Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW SPACESHIPS

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów Spaceships z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów SpaceshipsAuto Europe współpracuje z wieloma renomowanymi markami z branży wynajmu samochodów kempingowych. Dzięki wypożyczalniom kamperów, które są najnowszym dodatkiem do naszej atrakcyjnej oferty, Auto Europe utrzymuje pozycję lidera na rynku wynajmu samochodów. Jeśli zdecydujesz się na wypożyczalnię kamperów Spaceships w Europie, możesz spodziewać się nieograniczonego przebiegu, pomocy drogowej i ubezpieczenia od osób trzecich przy każdym pakiecie wynajmu.

  Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w podróżach samochodowych po całym świecie Spaceships sprawią, że Twoje następne wakacje będą niezapomnianym przeżyciem. Dzięki nowoczesnej flocie samochodów kempingowych i kamperów oraz zespołowi gotowemu do pomocy we wszystkim, od planowania podróży po pomoc w trakcie wynajmu, nie możesz być w lepszych rękach.

  Nawet jeśli Spaceships może wyglądać jak zwykły pojazd, to, na co patrzysz, jest Twoją kolejną wielką przygodą! Spaceships to firma zbudowana z pasją. To nie tylko praca, ale także sposób życia i przygoda. Razem jesteśmy w branży tworzenia wspomnień. Waszych i naszych.

  Ubezpieczenie

  Spaceships zawsze stara się, aby wszystko było tak proste, jak to tylko możliwe. Dlatego wszystkie rezerwacje z wynajmem zawierają ubezpieczenie osób trzecich, nieograniczony przebieg i pomoc drogową w standardzie. Jeśli zdecydujesz się na standardowe ubezpieczenie, Twój udział własny będzie wynosił 1700 EUR za samochód kemingowy lub 2300 EUR, jeśli wynajmujesz większego kampera. Aby zapewnić sobie całkowity spokój podczas podróży, dostępne są opcje dodania ubezpieczenia w trakcie wynajmu w celu zmniejszenia udziału własnego i dodania ubezpieczenia z tytułu kolizji. Opcje te są dostępne na każdy budżet, więc nie wahaj się zapytać o dodatkowe informacje w momencie odbioru pojazdu.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wszystkie niezbędne rzeczy przy wynajmie zapewnia wypożyczalnia kamperów Spaceships (garnki, patelnie, sztućce, kuchenka / piekarnik itp.), ale dostępna jest również obszerna lista dodatkowych przedmiotów, które mogą ułatwić podróż. Obejmuje to wszystkie dodatki, jakich można się spodziewać, takie jak nawigacja, stoły i krzesła oraz dostępną pościel, które też mogą być źródłem komfortu, aby uczynić twoje życie na drodze jeszcze wygodniejszym. Od fanów USB na lato do „zimowych pakietów komfortu” zimą, cokolwiek sobie zażyczysz. Oferujemy nawet inwertory umożliwiające ładowanie laptopów i uruchamianie niektórych urządzeń w pojazdach tak jak w domu!

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Spaceships

  • BRAK opłat dla młodych kierowców - minimum 21 lat dla samochodów kempingowych, 25 lat dla większych kamperów
  • Akceptowane są prawa jazdy z całego świata, w tym z Wielkiej Brytanii, UE, Norwegii, Szwajcarii, Australii, Nowej Zelandii, RPA, USA, Kanady, Chin, Malezji, Izraela i wielu innych. Jeśli Twojego kraju nie ma na tej liście, nie oznacza to, że nie możesz wynająć pojazdu, jedynie, że musisz to wcześniej uzgodnić.
  • Otwarte na odbiór i zwrot 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
  • Dostępne odbiory i zwroty po godzinach otwarcia.

  Flota Spaceships

  Ten dostawca oferuje bardzo nowoczesną flotę samochodów kempingowych (Sun Living) i kamperów (Volkswagen i Ford). Pojazdy są starannie utrzymywane przez ich własnych mechaników i serwisowane zgodnie z najwyższymi standardami. Ich unikalne designy oferują wspaniałe funkcje, których nie znajdziesz nigdzie indziej, jak na przykład kamper Delta z 2 kojami z całorocznym projektem do spania, oferujący chłodne noce i przepływ powietrza latem lub ciepło i ochronę przed żywiołami zimą. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, z pewnością pokochasz swój wynajem kamperów z Spaceships.

  VW Camper

  Spaceships flota - VW Camper
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: kamper-van
  Długość: 4.5 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten samochód kempingowy jest wygodny i wszechstronny. Jest to idealny pojazd na wąskie miejskie drogi.

  Delta

  Spaceships flota - Delta
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: kamper-van
  Długość: 4.95 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten pojazd jest wyposażony w bardzo duże łóżko, kuchenkę palnikową, szufladę na lodówkę i markizy.

  Voyager

  Spaceships flota - Voyager
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: kamper-van
  Długość: 5.3 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Odpowiedni dla par lub małych rodzin, wyposażony w markizę, lodówkę i komplet jadalniany.

  Luxury Motorhome

  Spaceships flota - Luxury motorhome
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 6.9 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Z wystarczającą ilością miejsca dla 4 osób dorosłych i 1 dziecka, pojazd ten jest idealny dla rodzin lub małych grup.

  Family motorhome

  Spaceships flota - Family motorhome
  Miejsca do spania: do 7 osób
  Kategoria: klasa C
  Długość: 6.99 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny dla dużych rodzin lub większych grup, oferuje wszystkie niezbędne rzeczy do przyjemnej podróży.

  Skąd mogę odebrać kampera z Spaceships

  W Spaceships wierzą w ułatwianie życia. Firma ma 3 świetne lokalizacje w Londynie, Edynburgu i Dublinie, ale nie są to jedyne miejsca, w których możesz odebrać lub zwrócić wynajęty kamper. Przedstawiciele Spaceship postarają się spełnić każde twoje życzenie. Z ponad 35 miejscami odbioru i zwrotu dostępnych w Europie, Spaceships może zaoferować niestandardowy odbiór lub zwrot wynajętego kampera z większości miast europejskich. Paryż, Barcelona, Rzym, Hamburg, Praga, by wymienić tylko kilka. Obowiązują dodatkowe opłaty, ale jest to fantastyczna usługa unikalna dla Spaceships.

  Najczęściej wybierane lokalizacje z Spaceships

  Edynburg
  East Mains Industrial Estate
  13 Tartraven Place - Broxburn
  EH52 5LT
  Lokalizacja ta znajduje się 40 minut autobusem od centrum Edynburga i zaledwie 15 minut autobusem od międzynarodowego lotniska w Edynburgu (autobus nr 21). Punkt oferuje doskonałe połączenia drogowe dzięki czemu możesz dotrzeć do Highlands w Szkocji w godzinę.
  Londyn
  86 Welley Road
  Wraysbury - Staines
  TW19 5EP
  Ten punkt znajduje się w Wraysbury w zachodnim Londynie i jest idealny dla podróżnych, którzy chcą uniknąć ruchu w centrum miasta lub opłat ekologicznych na początku podróży. Lokalizacja ta znajduje się tylko 36 minut od centrum Londynu pociągiem i 26 minut od Heathrow autobusem.

  Wybierz Spaceships, jeśli planujesz następną przygodę i spraw, by była to kolejna wyprawa warta zapamiętania. Zarezerwuj teraz online lub skontaktuj się z naszym zespołem dostępnym od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17:00 pod numerem +49 89 412 072 98 lub mailowo na muccampers@autoeurope.de.