Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W LAS VEGAS

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w Las Vegas z Auto Europe

  Dzięki 60-letniej historii firmy Auto Europe jesteśmy obecnie jednym z wiodących pośredników wynajmu samochodów na świecie. Prezentujemy najlepsze oferty pojazdów na wynajem w najlepszych cenach, ale także oczywiście samochody kempingowe są częścią naszej oferty. Korzystając z usług jaki zaoferuje Ci niedroga wypożyczalnia kamperów w Las Vegas, możesz odkrywać „Miasto Grzechu”, a jednocześnie jedno z najbardziej kolorowych miast na świecie i pustynię Nevady. Wybierz dodatkowo wyposażenie, które sprawi, że podróż kamperem po pustynnych trasach poza miastem stanie się komfortowym doświadczeniem. Inne interesujące miejsca, do których łatwo można stąd dotrzeć, to Dolina Śmierci i legendarny Wielki Kanion czekający na Ciebie w sąsiednim stanie Arizona! Możesz teraz zarezerwować samochód kempingowy online. Zadzwoń pod numer +49 89 4120 7298, a my z przyjemnością doradzimy Ci osobiście w kwestii odpowiedniego kampera na twoją następną podróż do Las Vegas.

  Wynajem kamperów w Las Vegas

  W okolicach Las Vegas znajduje się wiele kempingów, na których można zaparkować samochód kempingowy. Kto ma wybór, cierpi! Wybraliśmy więc dla Ciebie kilka dogonych miejsc i wymieniliśmy podstawowe informacje, które pomogą Ci z decyzją, by każdy mół znaleźć dla siebie właściwe miejsce.

  Oasis Las Vegas RV Resort Oasis Las Vegas jest najlepszą rekomendacją dla podróżujących kamperem i oferuje najlepsze udogodnienia, takie jak basen, bar, sklep i minigolf. Bardzo dobrze utrzymany kemping poza podstawowymi usługami oferuje również bezpłatny dostęp do Internetu i miejsc parkingowych, a także usługi pralni. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się akwarium Silverton.
  Las Vegas KOA at Sam's Town Obiekt ten znajduje się we wschodniej części Las Vegas. Znajdziesz tu prosty wystrój, basen oraz kilka pryszniców i umywalni. Z sąsiedniego hotelu znajduje się transfer do słynnego Las Vegas Strip, długiej na cztery mile promenady rozrywkowej. Cena zakwaterowania jest dość przystępna.
  Las Vegas Motorcoach Resort Z tego ośrodka można łatwo dojść do centrum Las Vegas. Mają tu pierwszorzędne udogodnienia, od basenu, restauracji i barów po usługi pralni. Świetny klub, przyjazny personel i wspaniały park sprawią, że Twoje serce przyspieszy.

  Dostępne samochody kempingowe w Las Vegas

  Poniżej pokażemy kilka modeli kamperów, które możesz zarezerwować u wypożyczalni kamperów w Las Vegas. Uwaga: w zależności od dostępności, niektóre pojazdy mogą być nie być w ofercie. C 21-23ft to kompaktowa przyczepa stacjonarna, idealna dla małej rodziny, ponieważ ma 1 łóżko podwójne i 1 łóżko pojedyncze. W funkcjonalnej kuchni można spędzić praktyczne wakacje z wyżywieniem na własną rękę. Dostępne są również foteliki dla dzieci. Dla mniej doświadczonych kierowców Cygnus RV i Class C 28-31ft oferują kamerę cofania, która pomaga manewrować dużym pojazdem. Wreszcie 7-osobowy, przestronny C 28-30ft oferuje miejsce dla 6 osób, z 2 podwójnymi łóżkami i 2 pojedynczymi łóżkami w części dziennej. Wyróżnia się automatyczną skrzynią biegów i gwarantuje komfortowe podróżowanie na duże odległości.

  CYGNUS RV CLASS C 21-23FT

  CYGNUS RV

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 8.5 - 9.4 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  CLASS C 21-23FT

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.4 - 7 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  ELITE TRAVELLER CLASS C 28-30FT

  ELITE TRAVELLER

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class A
  Długość: 9.4 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  CLASS C 28-30FT

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 8.53 - 9.1 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Co warto wiedzieć o Las Vegas

  Wynajem kamperów w Las Vegas z Auto Europe w USA jest prosty i pozwala na tanie podróżowanie, zwłaszcza jeśli chcesz pokonywać duże odległości. W amerykańskim stanie Nevada, Las Vegas jest nie tylko najbardziej atrakcyjnym, ale także największym miastem. Niezliczone kasyna, głównie wzdłuż Las Vegas Strip, zasłynęły światową reputacją miasta hazardu. Populacja około dwóch milionów jest dość niska w porównaniu z około 40 milionami tórystów odwiedzających to miasto rocznie. W Las Vegas znajduje się dzielnica administracyjna hrabstwa Clark.

  Niektóre z największych i najbardziej spektakularnych hołdów dla międzynarodowych gwiazd showbiznesu odbywają się w Las Vegas. Należą do nich na przykład Elvis Presley, Frank Sinatra, Sammy Davis Jr., Dean Martin lub Siegfried i Roy do 2003 roku. Współcześni artyści, tacy jak Céline Dion, Elton John, David Copperfield, Criss Angel i Cirque du Soleil nadal mogą tu zaimponować publiczności. Jeśli chcesz zawrzeć małżeństwo niekonwencjonalnie i szybko, możesz odwiedzić jedną z wielu kaplic ślubnych, ale ceremonia ślubna musi zostać oficjalnie uznana w domu. Wcześniej jednak możesz przenieść ukochaną osobę ponad próg tymczasowego domu na czterech kołach i od razu rozpocząć miesiąc miodowy!

  Jeśli jesteś w trasie w wypożyczonym kamperze w Las Vegas, docenisz i nauczysz się kochać ten sposób podróżowania. Nie musisz już dłużej szukać noclegu i za każdym razem porządkować bagaż, a jeśli kuchnia jest częścią wyposażenia, możesz kupić świeże składniki w jednym z legendarnych supermarketów w USA i zaoszczędzić dodatkowo pieniądze. Jeśli szukasz odświeżenia po pustyni, możesz udać się na północny zachód do San Francisco i spędzić kilka dni na Zachodnim Wybrzeżu!