Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO MALAGI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wycieczka do Malagi na jeden dzień

  Malaga oferuje nie tylko mnóstwo słońca i wiele pięknych plaż, ale także najkorzystniejsze ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii! To tylko trzy powody, które sprawiają, że Malaga stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc na wypoczynek, które przyciąga co roku turystów do nadmorskiego klimatu z wszystkich kierunków świata. Zamierzasz spędzić wakacje w Maladze bez tłumu turystów i chcesz dowiedzieć się więcej o tym ciekawym hiszpańskim regionie? W naszej infografice znajdziesz dużo ważnych wskazówek!

  Odebrałeś Twój samochód z wypożyczalni w Maladze i chcesz zobaczyć więcej niż tylko zapełnione przez turystów plaże? Zapnij pasy, oprzyj się wygodnie na siedzeniu w samochodzie, a my zaprezentujemy Ci kilka wskazówek, jak można spędzić ciekawie jeden dzień w Maladze.

  Tivoli World

  Dojazd: 25 min na trasie MA-20 - Zabierz Twoją rodzinę na zabawną wycieczkę do parku rozrywki, który znajduje się w tropikalnym ogrodzie i skorzystaj z ponad 300 oferowanych atrakcji.

  Nerja Caves

  Dojazd: 45 min na wschód na trasie A7 - Pojedź w głąb jaskiń pełnych ogromnych stalagmitów (największy z nich o wysokości 32 metrów), stalaktyk i prehistorycznych malowideł wykłutych na ścianach skał.

  Granada

  Dojazd: 1.5 godz. na północny wschód na A-92 - Odkryj tajemniczy pałac średniowieczny Alhambra, który był twierdzą mauretańskich kalifów oraz sułtanów, urzędników i żołnierzy.

  Casares

  Dojazd: 1.5 godz. na zachód na trasie AP-7 - Uchwyć aparatem fotograficznym domy przypominające swoim położeniem kostki cukru, jednym z najładniejszych miejsc i motywów w Andaluzji.

  El Torcal Natural Reserve

  Dojazd: 1 godz. na trasie A-45 - Poznaj trasy spacerowe i skały wśród przepięknego krajobrazu rezerwatu przyrody, powstałe na skutek krasowienia i odkryć kopalnych.

  Monachil

  Dojazd: 1.5 godz. na północny wschód na A-92 - Przejdź przez mosty wiszące i podziwiaj widok na wodospady albo popływaj w basenie dla ochłodzenia.

  Kordoba

  Dojazd: 1 godz. 45 min na trasie A-45 - Podziwiaj spektakularną architekturę i obszar starego miasta, które było najbardziej zaludnionym miastem w X wieku.

  Sewilla

  Dojazd: 2 godz 15 min na pół. zachód trasa A-92 - Złap kilka promyków słońca w najcieplejszym klimacie śródziemnomorskim Europy i zwiedź Alkazar oraz katedrę z XII wieku, które zostały wpisane na listę UNESCO.

  Park Cabo de Gata-Níjar

  Dojazd: 3 godz. wzdłuż wybrzeża na trasie A-7 - Zrelaksuj się na piaszczystej białej plaży i podziwiaj ukryte zatoczki oraz poszarpane klify w pobliżu Almerii.

  Dzięki dobrze rozbudowanej sieci partnerów w Hiszpanii Auto Europe może zaoferować klientom przystępne ceny na wynajem samochodów w całym kraju. W Maladze można odebrać samochód na lotnisku, ale również na dworcu kolejowym lub w innym punkcie w centrum miasta. Zrób rezerwację na naszej stronie internetowej i oszczędzaj lub zadzwoń do nas pod bezpłatny numer naszej infolinii! 

  Wycieczka do Malagi na jeden dzień