Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW ROAD BEAR RV

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów Road Bear RV z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów Road Bear RVStany Zjednoczone to idealny kraj na wycieczkę samochodową, a wynajem pojazdów kempingowych da Ci szansę na wpełni wykorzystanie czasu przeznaczonego na podróż i zobaczenie, co najlepsze w tym niesamowitym kraju. Ciesz się niezwykłymi widokami, urokliwymi miasteczkami i wioskami oraz zapierającymi dech w piersiach krajobrazami w zaciszu kampera.

  Amerykański dostawca Road Bear RV działa w branży wynajmju samochodów kempingowych od 1980 roku, zawsze dbając o to, aby zadowolenie klientów pozostało na szczycie listy priorytetów firmy. Ich główną siłą jest jakość i nieustannie poszukują najnowszych modeli kamperów dostępnych na rynku, aby mieć pewność, że przeżyjesz najbardziej ekscytujące przygody podczas podróży. Wypożyczalnia kamperów Road Bear RV oferuje możliwość wynajęcia kampera w jednym miejscu i zwrotu w innym, dając ci szansę odkrywania całego piękna USA po drodze i gwarantuje, że niesamowite wrażenia do końca życia!

  Ubezpieczenie

  Ubezpieczenie VIP Premium (obejmuje ubezpieczenie wtórne, kompleksowe i od kolizji wynajmowanego pojazdu, z wysokością 1000 USD udziału własnego przy każdym wypadku) i odpowiedzialność publiczna - Public Liability (ubezpieczenie do 1 000 000 USD na roszczenia osób trzecich) są uwzględnione we wszystkich ofertach wynajmu. Udział własny przy kamperze to 1000 USD, i jest to kwota, która zostanie pobrana/zablokowana jako depozyt zabezpieczający na karcie kredytowej głównego kierowcy (karty debetowe nie są akceptowane).

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Dostawca oferuje szereg dodatków, które można wybrać i opłacić podczas dokonywania rezerwacji. Pojazdy mają ograniczony przebieg i są dostarczane bez kuchni i sprzętu osobistego, ale można te elementy dodawać indywidualnie (szczegóły i ceny są podane na naszej stronie internetowej) lub wybierając „Pakiet all-inclusive”. Ten pakiet jest bardzo przydatny i oferuje nieograniczony przebieg, sprzęt kuchenny i osobisty, system nawigacji GPS, stół kempingowy i krzesła oraz opłatę przygotowawczą, w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, aby w pełni korzystać ze wszystkiego co może dostarczyć Ci wynajem kamperów z Road Bear RV. Aby zagwarantować dostępność danego wyposażenia, zalecamy dokonanie rezerwacji wszystkich potrzebnych urządzeń z dużym wyprzedzeniem.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Road Bear RV

  Wszyscy kierowcy muszą mieć ukończone 21 lat (25 lat dla kierowców posiadających prawo jazdy z USA). Obowiązkowa jest główna karta kredytowa, nie karta debetowa, a także ważne prawo jazdy wydane w kraju zamieszkania oraz paszport lub dowód osobisty (dotyczy tylko mieszkańców USA). Obowiązują pewne ograniczenia dotyczące podróży: jazda do Meksyku jest niedozwolona, a podróż do Doliny Śmierci nie jest możliwa między 15 czerwca a 15 września. A jeśli planujesz odwiedzić Alaskę, Jukon lub Terytoria Północno-Zachodnie, prosimy o poinformowanie działu rezerwacji w momencie dokonywania rezerwacji, ponieważ dostawca musi zostać wcześniej o tym powiadomiony. Pojazdy są przygotowane na sezon zimowy od 1 listopada do 1 marca, chociaż sytuacja może się różnić w zależności od miejsca odbioru i lokalnych warunków pogodowych. W okresie zimowym nie można korzystać z systemów wodno-ściekowych, gdy temperatura spadnie poniżej zera.

  Flota Road Bear RV

  Flota składa się z 5 typów pojazdów i wszystkie pojazdy oferują:

  • W pełni wyposażoną kuchnię z umywalką, kuchenką i lodówką / zamrażarką
  • Łazienkę z WC, prysznicem i umywalką
  • Nieograniczoną ilość kierowców
  • Bezpłatny transport do biura wynajmu z niektórych hoteli lotniskowych i większości lotnisk międzynarodowych

  CLASS C 21-23 FT

  Road Bear RV - CLASS C 21-23 FT
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.4 - 7 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Kompaktowy i zwrotny pojazd idealny dla rodziny składającej się z 2 osób dorosłych i 2 dzieci lub małej grupy znajmomych, ponieważ może pomieścić do 4 osób. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  CLASS C 22-24 FT

  Road Bear RV - CLASS C 22-24 FT
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.7 - 7.3 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Idealny dla pięcioosobowej rodziny (tj. 3 dorosłych i 2 dzieci) lub grupy przyjaciół szukających przygody na drodze. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  CLASS C 25-27 FT

  Road Bear RV - CLASS C 25-27 FT
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.6 - 8.2 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Może pomieścić do 5 osób z rozkładaną sofą, podwójnym łóżkiem z tyłu i podwójnym łóżkiem umieszczonym nad kabiną. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  CLASS C 28-30 FT

  Road Bear RV - CLASS C 28-30 FT
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 9.1-9.7 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten przytulny, ale komfortowy samochód kempingowy jest odpowiedni dla maksymalnie 6 osób, dzięki czemu jest idealny dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. Ma 2 podwójne i 2 łóżka pojedyncze. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  CLASS A 30-32 FT

  Road Bear RV - CLASS A 30-32 FT
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class A
  Długość: od 10.36-10.66 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten luksusowy pojazd ma 2 podwójne i 2 pojedyncze łóżka oraz wiele dodatkowych opcji do spania, aby zagwarantować bardzo relaksującą i przyjemną podróż. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Skąd mogę odebrać kampera z Road Bear RV

  Road Bear RV ma 7 najlepszych lokalizacji w Stanach Zjednoczonych w całym kraju, od zachodu po wschodnie wybrzeże, w tym w San Francisco, Denver, Seattle i Orlando. Wynajem kamperów z Road Bear RV obejmuje transfer z niektórych hoteli lotniskowych na większość lotnisk międzynarodowych (więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej dostawcy lub sprawdzić w naszym dziale rezerwacji). Jeśli podróżujesz lotem międzykontynentalnym lub z Ameryki Południowej, pamiętaj, że odbiór pojazdu nie jest możliwy tego samego dnia, w którym przylatujesz. Będzie także wymagane, by klient zadzwonił do wypożyczalni samochodów Road Bear RV na 2 do 3 dni roboczych przed dniem odbioru w celu ustalenia transferu. Autobusy wahadłowe zwykle kursują po godz. 12.30 od poniedziałku do piątku, podczas gdy w soboty odjeżdżają tylko rano, ponieważ biura zamykane są o 13.00.

  Najczęściej wybierane lokalizacje z Road Bear RV

  DENVER
  Road Bear RV
  7685 Dahlia Street
  Commerce City (Denver) CO 80022
  LAS VEGAS
  Road Bear RV
  4730 Boulder Highway
  Las Vegas NV 89121
  LOS ANGELES
  Road Bear RV
  28404 Roadside Drive
  Agoura Hills (Los Angeles) CA 91301
  NOWY JORK
  Road Bear RV
  42 State Route 36 E
  Middletown (New York) NJ 07748
  ORLANDO
  Road Bear RV
  3800 W Colonial Dr, Suite B
  Linden (Nowy Jork) NJ 07036
  SAN FRANCISCO
  El Monte RV
  6301 Scarlett Court
  Orlando FL 32808
  >

  Wybierz Road Bear RV na następną podróż! Możesz zarezerwować samochód kempingowy za pośrednictwem naszej strony internetowej lub skontaktować się z jednym z naszych specjalistów od wynajmu pod numerem +49 89 4120 7298 lub wysyłając maila na: muccampers@autoeurope.de. Nasz zespół będzie w stanie doradzić w sprawie wszystkich warunków wynajmu i odpowie na wszelkie pytania.