Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W BRINDISI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Brindisi

  Lotnisko Brindisi znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu Włoch. Ten port lotniczy służy jako brama wjazdowa do miasta i okolic oraz całego regionu. Brindisi samo w sobie było w starożytności znane jako brama wjazdowa na wschód. W dawnych czasach miasto to było popularnym przystankiem na trasie, dlatego często zatrzymywali się tu żołnierze, pielgrzymi, podróżni oraz handlarze. Obecnie Brindisi jest doskonałym miejscem docelowym dla ludzi, którzy uwielbiają spędzać czas na plaży, relaksować się, pływać i zwiedzać wyjątkowe, nieznane regiony. Cała okolica znana jest z pięknego wybrzeża, długich piaszczystych plaż, idealnych do wygrzewania się na słońcu. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Brindisi pozwoli Ci z łatwością zwiedzić cały region!

  Zarezerwuj samochód na wynajem z Auto Europe, aby zapewnić sobie najlepsze stawki wynajmu. Sprawdź, jakie mamy najnowsze oferty na naszej stronie, dotyczące wynajmu w mieście lub na lotnisku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub uzyskać pomoc podczas rezerwacji, skontaktuj się ze specjalistami z Auto Europe, którzy chętnie poprowadzą Cię przez cały proces.

  Informacje o lotnisku

  Lotnisko w Brindisi znajduje się około sześć kilometrów od centrum miasta. Lotnisko w Brindisi obsługuje około dwu miliony pasażerów każdego roku. Lotnisko oryginalnie służyło, jako lotnisko wojskowe, natomiast obecnie oferuje liczne połączenia do wielu miejsc docelowych w Europie, w tym połączenia tanimi liniami lotniczymi.

  Międzynarodowe Lotnisko Brindisi (BDS)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko Brindisi Salento
  Adres: Contrada Baroncino, 72100 Brindisi BR, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Air berlin, Air Dolomiti, Alitalia, Arkia, British Airways, EasyJet, Etihad, Eurowings, Helvetic Airways, Meridiana, Ryanair, Tuifly, Volotea i Vueling.
  Telefon: +39 080 5800 202

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Brindisi

  Auto Europe współpracuje z kilkoma światowej sławy dostawcami obecnymi na lotnisku. Niejedna wypożyczalnia samochodów na lotnisku Brindisi ma swoje stanowisko na terminalu. Jeśli jednak twój dostawca nie oferuje takiej opcji, zostanie to wyszczególnione na twoim voucherze razem z informacjami dotyczącymi, jak dostać się do biura wypożyczalni. Upewnij się, że podczas odbioru pojazdu masz przy sobie wszystkie wymagane dokumenty, jak voucher Auto Europe, kartę kredytową wystawioną na głównego kierowcę, dowód tożsamości oraz prawo jazdy. Odkrywaj włoskie wybrzeże samochodem wynajętym na lotnisku Brindisi. Możesz też podążać wybrzeżem do Bari lub wybrać się na czterogodzinną przejażdżkę do Neapolu.

  Avis na lotnisku Brindisi Avis na lotnisku Brindisi
  Aeroporto Di,
  Brindisi, Włochy 72100
  +39 0831 418826
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 20:00
  Dollar na lotnisku Brindisi Dollar na lotnisku Brindisi
  Via Noalese, 63,
  Brindisi, Włochy 72100
  +39 0831413682
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 23:00
  Thirfty na lotnisku Brindisi Thirfty na lotnisku Brindisi
  Via Noalese, 63,
  Brindisi, Włochy 72100
  +39 0831 182 2843
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 20:00
  Keddy na lotnisku Brindisi Keddy na lotnisku Brindisi
  Via Noalese, 63,
  Brindisi, Włochy 72100
  +39 0831 412061
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 19:00

  Terminale

  Na lotnisku Brindisi znajduje się tylko jeden terminal, który ma przez to nieco limitowane możliwości w porównaniu do innych międzynarodowych lotnisk. Mimo to znajdziesz tutaj wszystkie podstawowe usługi, a ponieważ wszystko znajduje się w jednym budynku, dużo łatwiej jest się po nim przemieszczać i znaleźć usługę, która może Cię interesować podczas podróży. Oryginalny budynek terminalowy powstał jeszcze przed Pierwszą Wojną Światową, jednak od tego czasu zdążyły tutaj zajść liczne zmiany i obecne lotnisko jest dużo bardziej nowoczesne i zadbane. W razie dodatkowych pytań udaj się do punktu informacyjnego na lotnisku.

  Usługi na lotnisku

  W porcie lotniczym Brindisi oferowanych jest kilka podstawowych usług, takich jak punkt informacyjny, bankomaty oraz biuro rzeczy znalezionych, między innymi. Co więcej, na terminalu znajdziesz też punkt dostępu do sieci, aby wyszukać wszystkie potrzebne informacje związane z podróżą do miejsca docelowego, przemieszczanie się i zwiedzanie Brindisi i inne, jakie mogą Ci się przydać podczas wyjazdu. Podczas oczekiwania na lot, skorzystaj z usługi darmowego dostępu do Wi-Fi, a jeśli masz więcej czasu, zatrzymaj się na szybki lunch lub przekąskę w jednej z restauracji, jakie są dostępne na terenie lotniska.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Brindisi

  Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku Brindisi, zapewnisz sobie szybki i łatwy sposób na przedostanie się do miasta i nie tylko. W zależności od tego, jaki jest akurat ruch na drogach, twój przejazd wynajętym samochodem, nie powinien zabrać więcej niż 10 minut. Jeśli jednak wybrałeś odbiór pojazdu z miasta, możesz skorzystać z regularnych połączeń autobusowych, odjeżdżających z lotniska i docierających do samego centrum miasta. Co więcej, z portu lotniczego odjeżdżają też autobusy długodystansowe, które zabiorą Cię nawet do Bari lub innego miasta, jakie może się znajdować na twojej liście miejsc do zobaczenia w tym regionie. Na koniec, dostępne są oczywiście taksówki, które swój postój mają zaraz naprzeciwko wyjścia z terminalu, jednak pamiętaj, że jest to nieco droższa opcja.

  Porady parkingowe

  Lotnisko stosunkowo niedawno powiększyło swoją strefę parkingową, aby poradzić sobie z rosnącą liczbą lotów i pasażerów. Strefa płatnego parkingu znajduje się zaraz przed terminalem. Przed terminalem, znajdziesz zatem kilka wolnych miejsc na postój krótkoterminowy i długoterminowy. Ceny za parking na lotnisku różnią się w zależności od czasu pobytu i postoju. Możesz wybrać opcję do 2 godzin postoju, do 8 godzin i do 24 godzin, a jeśli zamierzasz zatrzymać się na dłużej, opłaty będą naliczane za każdy trzeci dzień. Szczegółowe ceny można znaleźć na oficjalnej stronie lotniska.

  W mieście samym w sobie nie powinieneś mieć problemu z zaparkowaniem wynajętego pojazdu. Zarówno na ulicach, jak i w wyznaczonych parkingach, dostępnych jest zazwyczaj wiele dogodnych miejsc parkingowych. Zwróć uwagę, że w historycznym centrum miasta opcje parkingowe mogą być ograniczone, jednak poza centrum, z pewnością znajdziesz ich wiele. Zapoznaj się też z naszymi informacjami dotyczącymi zasad drogowych we Włoszech przed wyjazdem.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska