Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW MOTORHOMES ITALY

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów z Motorhomes Italy

  Wypożyczalnia kamperów z Motorhomes ItalyAuto Europe współpracuje z wieloma wiodącymi markami dotępnymi na rynku wynajmu kamperów. Jeśli planujesz odwiedzić Włochy, Motorhomes Italy może zaoferować Ci wakacje marzeń w jednym z najpiękniejszych krajów Europy! Motorhomes Italy to firma specjalizująca się w wynajmie kamperów w całych Włoszech, a jakość ich usług i wysoki poziom profesjonalizmu stanowią integralną część ich wizji korporacyjnej. Dzięki dziesiątkom miejsc do wynajęcia Motorhome Italy ma nowoczesne, niezawodne kampery dostępne na wszystkich głównych włoskich lotniskach.

  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, Auto Europe współpracuje z najlepszymi producentami samochodów kempingowych, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Jeśli przekona Cię wypożyczalnia samochodów kempingowych z Motorhomes Italy, zapewniamy szeroki wybór pojazdów każdej wielkości, aby zaspokoić potrzeby każdego, niezależnie od tego, czy jest to para, grupa przyjaciół czy rodzina z dziećmi. Motorhomes Italy to firma z pasją, a jej pracownicy są przekonani, że wybór kamperów jest najlepszym sposobem podróżowania z prawdziwym poczuciem wolności podczas wakacji. Z tego powodu są zobowiązani do pomocy w uzyskaniu odpowiedniego pojazdu w najlepszej cenie na podróż we Włoszech!

  Ubezpieczenie

  Po podjęciu decyzji o wynajmie kampera z Motorhomes Italy udział własny przy ubezpieczeniu pojazdu wynosi 1400€. Kwota wynajmu kampera objmuje obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za utratę lub uszkodzenie oraz własność osoby trzeciej. Uwzględniona jest również pomoc drogowa dla pojazdu i pasażerów, a także ubezpieczenie międzynarodowe podczas podróży na terenie UE. Jednak niektóre części/przedmioty nie są objęte przez ubezpieczenie, takie jak rzeczy osobiste, części samochodowe, szyba przednia, szkło, opony, dach i radio.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Oprócz standardowego wyposażenia pojazdu dostawca zapewnia dodatkowe udogodnienia, takie jak artykuły kuchenne, stół kempingowy i krzesła, foteliki dziecięce, rowery, GPS itp., aby zwiększyć komfort użytkownika i zapewnić większą swobodę podczas wakacji. Upewnij się, że dokonasz zamówienia na dodatkowe elementy wyposażenia, których możesz potrzebować, w momencie rezerwacji, aby zagwarantować ich dostępność.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Motorhomes Italy

  Po wylądowaniu na lotnisku zostaniesz powitany przez przedstawiciela wypożyczalni samochodów kempingowych Motorhomes Italy, który zabierze Cię na odpowiednie stanowisko w celu przekazania pojazdu(jeśli usługa transferu zostanie zakupiona z wyprzedzeniem), lub udasz się prosto do punktu odbioru, gdzie przywiozą Ci zarezerwowany kamper. Zapewnione jest szczegółowe wyjaśnienie, jak korzystać ze wszystkich obiektów i udogodnień w kamperze. Nie ma znaczenia, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem kampera, czy też absolutnie początkującym, personel z przyjemnością pomoże Ci w każdym aspekcie nadchodzącej podróży, by zapewnić jak najlepsze doświadczenia i wspomnienia!

  Flota Motorhomes Italy

  Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zdecydujesz się na wynajem kamperów z Motorhomes Italy, pojazdy nie są starsze niż 30 miesięcy i są odnawiane co roku w celu spełnienia wymagań klientów. Wszystkie pojazdy zawierają:

  • Wyposażoną kuchnię z piekarnikiem gazowym i zlewem
  • Wyposażoną łazienkę z umywalką, toaletą i prysznicem
  • Ogrzewanie
  • Ubezpieczenie pomocy drogowej na awarie mechaniczne - 24/7
  • Możliwość jazdy po całej Unii Europejskiej

  Group A

  Motorhomes Italy - Group A
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 6.8 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny wybór dla małej rodziny z jednym dzieckiem lub maksymalnie dwojgiem dzieci. Posiada wygodne podwójne łóżko i rozkładane podwójne łóżko z przodu (lub rozkładane podwójne łóżko z jadalnią) oraz dużo miejsca pod tylnym podwójnym łóżkiem.

  Group B

  Motorhomes Italy - Group B
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 6.9 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny wybór dla rodziny o maksymalnej liczbie 3 dzieci. Posiada wygodną kabinę nad podwójnym łóżkiem i tylne łóżko piętrowe z rozkładanym stołem jadalnym. Ten kamper jest bardzo popularny, ponieważ oferuje doskonały stosunek jakości do ceny.

  Group C

  Motorhomes Italy- Group C
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 7.0 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny wybór dla 4 osób dorosłych i maksymalnie 2 dzieci. Posiada wygodną kabinę nad podwójnym łóżkiem i tylne stałe podwójne łóżko z rozkładanym stołem jadalnym. Duży schowek znajduje się pod tylnym podwójnym łóżkiem.

  Group D

  Motorhomes Italy - Group D
  Miejsca do spania: do 7 osób
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 7.0 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny wybór dla 5 osób dorosłych podróżujących z jednym dzieckiem. Posiada wygodną kabinę nad podwójnym łóżkiem i tylnym łóżkiem piętrowym z 2 rozkładanymi stołami jadalnymi (jedno podwójne i jedno pojedyncze dla dziecka).

  Skąd mogę odebrać kampera z Motorhomes Italy

  Motorhomes Italy oferuje wybór najlepszych lokalizacji w całym kraju (Mediolan, Wenecja, Rzym i nie tylko). Punkty wynajmu samochodów kempingowych z Motorhomes Italy są strategicznie zlokalizowane w pobliżu najważniejszych włoskich lotnisk. Bardziej szczegółowe informacje zostaną podane podczas procesu rezerwacji.

  Najczęściej wybierane lokalizacje we Włoszech

  Możesz zarezerwować swój samochód kempingowy bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z naszymi specjalistami od rezerwacji drogą mailową, wysyłając zapytania na adres muccampers@autoeurope.de lub dzwoniąc pod numer +49 89 4120 7298. Nasz zespół doradzi Ci w sprawie warunków najmu i odpowie na wszelkie pytania, które mogą się pojawić.

  MEDIOLAN
  Mediolan Malpensa
  Ferno,
  21010 Varese
  FLORENCJA
  Florencja Pretola
  Via del Termine, 11,
  50127 Firenze
  RZYM
  Rzym Fiumicino
  Via dell' Aeroporto di Fiumicino,
  00054 Fiumicino (RM)
  WENECJA
  Wenecja Marco Polo
  Viale Galileo Galilei, 30
  30173 Wenecja