Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM WE WŁOSZECH

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów we Włoszech

  Jeśli chcesz zobaczyć piękno Włoch, najlepszą i nie drogą możliwością zwiedzania jest wypożyczalnia kamperów. Auto Europe współpracuje z renomowanymi wypożyczalniami samochodów na całym świecie, aby umożliwić komfortowe podróżowanie naszych klientów i spełnić ich oczekiwania. W naszej ofercie posiadamy wszystkie Kategoria samochodów kempingowych we Włoszech. Zapoznaj się z naszym pakietem ofert i ruszaj w drogę z “hotelem na czterech kółkach”.

  Podróżowanie po Włoszech

  Włochy to idealny kraj na podróż kamperem. Choć obszar Włoch jest bardzo zróżnicowany, to każdy region zachwyca swoim urokiem turystów z całego świata. Rozpoczynając wyprawę od północy kraju jadąc kamperem wzdłuż krętych dróg odkryjesz piękną alpejską panoramę wapiennych Dolomitów. W pobliżu gór znajduje się największe i najczystsze włoskie jezioro - Garda. Nieopodal odległe jest także jezioro Maggiore oraz trzecie co do wielkości jezioro Como. Interesujesz się historią i sztuką? Wstąp po drodze do Wenecji, to charakterystyczne miasto kanałów położone na wyspach Morza Adriatyckiego jest ośrodkiem turystycznym o światowej skali. Zabytki miasta są unikatowe i zaliczane do najcenniejszych na liście światowego dziedzictwa. Tylko około 250 km od Wenecji położona jest Florencja - stolica i perła Toskanii, która rozpieszcza turystów nie tylko kuchnią, ale także architekturą. Drugim ciekawym, toskańskim miastem na wycieczkę jest Piza ze słynną Krzywą Wieżą.

  Kierując się dalej na południe dojedziesz kamperem do stolicy Włoch - Rzymu. To największe miasto kraju, położone jest nad rzeką Tyber i Morzem Śródziemnym z licznym bogactwem zabytków ze Starożytności i Średniowiecza. Do najważniejszych z nich zaliczane są Koloseum, Forum Romanum, Watykan, Fontanna di Trevi. Przeżyj więc i Ty niepowtarzalną atmosferę miasta zanurzając się w morzu historii. Chcesz zobaczyć wulkany we Włoszech? Wybierz się do Neapolu! Miasto położone jest u stóp aktywnego wulkanu Wezuwiusza nad Zatoką Neapolitańską. W pobliżu leży miasto Pompeje, gdzie możesz zobaczyć ruiny świątyni Jowisza.

  Na południowym zachodzie rozciąga się wyspa Sycylia z jej najwyższym wzniesieniem - wulkanem Etna. Jest ona największą wyspą na Morzu Śródziemnym i zachwyca wspaniałymi egzotycznymi krajobrazami oraz bogactwem zabytków. Punktem kulminacyjnym wycieczki krajoznawczej po Włoszech jest Wybrzeże Amalfitańskie z typowymi włoskimi wioskami i fascynującym turkusowym morzem.
  W większości włoskich miast można łatwo znaleźć pola kempingowe, gdzie nie powinno być problemu z zaparkowaniem kampera. Zalecamy jednak, aby dobrze przygotować się do podróży i zrobić odpowiedni plan. Oprócz adresu pól kempingowych, zbierz także informacje na temat opłat drogowych. Dowiedz się, ile kosztuje wjazd na autostradę i ile zapłacisz za parking. Unikaj w miarę możliwości wjazdu kamperem do centrum miast, ponieważ często ruch uliczny jest niedozwolony i drogi są zbyt wąskie.


  POPULARNE CELE PODRÓŻY KAMPEREM WE WŁOSZECH

  Wypożyczalnia kamperów Bolonia
  Bolonia
  Wypożyczalnia kamperów Mediolan
  Mediolan
  Wypożyczalnia kamperów Neapol
  Neapol
  Wypożyczalnia kamperów Palermo
  Palermo
  Wypożyczalnia kamperów Rzym
  Rzym
  Wypożyczalnia kamperów Wenecja
  Wenecja

  Dostawcy

  We Włoszech współpracujemy z licznymi dostawcami kamperów, między innymi z firmą McRent i oferujemy duży wybór samochodów do wyboru. Sprawdź naszą ofertę i spędź aktywnie wakacje!

  Dostępność kamperów we Włoszech

  Poniżej znajdziesz przykłady ulubionych modeli kamperów we Włoszech. Aby sprawdzić dostępność kampera, kliknij powyżej na przycisk 'Znajdź idealnego kampera'. Po wprowadzeniu danych otrzymasz przegląd kategorii na ekranie i możesz pobrać niewiążącą ofertę w formie pliku PDF. W ofercie takiej otrzymasz informacje co do stanu technicznego, wyposażenia i ceny.

  Explorer Active S

  Explorer

  Liczba łóżek: 2 osobowy
  Kategoria: Samochód kempingowy
  Długość: 5.37 Metry
  Przekładnia: Manualna
  Energia: Diesel

  Active S

  Liczba łóżek: 4 osobowy
  Kategoria: Samochód kempingowy
  Długość: 4.97 Metry
  Przekładnia: Manualna
  Energia: Diesel
  Adria Compact Plus

  Adria

  Liczba łóżek: 4 osobowy
  Kategoria: Klasa B
  Długość: 7.38 Metry
  Przekładnia: Manualna
  Energia: Diesel

  Compact Plus

  Liczba łóżek: 2 osobowy
  Kategoria: Klasa B
  Długość: 5.99 Metry
  Przekładnia: Manualna
  Energia: Diesel
  Family Luxury Group D

  Family Luxury

  Liczba łóżek: 6 osobowy
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 7.28 Metry
  Przekładnia: Manualna
  Energia: Diesel

  Group D RV

  Liczba łóżek: 7 osobowy
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 6.9 Metry
  Przekładnia: Manualna
  Energia: Diesel

  Recenzje wynajmu kamperów

  Recenzje wynajmu kamperówPiotr o Motorhomes Italy
  Mediolan - 04 Lipiec 2019
  Ocena Auto Europe Motorhome Hire Reviews - 5 Stars
  Ocena dostawcy Motorhome Hire Reviews - 5 Stars
  "Kompleksowa i profesjonalna obsługa. Kamper komfortowy i w bardzo dobrym stanie. Wszystko z godnie z z opisem i ustaleniami."