Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  SAMOCHODY LUKSUSOWE NA WYNAJEM W AUSTRII

  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie
  Audi
  Bentley
  BMW
  Ferrari
  Jaguar
  Lexus
  Maserati
  Mercedes
  Wynajem samochodów luksusowych na całym świecie

  Wypożyczalnia aut luksusowych Austria

  Witamy w Austrii - w krainie pięknych Alp oraz imponującej architektury, gdzie ślady arystokracji pozostały do dziś w szczególności w magicznej stolicy państwa w Wiedniu. Decydując się na pobyt w Austrii warto pomyśleć o wypożyczalni samochodów. Auto Europe oferuje wynajem samochodów luksusowych, aby uprzyjemnić jazdę każdemu kierowcy. Jeśli lubisz podróżować i chcesz połączyć aktywny wypoczynek z ekskluzywną jazdą, sprawdź dostępne samochody w naszej porównywarce cen. W Austrii oferujemy na wynajem m.in. szybkie i sportowe Porsche, potężne samochody terenowe Range Rovers i eleganckie Mercedesy. Austria to dobry cel podróży o każdej porze roku. Zimą kraj ten przyciąga fanów sportów zimowych do najlepszych kurortów europejskich jak np. Kitzbuhel. Latem wspaniałe szlaki turystyczne w Alpach zapraszają miłośników wędrówek górskich na długie spacery. Wiosna i jesień to dobry czas, kiedy można najlepiej zwiedzić eleganckie pałace i wspaniałe ogrody np. w Wiedniu i skosztować pysznej wiedeńskiej kawy z czekoladowym tortem Sachera. Ciekawym miastem austriackim, które nie można ominąć jest Salzburg. W mieście, gdzie urodził się znany kompozytor i wirtuoz Wolfgang Amadeusz Mozart, można zwiedzić piękne stare miasto, podziwiać widoki z twierdzy Hohensalzburg położonej na wzgórzu Festungsberg i spróbować czekoladek z marcepanem - Mozartkugel (z. niem. Kula Mozarta), stworzonych i nazwanych na cześć Mozarta.

  Serwis meet & greet

  Jedną z wielu zalet wynajmu samochodów luksusowych w Auto Europe jest serwis "meet & greet". Usługa ta polega na tym, że pracownik wypożyczalni odbiera klienta z lotniska, dworca lub portu i dowozi bezpośrednio do auta.

  Serwis dostarczenia samochodu

  W ofercie Auto Europe można zarezerwować samochód na wynajem z serwisem dostarczenia auta do miejsca ustalonego wcześniej z klientem. Jesteś w Austrii i chcesz, aby podstawiono Twój samochód luksusowy do hotelu? Dla Auto Europe to żaden problem!

  Gwarantowana marka i model

  Zdecyduj się na usługę pierwszej klasy i skorzystaj z wypożyczalni samochodów prestiżowych w Austrii! Lubisz luksus i masz ulubiony model samochodu? W Auto Europe porównasz ceny oraz klasy samochodów i masz zagwarantowany model. W naszym serwisie poinformujemy klientów o lokalnych opłatach, dodatkowych usługach oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z wynajmem. Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś!

  Ruch uliczny i stacje benzynowe

  W Austrii obowiązuje prawostronny ruch uliczny jak w większości państw Europy. Kierowcy i pasażerowie samochodu powinni zapiąć pasy w czasie jazdy. Prowadzenie auta i używanie równocześnie telefonów komórkowych bez zestawów głośnomówiących jest zabronione.

  Stacje benzynowe w większych miastach i przy autostradach otwarte są 24 godziny na dobę. W mniejszych miejscowościach stacje benzynowe czynne są w godzinach od 08:00 do 20:00. Aby móc poruszać się samochodem na autostradzie w Austrii należy wykupić winietę.

  Różnica w czasie, waluta i elektryczność

  Austria znajduje się w środkowoeuropejskiej strefie czasowej. Pomiędzy Polską a Austrią nie ma różnicy w czasie. Do celów płatności akceptowane są karty kredytowe i debetowe oraz gotówka a walutą jest euro. Austriackie gniazdka na prąd są identyczne z polskimi, dlatego nie ma konieczności zabrania adaptera.

  Popularne lokalizacje wynajmu samochodów luksusowych w Austrii

  Kitzbuhel