Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANI WYNAJEM SAMOCHODÓW NA LOTNISKU W TREVISO

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Treviso

  Zaledwie 30 kilometrów od centrum Wenecji, w małym czarującym mieście Treviso znajduje się lotnisko, dzięki któremu podróżni zaczęli częściej odwiedzać miasto samo w sobie, nie traktując go tylko jako przystanek na drodze. W porcie tym możesz skorzystać z połączeń tanimi liniami lotniczymi. Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Treviso, jaką wybierzesz na następną podróż, będzie miała swoje stanowisko na parterze w budynku terminalowym. W wypożyczonym pojeździe z łatwością zwiedzisz wszystkie ciekawe miejsca w regionie.

  Oprócz dogodnej lokalizacji na loty do i z Wenecji, lotnisko w Treviso oferuje liczne ciekawe miejsca do odwiedzenia, w tym wspaniałe stare miasto i liczne piękne kanały. Skorzystaj z tanich połączeń lotniczych i zwiedzaj Włochy samochodem wynajętym w Treviso. Pozwól, by Auto Europe zorganizowało dla Ciebie wysokiej jakości wynajem samochodu w dostępnej cenie. Nasze oferty, samochody i dostawców możesz porównywać na stronie Auto Europe. Jeśli na jakimkolwiek etapie rezerwacji masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z jednym z naszych agentów rezerwacyjnych dostępnych pod numerem +48 222 639 537. Sprawdź opinie o wypożyczalni samochodów w Treviso zamieszczone przez klientów Auto Europe i dowiedz się więcej o naszych usługach.

  Informacje o lotnisku

  Międzynarodowe lotnisko w Treviso znajduje się około 3 kilometry na południowy zachód od centrum miasta Treviso i około 30 km od samej Wenecji, kolejnego wspaniałego włoskiego miasta, wartego odwiedzenia. Z lotniska głównie korzystają tanie linie lotnicze, obsługujące loty czarterowe. Niektóre linie lotnicze, nieoficjalnie nazywają lotnisko w Treviso "Wenecja-Treviso" lub podobnie, ze względu na niewielką odległość do obu miast. Jednak głównym lotniskiem w Wenecji jest lotnisko Marco Polo.

  Międzynarodowe Lotnisko Treviso (TSF)
  Oficjalna nazwa: Lotnisko Turin-Caselle
  Adres: Via Noalese, 63E, 31100 Treviso TV, Włochy
  Linie lotnicze operujące na lotnisku: Zaledwie kilka linii lotniczych jest obsługiwanych przez lotnisko Treviso, a Ryanair obsługuje loty do Polski.
  Telefon: +39 0422 315111

  Skąd mogę odebrać samochód wynajęty na lotnisku Treviso

  Jak wspomnieliśmy już powyżej, stanowiska wypożyczalni samochodów, znajdują się na parterze w budynku terminalowym od strony lądowej. Pamiętaj też, że na lotnisku może być obecny dostawca, który nazywa się Auto Europa. Nie jest to nasze stawnowisko, ponieważ to jest nazwa wypożyczalni, a my jesteśmy pośrednikiem.

  Upewnij się, że przeczytałeś dokładnie voucher przed lotem i poinformowałeś Auto Europe oraz dostawcę, od któego odbiersz wynajęty pojazd, jeśli twój lot może się opóźnić lub jeśli pojawią się jakiekolwiek zmiany w statusie. Decydując się na wynajem samochodu na lotnisku w Treviso, będziesz potrzebował międzynarodowej karty kredytowej, wystawionej na twoje imię i nazwisko, jako głównego kierowcę, niezależnie od formy płatności, z jakiej korzystałeś podczas rezerwacji.

  Avis na lotnisku Treviso Avis na lotnisku Treviso
  Via Noalese, 63,
  Treviso, Włochy 31100
  +39 348 478 5735
  Godziny otwarcia:
  Pon-Pt 09:00 - 15:00
  Europcar na lotnisku Treviso Europcar na lotnisku Treviso
  Via Noalese, 63,
  Treviso, Włochy 31100
  +39 0422 262091
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 22:30
  Sicily by car na lotnisku Treviso Sicily by Car na lotnisku Treviso
  Via Noalese, 63,
  Treviso, Włochy 31100
  +39 0422 264243
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 08:00 - 22:00
  Hertz na lotnisku Treviso Hertz na lotnisku Treviso
  Via Noalese, 63,
  Treviso, Włochy 31100
  +39 0422 264216
  Godziny otwarcia:
  Pon-Nd 07:30 - 22:30

  Terminale

  Port lotniczy w Treviso składa się z jednego budynku terminalowego, który został oficjalnie otwarty w roku 2007. Budynek podzielony jest na parter i pierwsze piętro. Na parterze znajduje się hala przylotów, różne kawiarnie i restauracja, a także hala dla VIP-ów. Natomiast na pierwszym piętrze, oprócz kawiarni i restauracji, mieści się również poczekalnia, stanowiska odprawy, kontrola paszportowa i bramki. Jeśli masz rezerwację, udaj się do stanowiska swojej wypożyczalni samochodów na lotnisku w Treviso, która znajduje się na parterze.

  Usługi na lotnisku

  Lotnisko w Treviso składa się jedynie z jednego terminala, jednak znajduje się na nim kilka opcji restauracyjnych oraz parę sklepów. Warto pamiętać, że lotnisko nie operuje przez cały dzień, zatem wszystkie sklepy i restauracje zamykają się na noc. Pomimo tego, że opcje wyboru kawiarni, czy sklepów są mocno ograniczone, są one w zupełności wystarczające na krótki pobyt na lotnisku. Po przejściu przez punkt kontroli bezpieczeństwa możesz skorzystać z okazji, żeby kupić pamiątki i prezenty na ostatnią chwilę w sklepach wolnocłowych. Pasażerowie o ograniczonej sprawności ruchowej powinni powiadomić linie lotnicze z wyprzedzeniem o planowanej podróży, aby mogli uzyskać odpowiednią pomoc podczas przemieszczania się po lotnisku.

  Jak się dostać na i opuścić lotnisko Treviso

  Wynajem samochodu na lotnisku w Treviso jest zdecydowanie najlepszym pomysłem na zwiedzanie miasta i opuszczenie lotniska, w celu udania się na odkrywanie północnych Włoch. Jeśli natomiast chcesz odebrać wynajęty samochód z miasta, możesz zdecydować się na skorzystanie z autobusu wahadłowego, aby przedostać się z portu lotniczego do miasta Wenecji. Przejazd tą trasą zajmuje około 40 minut. Autobusy te jeżdżą zgodnie z połączeniami lotniczymi oferowanymi przez linie Wizzair i Ryanair. Dostępne jest też połączenie lokalnym autobusem na główną stację kolejową w Treviso, a także do Padwy na trasie 101. Taksówki też są opcją do wyboru, jednak jest to zdecydowanie droższą alternatywą.

  Porady parkingowe

  W niewielkiej odległości od terminala lotnisko oferuje kilka opcji na pozostawienie swojego pojazdu. Każda z dostępnych opcji jest płatna. Możesz zarezerwować miejsce online lub, kiedy już przyjedziesz na lotnisko, opłacisz postój kartą lub gotówką w maszynie podczas wyjazdu, lub na terminalu. Parking na ulicach w Treviso zazwyczaj jest możliwy od 7 rano do 14 od poniedziałku do soboty. Pamiętaj, że w Historycznym Centrum miasta, postój jest dostępny od godziny 8 do 13 i od 15 do 20 od poniedziałku do soboty. Zwracaj uwagę na oznaczenia, ponieważ w różnych strefach ceny za parking mogą być różne.

  Jeśli chodzi o parking w Wenecji, najlepiej jest zostawić samochód na Piazzale Roma, który jest ostatnim przystankiem dla samochodów na drodze do Wenecji, na "terrafirma" stałym lądzie, lub na parkingu na Tronchetto, specjalnie zaprojektowanej sztucznej wyspie w celach parkingowych. Biorąc pod uwagę lokalizację (poza centrum historycznym), parking tam może być nieco drogi. Najtańsze opcje na postój znajdują się na stałym lądzie i obrzeżach Wenecji.

  Przydatne linki

  Strona internetowa lotniska