Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  SAMOCHODY LUKSUSOWE NA WYNAJEM W KITZBUHEL

  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie
  Audi
  Bentley
  BMW
  Ferrari
  Jaguar
  Lexus
  Maserati
  Mercedes
  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie

  Wypożyczalnia aut luksusowych Kitzbuhel

  Kitzbuhel, miasto położone w regionie Tyrol w Austrii, jest idealnym miejscem do uprawiania sportów zimowych. To niewielke miasteczko słynie ze stromej trasy "Die Streif", na której rozgrywane są zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim. Zjazd na nartach po tej trasie budzi wielkie emocje i potężną dawkę adrenaliny. Narciarze zjeżdżający z góry osiągają prędkość nawet do 140 km/h a smugi białego puchu śnieżnego i świeże powietrze zachęcają także kibiców do wypróbowania sportu. Auto Europe oferuje samochody prestiżowe i terenowe w atrakcyjnych cenach i z najlepszym serwisem. Pobyt w Kitzbuhel i jazda samochodem luksusowym po pięknej okolicy górskiej to dla wielu urlop marzeń!

  Wymarzony samochód luksusowy w Auto Europe

  Dzięki dużej flocie samochodów możesz wybrać w naszej ofercie Twój ulubiony model i zrealizować swoje marzenia o idealnym urlopie zimowym w Kitzbuhel. W tym górzystym terenie popularne są szczególnie samochody terenowe marki jak np. VW Touareq, BMW X5, Range Rover a także Porsche Cayenne. Auta wyposażone są w opony zimowe, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Na pobyt z grupą przyjaciół doskonałym modelem jest Mercedes Viano, w którym pasażerowie mogą cieszyć się przestrzennym wnętrzem.

  Dodatkowe wyposażenie jak łańcuchy śniegowe i uchwyty na narty można zamówić w chwili rezerwacji w Auto Europe. W tym przypadku mogą wystąpić dodatkowe opłaty. Skontaktuj się z naszym działem rezerwacji, jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze lub chcesz dowiedzieć się więcej na temat wypożyczalni samochodów w Austrii.

  Procedura odbioru auta

  Jeśli nie planujesz odebrać samochodu na lotnisku w Salzburgu lub Innsbrucku możemy zaproponować naszym klientom podstawienie samochodu do hotelu w Kitzbuhel. Zadzwoń do nas, zarezerwuj samochód i podaj nam adres a my zatroszczymy się o resztę.

  Ruch uliczny i parkowanie

  Podróżowanie samochodem w Austrii jest bardzo przyjemne, dzięki bardzo dobrze rozbudowanemu systemowi dróg. Jeżeli masz połączenie z Polski samolotem do lotniska w Monachium możesz odebrać bezpośrednio samochód i około dwóch godzin dojechać do Kitzbuhel. Dobrym rozwiązaniem jest przylot na lotnisko w Salzburgu albo Innsbrucku, stąd potrzebujesz tylko około godziny, by dojechać do kurortu. Odbierając samochód w regionach górskich warto pomyśleć o wyposażeniu w opony zimowe i łańcuchy śniegowe.

  Hotele i ośrodki narciarskie w Kitzbuhel zapewniają płatne parkingi samochodowe, gdzie można bezpiecznie odstawić samochód.

  One way - wynajem samochodów w jedną stronę

  Jeżeli chcesz wypożyczyć samochód w Austrii i oddać w innym państwie często taka opcja jest możliwa. W takim przypadku wynajem w jedną stronę (one way) wiąże się z dodatkową opłatą, którą trzeba zapłacić w wypożyczalni na miejscu. Taki serwis należy zamówić w Auto Europe podczas dokonywania rezerwacji.