Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  DOBRE WSKAZÓWKI W AUTO EUROPE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Jak możesz zaoszczędzić w Auto Europe?

  Czasy, kiedy uważano, że samochód to wielki luksus należą do przeszłości. Dziś pokonać codzienność bez samochodu jest dla wielu z nasz prawie niemożliwe. Czy na zakupy, podróż biznesową, czy wakacje - poruszając się samochodem masz pełny komfort jazdy. Co zrobić, jeśli nie posiadasz własnego auta? Dobrym rozwiązaniem jest wypożyczalnia samochodów. Poniższa infografika podpowie Ci, jak możesz zaoszczędzić korzystając z wynajmu samochodów.

  Auto Europe oferuje wynajem samochodów w niskich cenach w popularnych miejcowościach turystcznych na wszystkich kontynentach świata z ponad 60 letnim doświadczeniem. W naszej wyszukiwarce możesz wybrać różne kategorie samochodów zarówno na lotniskach, jak i w centrum miast.

  Poniżej przygotowaliśmy kilka przydatnych wskazówek jak zaoszczędzić na wynajmie samochodów, które pomogą Ci w przygotowaniu się do podróży.

  Nasza wskazówka: odbierz samochód w centrum miasta zamiast na lotnisku
  Odbiór samochodu w punkcie wynajmu w centrum miasta sprawi, że możesz zaoszczędzić nawet do 30%. Oprócz tego dojedziesz szybciej do centrum niż z wypożyczalni na lotnisku.

  Nasza wskazówka: rezerwuj auto z manualną skrzynią zamiast z automatyczną
  Niektórzy klienci wynajmując samochód w obcym kraju decydują się na rezerwację auta z automatyczną skrzynią biegów. Jeśli prowadzisz własne auto z manualną skrzynią biegów - nie obawiaj się jazdy w innym kraju. Ceny wynajmu samochodów z automatyczną skrzynią biegów są zwykle wyższe niż z ręczną, a dostępność takich aut jest ograniczona.

  Nasza wskazówka: korzystaj z naszych ofert upgrades
  Auto Europe oferuje darmowe upgrades, co oznacza, że rezerwując np. samochód kategorii mini, otrzymasz auto wyższej klasy bez dodatkowej opłaty. Podróżując małym samochodem zużywasz mniej paliwa i oszczędzasz.

  Nasza wskazówka: sprawdź regulamin tankowania i wybierz opcję pełny-pełny
  Dokonując rezerwacji na wynajem samochodu warto zwrócić uwagę na regulamin tankowania. Zwykle najkorzystniejszą opcją jest pakiet z pełnym bakiem paliwa przy odbiorze i zwrocie auta. Decydując się na opcję „odbiór z pełnym bakiem i zwrot z pełnym bakiem” płacisz wyłącznie za zużyte paliwo.

  Nasza wskazówka: w miarę możliwości zrezygnuj z dodatkowego wyposażenia
  Dodatkowe wyposażenie samochodu przynosi dodatkowe koszty. Po co płacić za GPS, jeśli taką samą funkcję nawigacji masz na smartfonie! Wystarczy, że uaktywnisz aplikację Google Maps i możesz korzystać bezpłatnie z mapy. Podróżujesz z dziećmi i zamierzasz wynająć samochód z fotelikiem? Dobrą alternatywą jest zabranie własnego siodełka lub zakup nowego, ponieważ koszty za wynajem są często wyższe.

  Nasza wskazówka: rezerwuj z wyprzedzeniem
  Planując podróż rezerwujemy zwykle najpierw bilet lotniczy i hotel, a potem samochód do wynajęcia. Rezerwując auto w ostatniej chwili dostępność samochodów w wypożyczalniach w danym kraju może być ograniczona, a ceny „last minute” im bliżej do daty wynajmu są często znacznie wyższe niż przy rezerwacji z wyprzedzeniem.

  Auto Europe oferuje porównywarkę cen wypożyczalni samochodów w najbardziej popularnych destynacjach turystycznych całego świata. Nasze usługi to doświadczenie od ponad 60 lat. Dzięki współpracy z renomowanymi wypożyczalniami umożliwiamy naszym klientom odbiór i zwrot samochodu zarówno na lotnisku jak i w centrum miasta. Jeśli poszukujesz dobrej oferty, skontaktuj się z nami pod bezpłatnym numerem infolinii.

  Jak możesz zaoszczędzić w Auto Europe?