Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W KANADZIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Kanadzie z Auto Europe

  Przeżyj wspaniałą podróż i wynajmij samochód w Kanadzie za pośrednictwem Auto Europe. Nasi parterzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym dużym mieście w Kanadzie i oferują bezpieczne modele samochodów. Szukasz wyjątkowych miejsc? Do nich dotrzesz najszybciej wypożyczonym samochodem i nie musisz korzystać z publicznych środków transportu. Wybierz odpowiednie auto z proponowanej przez nas floty samochodów i zorganizuj komfortową podróż.

  Wypożycz samochód z gwarancją niskiej ceny

  Chcesz wynająć samochód w Kanadzie? Auto Europe oferuje samochody w super cenach. W Kanadzie znajduje się duża ilość parków narodowych i rezerwatów przyrody. Szczególnie zimą ośnieżone góry sprawiają, iż Kanada należy do najpopularniejszych miejsc spędzania czasu wolnego przez Amerykanów, jak i turystów z całego świata. Warto odwiedzić Kanadę również ze względu na jej duże bogactwo kulturowe i sztuki. Kanada kojarzy się także z metropoliami jak Toronto, Vancouver, Montreal, Quebec, stanowiącymi centra finansowe, edukacyjne i kultury kraju.

  Wynajem samochodów Kanada

  Zamierzasz wyjechać na urlop i chcesz wypożyczyć samochód w Kanadzie? Auto Europe znajdzie dla Ciebie atrakcyjną ofertę renomowanych wypożyczalni samochodów o dobrej jakości i z najlepszym serwisem. Skorzystaj z naszej porównywarki, ponieważ tylko w Auto Europe masz możliwość dokonania bezpłatnie zmiany lub anulacji rezerwacji do 48 godzin przed rozpoczęciem wynajmu. Zadowolenie naszego klienta jest dla nas cenne, dlatego też umożliwiamy naszym klientom dokonanie rezerwacji na wynajem samochodu samodzielnie, szybko i bezpiecznie przez nasz portal internetowy. Wybierz z naszej bogato urozmaiconej floty samochodów ulubioną kategorię i dokonaj rezerwacji online, albo skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem telefonu 222 639 537. Zapoznaj się również z informacjami drogowymi w Kanadzie.

  Wypożyczalnia kamperów w Kanadzie

  Dlaczego warto jest wypożyczyć kampera w Kanadzie? Odpowiedź jest prosta! Samochód kempingowy to znakomite połączenie noclegu z podróżowaniem bez szukania hotelu. Ponadto w kamperze możesz przewieźć zapasy żywności, sprzęt sportowy i jesteś w bezpośrednim kontakcie z naturą. Auto Europe oferuje rewelacyjne ceny na wynajem kamperów w Kanadzie, a jest to możliwe dzięki naszej współpracy z renomowanymi firmami jaki Cruise Canada i Canadream. Porównaj ceny kamperów na naszej stronie internetowej, zrób rezerwację w internecie i odkryj przepiękne krystaliczne jeziora i zielone lasy w Nowej Szkocji (ang. Nova Scotia) leżącej nad Atlantykiem czy w Kolumbii Brytyjskiej (ang. British Columbia) graniczącej po zachodniej części z Pacyfikiem. Kampery dostępne są m.in. w punktach wynajmu w Montrealu, Toronto i Vancouver.