Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  APLIKACJE TURYSTYCZNE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Aplikacje, które mogą się przydać w podróży

  Dzisiaj na 10 Europejczyków 9 z nich, podróżując i będąc na urlopie, korzysta z telefonów komórkowych i smartfonów, by znaleźć informacje, podzielić się zdjęciami ze znajomymi na portalach społecznościowych lub zrobić rezerwacje w internecie...

  Smartfon może być naprawdę bardzo dobrą pomocą, jeśli wybieramy się w podróż. Wykorzystaj i Ty pełnię możliwości - pobierz właściwą aplikację i podróżuj bezstresowo.

  Jak korzystają podróżni ze swoich smartfonów?

  Już od dawna telefon należy do najczęściej używanych urządzeń w podróży, pozwalających na kontakt z rodziną czy partnerem w domu. Dziś smartfon to świetne urządzenie kieszonkowe wykorzystywane nie tylko do komunikacji, ale służy nam również w codzienności jako kamera, aparat fotograficzny, przewodnik turystyczny, nawigacja, tłumacz, mapa itp. Smartfon pozwala nie tylko na zrobienie zdjęć z urlopu, ale także jest źródłem informacji o pogodzie, ruchu ulicznym, zabytkach i kursie walut.

  Najlepsze aplikacje turystyczne

  Jest wiele aplikacji turystycznych, które ułatwiają podróżowanie w obcym kraju. Na przykład Appy Travellers i Waze - obie aplikacje są praktycznym źródłem informacji o tworzących się korkach w ruchu drogowym i lokalizacjach stacji benzynowych. Parkopedia pomoże każdemu kierowcy w znalezieniu parkingu z aktualnymi cenami, a aplikacja Going Abroad informuje o podstawowych przepisach ruchu drogowego krajów Unii Europejskiej.

  Appy Travellers

  Tłumaczenie na język obcy, przeliczanie waluty, czy omijanie korków na trasie - z aplikacjami turystycznymi podróżujesz łatwiej i do tego za darmo!

  WAZE

  Program bazuje na aplikacjach ruchu i systemu nawigacji. Dowiedz się jako pierwszy, gdzie ustawiono radar policyjny, gdzie wydarzył się wypadek lub o powstałych korkach albo innych zagrożeniach na trasie! Wszystkimi informacjami możesz podzielić się równocześnie z innymi kierowcami w drodze.

  Parkopedia

  Najprostszy sposób, aby znaleźć parking to Parkopedia. Aplikacja ta zlokalizuje wszystkie aktualne płatne i bezpłatne parkingi, godziny otwarcia, ceny, dostępność i ograniczenia.

  Going Abroad

  Aplikacja przekazuje informacje o ruchu drogowym w obszarze Unii Europejskiej. Jaka jest dopuszczalna prędkość w Hiszpanii? Jakie wyposażenie samochodu obowiązuje w Słowacji? Going Abroad jest dostępna w 22 językach!

  Sitorsquad

  Aplikacja poinformuje Cię, gdzie znajdują się czyste toalety publiczne na całym świecie. Każda toaleta jest wymieniona z opinią czystości użytkownika. Również Ty możesz podzielić się Twoją opinią po wizycie.

  Google tłumacz

  Z tą aplikacją nie masz żadnych barier językowych! Powiedz, napisz lub zrób zdjęcie i przetłumacz na około 80 języków. Aplikacja nie wymaga połączenia z internetem i jest dostępna nawet w trybie offline.

  Nasze 3 Hity

  Oto nasze 3 ulubione aplikacje turystyczne: Mapy Google to idealny sposób na znalezienie położenia wyszukiwanego miejsca. Ponadto z tą aplikacją uzyskasz informacje o najważniejszych instytucjach, restauracjach i zabytkach w mieście i oczywiście zorientuejsz się, gdzie się aktualnie znajdujesz. TripAdvisor jest zestawieniem opinii i recenzji o usługach w internecie, natomiast Auto Europe App pozwala na szybką i prostą rezerwację samochodu do na wynajem w ponad 24 000 lokalizacji w 180 krajach całego globu!

  1. Auto Europe

  Super aplikacja, by wypożyczyć samochód. Ponad 24 000 lokalizacji w ponad 180 krajach.

  2. Trip Advisor

  70% podróżujących czyta opinie w internecie. Ponad 170 milionów opinii.

  3. Mapy Google

  To najlepszy sposób na znalezienie drogi do celu.

  Aplikacje, które mogą się przydać w podróży