Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W BERGAMO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Bergamo

  Ufortyfikowane miasto Bergamo na wzgórzu jest szybko rozwijającym się miejscem dla turystów odwiedzających region Mediolanu w północnych Włoszech. Przypominający średniowieczny plan filmowy, miasto jest zasadniczo dwupoziomowym skansenem z kilkoma imponującymi muzeami sztuki i wielką różnorodnością architektury do zaoferowania. Region sielankowo położony u podnóża Alp Orobie, region otaczający Bergamo jest krainą gęsto zalesionych gór i uroczych wiosek o pastelowych odcieniach, dzięki czemu jest to tak popularny cel podróży wśród pieszych, fotografów, jak i turystów. Ale przede wszystkim pasuje do osób chcących zwolnić, cofnąć się w czasie i zanurzyć w pięknych krajobrazach północnych Włoch. Położona w odległości 30-45 minut jazdy samochodem na północny wschód od Mediolanu, Bergamo jest oazą spokoju z wieloma wspaniałymi barokowymi i renesansowymi budynkami do zwiedzania stuletnich kamienic udekorowanych imponującymi kolumnami z kutego żelaza i łukami. Zarezerwuj samochód już dziś z Auto Europe jaki dostarcza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Bergamo i ciesz się zasłużonym odpoczynkiem, relaksem, kulturą i gastronomią w jednym z najbardziej malowniczych regionów turystycznych we Włoszech.

  Otaczający Bergamo i jego nowoczesne lotnisko, urokliwy region Lombardii w północnych Włoszech ma wiele wspaniałych miejsc do odwiedzenia, z których wszystkie są łatwo dostępne samochodem. Najważniejszym z nich jest wspaniałe miasto Mediolan, położone zaledwie 48 km na południowy zachód, tętniące życiem megametropolis, szczególnie znane z ogromnej XIV-wiecznej katedry i fascynującego Narodowego Muzeum Nauki i Technologii im. Leonarda da Vinci.

  Inne interesujące miejsca w pobliżu Bergamo to urocza miejscowość uzdrowiskowa San Pellegrino, park zwierząt i jeziora Le Cornelle Como, Iseo i Maggiore. Zwiedzanie Bergamo, Mediolanu i niektórych innych atrakcji w regionie Lombardii nie może być prostsze. Wystarczy wejść na stronę Auto Europe i zarezerwować samochód w kilku szybkich i łatwych krokach. Więcej informacji na temat jazdy we Włoszech można znaleźć w naszym przewodniku po Włoszech, aby uzyskać wskazówki dotyczące płacenia opłat drogowych, znajdowania stacji benzynowych, ograniczeń wiekowych i zasadach jazdy, itp. Odwiedź naszą stronę i sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Bergamo i naszych usługach.

  Informacje o lotnisku

  Trzecie najbardziej ruchliwe lotnisko w kraju (po Rzymie Fiumicino i Mediolanie Malpensa), lotnisko Bergamo działa w dużej mierze jako tani obiekt dla rosnącej liczby osób odwiedzających Mediolan i inne kluczowe miejsca w północnych Włoszech. Położone w środku regionu Lombardii, ok 5 km od Bergamo i około 48 km od Mediolanu, lotnisko zostało otwarte w 1972 roku i po kolejnych fazach rozbudowy obsługuje obecnie do 13 milionów pasażerów rocznie.

  Lotnisko Bergamo (BGY)
  Adres: Via Orio al Serio 49/51, 24025 Grassobbio (BG), Włochy
  Telefon: +39 35 326323
  Linie lotnicze obsługiwane na lotnisku Fiumicino: Air Arabia, Air Baltic, Alitalia, Arkia, Blue Air, Ernest Airlines, Laudamotion, Pegasus Airlines, Pobeda Airlines, Ryanair, Ukraine International Airlines, Volotea, Vueling i Wizz Air.

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Bergamo?

  Odbiór pojazdu jest prosty i bezstresowy (nawet po długim locie), ponieważ większość wypożyczalni samochodów na lotnisku w Bergamo ma swoje biurka w hali przylotów. Jeśli dokonujesz rezerwacji w firmie działającej poza terminalem, jest bezpłatny autobus, który zabierze Cię tam szybko i bezproblemowo. Sprawdź nazwę dostawcy, a także wszelkie instrukcje, jak znaleźć biurka firmy w Ogólnych Warunkach przed dokonaniem rezerwacji online. Te informacje są również drukowane na voucherze. Parking dla wynajętych samochodów znajduje się na parkingach lotniskowych A do E. Transfer autobusowy, dostępny co około 15-20 minut, zabierze Cię na parking. Alternatywnie, jeśli nie masz za dużo bagażu, będziesz w stanie dojść do parkingu w około 10 minut. Sprawdź uważnie nazwę dostawcy wynajmu na kuponie. Nazwę firmy można znaleźć w polach „Informacje dotyczące odbioru” i „Informacje dotyczące zwrotu”. Auto Europe nie ma żadnych lokalnych biur ani własnych samochodów, ponieważ jesteśmy pośrednikiem, a nie dostawcą. Dostawcą to wypożyczalnia, do której biurka należy się udać. Jeden taki dostawca we Włoszech nazywa się Auto Europa od Sicily By Car. Chociaż nazwa tego dostawcy jest podobna do nazwy naszej firmy, Auto Europa i Auto Europe nie są tą samą firmą. Udaj się do stanowiska Auto Europa tylko wtedy, gdy na Twoim voucherze są oni odnotowani jako firma wynajmująca.

  Avis na lotnisku Bergamo Avis na lotnisku Bergamo
  Via Orio al Serio 49/51,,
  Bergamo, Włochy 24025 Grassobbio (BG)
  +39 035 316041
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 24:00
  Budget na lotnisku Bergamo Budget na lotnisku Bergamo
  Via Orio al Serio 49/51,,
  Bergamo, Włochy 24025 Grassobbio (BG)
  +39 035 316041
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 24:00
  Dollar na lotnisku Bergamo Dollar na lotnisku Bergamo
  Via Orio al Serio 49/51,,
  Bergamo, Włochy 24025 Grassobbio (BG)
  +39 035 317880
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 24:00
  Thrifty na lotnisku Bergamo Thrifty na lotnisku Bergamo
  Via Orio al Serio 49/51,,
  Bergamo, Włochy 24025 Grassobbio (BG)
  +39 035 317880
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 24:00
  Hertz na lotnisku Fiumicino Hertz na lotnisku Bergamo
  Via Orio al Serio 49/51,,
  Bergamo, Włochy 24025 Grassobbio (BG)
  +39 035 317880
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 24:00

  Terminale

  Lotnisko Bergamo ma jeden główny i bardzo nowoczesny budynek terminalu o łącznej powierzchni 36 000 metrów kwadratowych z 35 stanowiskami odprawy i 26 bramami wejściowymi. Niedawno powiększony obszar odlotów lotniska obejmuje dwa poziomy i umożliwia pasażerom wejście do hali odlotów i przylotów przez oddzielne drzwi. Usługi przylotów znajdują się na parterze, wraz z obszarem odbioru bagażu, biurkami wypożyczalni samochodów, kantorem wymiany walut i biurem informacji turystycznej. Pasażerowie odlatujący z lotniska muszą zameldować się na parterze i przejść do bramek na pierwszym piętrze, gdzie znajdują się sklepy wolnocłowe, bary i restauracje, kioski z gazetami i plac zabaw dla dzieci. Lotnisko Bergamo jest stale w fazie cateringowej dla coraz większej liczby pasażerów z większą liczbą stanowisk odprawy, karuzeli bagażowych i bramek do odprawy, które zostaną dodane w przyszłości. Wzrośnie również liczba stanowisk dla samolotów, ponieważ lotnisko umacnia swój status jednego z najbardziej ruchliwych węzłów transportu lotniczego w Europie.

  Usługi na lotnisku

  Na lotnisku znajdują się dwa salony VIP zaprojektowane jako miejsca przyjazne dla wszystkich podróżnych, w tym posiadaczy biletów ekonomicznych, a także specjalne 24-godzinne usługi Fast Track, umożliwiające pasażerom uniknięcie długich kolejek do kontroli bezpieczeństwa. Na lotnisku znajduje się także Sala Amica (specjalne pomieszczenie dla pasażerów o ograniczonej sprawności ruchowej), strefa dla palących z odkrytym patio, ponad 5000 miejsc parkingowych i kilka sklepów sprzedających szeroką gamę produktów, takich jak napoje, urządzenia elektryczne, wyroby skórzane , okulary przeciwsłoneczne, zegarki, tytoń, perfumy i prezenty dla przyjaciół i członków rodziny, gdy wrócisz z powrotem do domu. Oprócz bogatego wyboru kawiarni i barów sprzedających przekąski i napoje (w tym soki owocowe i koktajle owocowe), udogodnienia dla pasażerów lotniska w Bergamo obejmują również aptekę, centrum pierwszej pomocy, banki, kantory, kaplicę, przechowalnię bagażu i biura rzeczy zagubionych, turystyczne centrum informacyjne i obszerne szybkie łącze Wi-Fi.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Bergamo

  Przekonasz się, że jest to stosunkowo przyjemne doświadczenie jakim jest wynajem samochodu na lotnisku w Bergamo z Auto Europe, które znajduje się zaledwie kilka kilometrów od drogi SP591, a także zaledwie 48 km od Mediolanu drogą E64. Brama do północnych Włoch, lotnisko Bergamo jest łatwo dostępna dla osób przybywających na A4 z Mediolanu i opuszczających Bergamo. Po dokonaniu opłaty za przejazd należy zjechać pierwszym zjazdem w prawo na międzymiastową obwodnicę SS671 (kierunek Lovere), która doprowadzi Cię bezpośrednio do lotniska Milano Bergamo. Dla osób przyjeżdżających na A4 z Brescii zalecany jest zjazd na Seriate. Po uiszczeniu opłaty, należy skierować się na SS671 (kierunek Bergamo-Lecco) i podążać za znakami drogowymi na lotnisko Milano Bergamo. Istnieje kilka połączeń transportu publicznego do i z centrum Mediolanu, w tym wiele autokarów ekspresowych. Istnieją dalsze połączenia do i z centrum Bergamo, a także innych miejsc tak odległych jak Arezzo, Bolonia, Brescia, Monza, Turyn, lotnisko Malpensa, centrum targowe w Mediolanie, Parma, Turyn i Werona.

  Porady parkingowe

  ViaMilano Parking to nazwa oficjalnej firmy parkingowej działającej na trzech lotniskach w Mediolanie, w tym w Bergamo. Oferując szybkie, wygodne i bardzo skuteczne rozwiązanie parkingowe dla gości odwiedzających okolicę, parkingi lotniskowe ViaMilano są otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a parkowanie samochodu jest opcją dla osób, które spieszą się, aby złapać lot. Parkowanie samochodu na lotnisku Bergamo jest stosunkowo łatwe, ponieważ samo miasto jest małe i łatwe do opanowania, a większość głównych atrakcji turystycznych jest dostępna pieszo. W obu centrach miast dostępnych jest wiele miejsc parkingowych na ulicach (Città Alta i Città Bassa), choć wśród mieszkańców jest duże zapotrzebowanie na nie, jak w każdym innym dużym mieście na całym świecie. Najlepszą radą jest pozostawienie samochodu na jednym z płatnych parkingów miejskich zalecanych przez Izbę Turystyczną w Bergamo, którego lista obejmuje Piazza Libertà, Central Parking - via Paleocapa, Triangolo - via Palma il Vecchio, Predaparking - via Pitentino, Ecolparking - przez Ghislandi, Via Borfuro, San Marco - Piazza Repubblica, Via Camozzi (presso Pam), Via Tiraboschi, (presso Oviesse / Billa), Via Casalino Via Baschenis, Via Pinamonte da Brembate, Via B. Palazzo (presso GS), Via Previtali i Parking express (przez Spino, 12).

  Przydatne linki

  Lotnisko Bergamo