Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  IDEALNY URLOP Z KAMPEREM

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Zalety podróżowania kamperem

  Na początku lata niemal każdy z nas planuje swoje wakacje. Niektórzy porównują ceny all-inclusive lub szukają innego sposobu zakwaterowania dla całej rodziny. Wynajem kamperów w Auto Europe daje możliwość zwiedzania świata w zupełnie inny sposób.

  Wypożyczalnia samochodów kempingowych w Europie jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią podróżować z całą rodziną i chcą czuć się jak u siebie w domu. Ponadto wynajem kampera jest tańszy niż rezerwacja kwatery, szczególnie wtedy, gdy podróżujesz z grupą kilku osób. Teraz nie musisz wybierać pomiędzy wakacjami nad morzem, a zwiedzaniem miasta - podróże kamperem to nieograniczone możliwości.

  Na stronie internetowej Auto Europe łatwo znajdziesz idealny model kampera na wynajem nie tylko w Niemczech, Szwajcarii, we Włoszech czy w USA, ale także w innych państwach całego świata. Jesteś zainteresowany ceną kampera? Odwiedź naszą stronę i kliknij w nawigacji rubrykę: kampery, a potem pobierz ofertę na wynajem.

  Przekonaj się sam, jakie plusy mają wakacje z kamperem i zrób rezerwację już dziś. W poniższej infografice znajdziesz kilka najważniejszych atutów podróżowania w małym domku na czterech kółkach.

  Plusy urlopu z kamperem

  1. Oszczędność
   Wynajem kampera i spędzenie w nim urlopu pozwala na duże oszczędności, ponieważ nie potrzebujesz żadnej rezerwacji hotelu i lotu, ani biletów na podróżowanie lokalnymi środkami transportu.
  2. Swobodność
   Wynajem kampera umożliwia pełną swobodę w każdym z odwiedzanych krajów.
  3. Towarzystwo
   Wypożyczonym kamperem podróżujesz razem z rodziną lub z większą grupą znajomych.
  4. Urozmaicenie
   Jadąc kamperem możesz zwiedzić kilka miast, a nawet kilka różnych krajów.
  5. Więcej kultury
   Urlop z kamperem oznacza bliskość natury oraz poznanie kultury i życia innego kraju.
  6. Aktywne wakacje
   Kamper pozwala na różnorodność zajęć w czasie wakacji: wycieczki do miasta, zakupy, wieczorny relaks w górach czy na plaży na świeżym powietrzu.

  Wynajem kampera bez stresu

  • Przygotuj plan podróży
  • Zaplanuj trasę tak, żeby jazda nie trwała dłużej niż 3 - 4 godziny w ciągu dnia.
  • Spróbuj zarezerwować wcześniej miejsce na postój na polu kempingowym. Z rezerwacją miejsca będziesz mieć pewność na postój w szczycie sezonu.
  • Pomyśl o rozrywce w czasie podróży. Gdy podróżujesz z dziećmi, ważne jest przygotowanie rozrywki podczas jazdy. Zabierz ze sobą DVD i kilka gier planszowych.

  Destynacje

  • Jeśli lubisz słońce i morze, warto pomyśleć o wynajmie kampera we Francji, Włoszech, w Hiszpanii czy USA.
  • Marzysz o urlopie na świeżym powietrzu na łonie natury? Jeśli tak, to zdecyduj się na wynajem kampera w Danii, Finlandii, Norwegii, Islandii czy też w Szwecji.
  • Preferujesz góry? Wypożycz kampera w Niemczech, Austrii lub w Szwajcarii.

  Infographie - Zalety podróżowania kamperem