Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO MALAGI

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wycieczka do Malagi na jeden dzień

  Malaga oferuje nie tylko mnóstwo słońca i wiele pięknych plaż, ale także najkorzystniejsze ceny wynajmu samochodów w Hiszpanii! To tylko trzy powody, które sprawiają, że Malaga stała się jednym z najbardziej popularnych miejsc na wypoczynek, które przyciąga co roku turystów do nadmorskiego klimatu z wszystkich kierunków świata. Zamierzasz spędzić wakacje w Maladze bez tłumu turystów i chcesz dowiedzieć się więcej o tym ciekawym hiszpańskim regionie? W naszej infografice znajdziesz dużo ważnych wskazówek!

  Odebrałeś Twój samochód z wypożyczalni w Maladze i chcesz zobaczyć więcej niż tylko zapełnione przez turystów plaże? Zapnij pasy, oprzyj się wygodnie na siedzeniu w samochodzie, a my zaprezentujemy Ci kilka wskazówek, jak można spędzić ciekawie jeden dzień w Maladze.

  Tivoli World

  Dojazd: 25 min na trasie MA-20 - Zabierz Twoją rodzinę na zabawną wycieczkę do parku rozrywki, który znajduje się w tropikalnym ogrodzie i skorzystaj z ponad 300 oferowanych atrakcji.

  Nerja Caves

  Dojazd: 45 min na wschód na trasie A7 - Pojedź w głąb jaskiń pełnych ogromnych stalagmitów (największy z nich o wysokości 32 metrów), stalaktyk i prehistorycznych malowideł wykłutych na ścianach skał.

  Granada

  Dojazd: 1.5 godz. na północny wschód na A-92 - Odkryj tajemniczy pałac średniowieczny Alhambra, który był twierdzą mauretańskich kalifów oraz sułtanów, urzędników i żołnierzy.

  Casares

  Dojazd: 1.5 godz. na zachód na trasie AP-7 - Uchwyć aparatem fotograficznym domy przypominające swoim położeniem kostki cukru, jednym z najładniejszych miejsc i motywów w Andaluzji.

  El Torcal Natural Reserve

  Dojazd: 1 godz. na trasie A-45 - Poznaj trasy spacerowe i skały wśród przepięknego krajobrazu rezerwatu przyrody, powstałe na skutek krasowienia i odkryć kopalnych.

  Monachil

  Dojazd: 1.5 godz. na północny wschód na A-92 - Przejdź przez mosty wiszące i podziwiaj widok na wodospady albo popływaj w basenie dla ochłodzenia.

  Kordoba

  Dojazd: 1 godz. 45 min na trasie A-45 - Podziwiaj spektakularną architekturę i obszar starego miasta, które było najbardziej zaludnionym miastem w X wieku.

  Sewilla

  Dojazd: 2 godz 15 min na pół. zachód trasa A-92 - Złap kilka promyków słońca w najcieplejszym klimacie śródziemnomorskim Europy i zwiedź Alkazar oraz katedrę z XII wieku, które zostały wpisane na listę UNESCO.

  Park Cabo de Gata-Níjar

  Dojazd: 3 godz. wzdłuż wybrzeża na trasie A-7 - Zrelaksuj się na piaszczystej białej plaży i podziwiaj ukryte zatoczki oraz poszarpane klify w pobliżu Almerii.

  Dzięki dobrze rozbudowanej sieci partnerów w Hiszpanii Auto Europe może zaoferować klientom przystępne ceny na wynajem samochodów w całym kraju. W Maladze można odebrać samochód na lotnisku, ale również na dworcu kolejowym lub w innym punkcie w centrum miasta. Zrób rezerwację na naszej stronie internetowej i oszczędzaj lub zadzwoń do nas pod bezpłatny numer naszej infolinii! 

  Wycieczka do Malagi na jeden dzień

  Popraw jakość pobytu na naszej stronie

  Używasz przeglądarki, której nie obsługujemy. Uaktualnij swoją przeglądarkę, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo.

  Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki Chrome lub Firefox