Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W SALT LAKE CITY

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w Salt Lake City z Auto Europe

  Dzięki wspaniałemu wizualnemu, panoramicznemu dramatowi równin i dużemu lśniącemu jezioru popartemu długą linią często ośnieżonych gór, Salt Lake City jest wymarzonym miejscem dla osób odwiedzających oszałamiające południowo-zachodnie regiony Ameryki Północnej. Tętniące życiem centrum miasta jest obdarzone bogatą różnorodnością kulturową, nagradzanymi restauracjami i kwitnącą sceną sztuk scenicznych, dzięki czemu jest bijącym sercem cudownego stanu Utah, gdzie wciąż można zobaczyć wiele przyciągających wzrok zabytków Starego Zachodu.

  Zaskakująco postępowe, Salt Lake City ma wiele do zaoferowania turystom, w szczególności Muzeum Historii Naturalnej w Utah, Muzeum Sztuki Współczesnej i fascynujące Planetarium Clark, w którym ogromna kolekcja rzadkich eksponatów przedstawia historię eksploracji kosmosu.

  Założona w 1954 r. Firma Auto Europe jest wiodącym pośrednikiem wynajmu samochodów współpracującym ze wszystkimi najlepszymi dostawcami działającymi obecnie w 24 000 punktach odbioru w ponad 180 różnych lokalizacjach. Auto Europe jest dumne nie tylko z zagwarantowania najniższych stawek wynajmu samochodów na świecie, ale także oferuje najszerszą gamę pojazdów i usług, w tym tych jakie oferuje wypożyczalnia kamperów w Salt Lake City.

  Podróż samochodem po stanie Utah jest łatwa w kamperze wynajętym przez Auto Europe, a po dokładnym zbadaniu Salt Lake City zawsze istnieje możliwość podróży dalej i odwiedzenia niektórych innych atrakcji USA w sąsiednich stanach Nevada i Kolorado, w tym odpowiednio Las Vegas i Denver.

  Wynajem kamperów w Salt Lake City

  Podróżując dzięki wypożyczalni kamperów w Salt Lake City, odkryjesz, że miasto i jego okolice mają szeroki wybór kempingów, z których można wybierać z dużym parkingiem dla samochodów kempingowych, a każdy oferuje szeroki zakres usług i udogodnień;

  Salt Lake City KOA Salt Lake City KOA, najbliższy park RV od centrum miasta, oferuje tradycyjny kemping z dużą ilością miejsca i cienia w bardzo bliskiej odległości od głównych atrakcji miasta. Na miejscu znajdują się dwie jednostki myjące dla kamperów, wanna z hydromasażem i sauna, wydzielone miejsce do wyprowadzania psów i basen.
  Lagoon Położony na terenie parku rozrywki, w odległości krótkiej przejażdżki samochodem na północ od centrum miasta, park RV Lagoon jest opisywany jako miejsce pobytu i zabawy w pięknym zacienionym miejscu. Otwarty w sezonie park zapewnia bezpośredni dostęp do ponad pięćdziesięciu przejażdżek i atrakcji, a także szerokiej gamy miejc kempingowych. Znajdziesz tutaj też pralnię, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu i sklep spożywczy.
  Pony Express Jeden z najlepszych parków dla samochodów kempingowych w pobliżu Salt Lake City, Pony Express znajduje się bardzo blisko miasta i jego jeziora. To przyjemne miejsce na pobyt z wieloma atrakcjami rekreacyjnymi na miejscu, w tym wypożyczalnią rowerów, naturalnej wielkości szachami, placem zabaw dla dzieci, basenem i klubem. Jest tu też pralnia, strefa dla zwierząt i sklep spożywczy.
  Oquirrh Mountain Inn Usytuowany na zachód od centrum miasta, w doskonałej lokalizacji nad jeziorem, Oquirrh Mountain Inn zaprasza odwiedzających kamperowiczów do podłączenia się i pozostania na chwilę w najwygodniejszym parku RV w hrabstwie Tooele. Otwarty od kwietnia do października park jest dobrze przygotowany do uprawiania wielu sportów, w tym narciarstwa, golfa, wędkarstwa i różnych sportów wodnych.
  Mountain Shadows Na południe od miasta, w kierunku jeziora Utah, Mountain Shadows oferuje szeroki zakres udogodnień w bardzo przyjemnym wiejskim miejscu. Goście mają pełny dostęp do hotelowej apteki, restauracji, sklepu spożywczego, pralni samoobsługowej, jacuzzi wewnątrz i na zewnątrz oraz basenu.

  Dostępne samochody kempingowe w Salt Lake City

  Poniżej znajdują się przykłady na wynajem kamperów w Salt Lake City z Auto Europe. Dla par i małych rodzin, 5-metrowy C19 Compact jest idealnym rozwiązaniem dla podróżujących i jedną z najbardziej ekonomicznych opcji na zwiedzanie w Salt Lake City. Większy C25 Standard może pomieścić pięć osób i oferuje szeroki zakres nowoczesnych udogodnień, w tym toaletę, prysznic oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W górnej części spektrum, klasa AF34 Standard ma imponującą długość ponad 10 metrów, kamper jest wyposażony we wszystkie nowoczesne udogodnienia oraz wystarczającą ilość miejsca do spania dla maksymalnie ośmiu osób, dzięki czemu jest idealny dla grup przyjaciół i dużych rodzin podróżujących razem po piękny amerykański stan Utah.

  C19 COMPACT C25 STANDARD

  C19 COMPACT

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 5.7 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  C25 STANDARD

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.6 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  AF34 STANDARD FS31 STANDARD

  AF34 STANDARD

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class A
  Długość: 10.3 - 10.6 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  FS31 STANDARD

  Miejsca do spania: Do osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 9.4 - 9.7 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Co warto wiedzieć o Salt Lake City

  Salt Lake City i okolice to ekscytujące miejsce do odwiedzenia z kilkoma światowej klasy ośrodkami narciarskimi w górach Wasatch, w tym sugestywnie nazwaną Snowbasin, Powder Mountain i Nordic Valley. Nie jest zaskoczeniem, że Zimowe Igrzyska Olimpijskie, które odbyły się w 2002 roku, były jednymi z najbardziej udanych w historii.

  Znaczna część okolicy leży na obrzeżach Lasów Państwowych Wasatch-Cache, z czarującymi krajobrazami i kilometrami szlaków pieszych i rowerowych, które czekają na odkrycie. Wiele odległych miast i wsi w bliskiej odległości od Salt Lake City z powodzeniem połączyło turystykę, historię i kulturę, aby stworzyć unikalne lokalizacje przepełnione dobrym jedzeniem i innymi wyjątkowymi doświadczeniami odwiedzających oraz interesującymi atrakcjami przydrożnymi.

  Z dala od Salt Lake City, do odkrycia jest wiele atrakcji turystycznych, w tym rzadkie mieszkania klifowe, stare miasta wydobywcze i mnóstwo skamieniałych śladów dinozaurów znalezionych we wschodniej części Utah, zwłaszcza w kamieniołomie dinozaurów Cleveland-Lloyd, gdzie Wykopano 15 000 kości dinozaurów. Entuzjaści kolei nie będą chcieli przegapić wizyty w Golden Spike położonym w pobliżu północnego wybrzeża Great Salt Lake, gdzie w 1869 roku zbiegły się pierwsze transkontynentalne linie kolejowe w Ameryce (Central Pacific i Union Pacific).

  W ciągu kilku godzin z Salt Lake City można dotrzeć do czarującego regionu płaskowyżu Kolorado, jednego z najbardziej malowniczych regionów w całej Ameryce Północnej. Z bujnymi zielonymi dolinami rzecznymi i wysokimi, gęsto zalesionymi płaskowyżami cały obszar jest przyjemnością do zwiedzania i oferuje jedne z najlepszych parków kempingowych w Ameryce Północnej. Osoby podróżujące drogą, które chcą uzyskać jak najwięcej z wynajmu samochodu kempingowego w Salt Lake City, powinny udać się na spektakularną górską drogę zwaną Alpine Scenic Loop, która oferuje najbardziej oszałamiające widoki, gdy wznosi się na wysokość 7500 stóp. Kolejną nieodzowną jazdą w pobliżu miasta jest Mirror Lake Scenic Byway, która przecina malownicze przejście przez piękne góry Uinta.