarządza nie tylko lotami wojskowymi, ale także cywilnymi, obsługiwanymi głównie przez tanich przewoźników. Lotnisko znajduje się w małym miasteczku Ciampino na południowy wschód od Rzymu. Jest to jedna z bram do wiecznego miasta i jego bogactwa zabytków, historii i atrakcji kulturalnych. Tylko 16 kilometrów od centrum Rzymu lotnisko jest dobrze połączone z włoską stolicą za pomocą kilku środków transportu.

  Wynajem samochodu na lotnisku jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym sposobem podróżowania po okolicy. Bądź elastyczny w podróży i oszczędzaj pieniądze dzięki gwarancji najniższych cen z Auto Europe. Dzięki naszym niedrogim wypożyczalniom masz szanse zobaczyć więcej i zrobić więcej w Rzymie. Gdy już tam będziesz, zdasz sobie sprawę, jak ogromną ofertę kulturalną przedstawia to miasto. Tak jak wielu innych, prawdopodobnie będziesz chciał kiedyś wrócić, ponieważ Rzym jest fascynującym miejscem. Pod wieloma względami miasto to jest kolebką cywilizacji europejskiej. Dowiedz się więcej o usługach Auto Europe i dostawców, przeglądając opinie o wypożyczalni samochodów w Rzymie.

  Informacje o lotnisku

  Jako drugorzędne lotnisko w Rzymie, Ciampino zarządza lotami cywilnymi, wojskowymi i handlowymi zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi. Pierwszy samolot, który dotarł na biegun północny, wystartował z tego miejsca w 1926 roku. Większość lotów dociera do Fiumicino, lotnisko w Ciampino obsługuje głównie loty sezonowe, czarterowe i tanie. Zdecyduj się na wynajęcie samochodu na lotnisku Ciampino, aby rozpocząć wakacje we właściwy sposób!

  Lotnisko Ciampino w Rzymie (CIA)
  Oficjalna nazwa: Ciampino-G. B. Pastine International Airport or Rome Ciampino Airport
  Adres: Via Appia Nuova, 1651, 00040 Ciampino, Rzym, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku Ciampino: Easy Jet , Ryanair, Wizz Air
  Telefon: +39 06 65951

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Ciampino

  Odbiór samochodu na lotnisku jest łatwy dzięki kilku biurom wypożyczalni znajdującym się w hali przylotów: Avis, Hertz, Europcar, Thrifty i Sixt. Biura znajdują się przy Via Mameli, w pobliżu parkingu P8. Poniżej znajduje się przegląd godzin pracy wybranych dostawców. Pamiętaj, że informacje te mogą ulec zmianie. Zawsze sprawdź, czy wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ciampino w Rzymie jest otwarta w momencie odbioru, aby uniknąć utraty samochodu bez możliwości zwrotu pieniędzy za rezerwację. Czasami możliwe jest wynajęcie samochodu poza standardowymi godzinami pracy biura za dodatkową opłatą. Nasi agenci rezerwacji chętnie pomogą i poinformują Cię o wszystkim, co musisz wiedzieć, aby Twój wynajem odbył się sprawnie.

  Avis na lotnisku Ciampino Avis na lotnisku Ciampino
  Via Appia Nuova, przyloty,
  Rzym, Włochy 00040
  +39 0679 340 195
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 21:30
  Budget na lotnisku Ciampino Budget na lotnisku Ciampino
  Via Appia Nuova, przyloty,
  Rzym, Włochy 00040
  +39 0679 340 195
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 21:30
  Dollar na lotnisku Ciampino Dollar na lotnisku Ciampino
  Via Appia Nuova, przyloty,
  Rzym, Włochy 00040
  +39 0679 341 693
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:59
  Europcar na lotnisku Ciampino Europcar na lotnisku Ciampino
  Via Appia Nuova, przyloty,
  Rzym, Włochy 00040
  +39 0679 340 544
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 20:00
  Keddy na lotnisku Ciampino Keddy na lotnisku Ciampino
  Via Appia Nuova, przyloty,
  Rzym, Włochy 00040
  +39 0679 340 544
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 20:00

  Terminale

  Dzięki pokaźnym rozmiarom i tylko jedno poziomowemu terminalowi lotnisko oferuje pasażerom mnóstwo restauracji, kawiarni i barów, w których można się zrelaksować przed wyjazdem. W sumie jest 16 bramek do 31 stanowisk odprawy, w których możesz się zameldować i zostawić swój bagaż. Dla tych potrzeb w ostatniej chwili sprawdź szeroki wybór sklepów detalicznych na całym lotnisku. Dla wygody pasażerów darmowe WiFi jest dostępne na całym lotnisku.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko Rzym Ciampino oferuje wiele doskonałych restauracji, kawiarni i barów na całym lotnisku. Oferuje również ekskluzywne i bezcłowe sklepy. Możesz wypłacić gotówkę w jednym z wielu dostępnych bankomatów. Sprawdź wcześniej stawkę prowizji w swoim banku, aby uniknąć niespodzianek. Pieniądze mogą być wymieniane w jednym z kantorów zarówno na hali przylotów, jak i odlotów, do godziny 23:00. Jeśli podróżujesz z małymi dziećmi, to wiedz, że lotnisko oferuje strefę opieki nad dziećmi, gdzie można zmienić pieluchy, a także pokój rodzinny z małymi toaletami dla dzieci. Jeśli Twój lot jest późno w nocy, należy pamiętać, że nie ma restauracji ani sklepów otwartych między północą a 6 rano. Palacze mogą palić w specjalnie wyznaczonych miejscach na lotnisku. Na lotnisku Ciampino nie ma pryszniców.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Ciampino

  Autobusy i pociągi są dostępne, aby przewieźć pasażerów z lotniska do dworca centralnego Termini w Rzymie. Taksówki są również dostępne poza terminalem przylotów. Autobusy odjeżdżają spod budynku terminalu i zabiorą Cię do dworca kolejowego Ciampino, skąd można złapać pociąg do Rzymu. Lotnisko Ciampino znajduje się 13 km na południowy wschód od centrum Rzymu i można do niego łatwo dojechać drogą SS7, łączącą lotnisko z autostradą A90 (znaną również jako Greater Ring Road). Zorganizuj wynajem samochodów na lotnisku Ciampino i szybko dotrzesz do Rzymu! Z lotniska Ciampino można również łatwo rozpocząć podróż samochodem po Lacjum.

  Porady parkingowe

  Za dodatkową opłatą dostępny jest parking na lotnisku Rzym Ciampino. Jeśli chcesz zagwarantować sobie miejsce parkingowe, najlepiej zadzwonić wcześniej, aby je zarezerwować. W Rzymie stosowany jest system parkowania „pay and display”: wystarczy odebrać bilet z pobliskiego licznika parkingowego i umieścić go w widocznym miejscu za przednią szybą. Płatny parking jest oznaczony niebieskimi liniami, parking dla niepełnosprawnych jest zaznaczony na żółto, a bezpłatne miejsca parkingowe są sygnalizowane białymi liniami.

  Zwróć szczególną uwagę na ograniczenia czasowe parkowania i obszary tylko dla mieszkańców. Istnieje wiele ulic, na których można parkować tylko samochody z pozwoleniem na pobyt, zwłaszcza w centrum Rzymu. Kierowcy mogą również zdecydować się na pozostawienie swoich pojazdów na płatnych parkingach publicznych.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska