Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W MONTREALU

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów w Montrealu z Auto Europe

  Ponad 60 lat doświadczenia zapewniło Auto Europe silną pozycję w branży wynajmu samochodów, a firma jest dziś jednym z wiodących pośredników wynajmu samochodów na świecie. Dlatego możemy zapewnić Ci najlepsze oferty po najlepszych cenach za korzystanie z usług dostawów pojazdów, a także najlepszą obsługę. Oprócz wynajmu samochodów Auto Europe oferuje również wynajmy kamperów. Pozwól nam być Twoim partnerem w wymarzonej podróży. Sprawdź naszą tanią wypożyczalnię kamperów w Montrealu i zarezerwuj online lub zadzwoń do nas pod numer: +49 89 4120 7298. Z przyjemnością doradzimy Ci osobiście na temat Twojego kampera.

  W Kanadzie, kraju o dużych odległościach, podróże kamperami nabierają nowego wymiaru. Dzięki wypożyczalni kamperów w Montrealu odległość do Vancouver, czterodniowa podróż, jest łatwa do pokonania, gdy masz taką dodatkową przestrzeń, aby rozciągnąć nogi i zatrzymać się w dowolnym momencie. Irytujące wyszukiwanie hoteli nie jest już konieczne, a wakacje możesz spędzić w zupełnie nowy sposób. Francuski jest głównym językiem w Quebecu, a Montréal to największe miasto w prowincji. Quebec odzwierciedla francuski styl; małe kawiarnie na starych krętych uliczkach zapraszają do odpoczynku. Od 1985 r. stare miasto Quebec zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. W północnej części Montrealu można spotkać różne rezerwaty przyrody, w których można nabrać nowej energii. Jeśli chcesz przeżyć indyjskie lato w Nowej Anglii, zalecamy wynajęcie samochodu kempingowego w Bostonie, ponieważ ceny jesienią (wrzesień, październik) są często znacznie tańsze w USA niż w Kanadzie.

  Wynajem kamperów w Montrealu

  W okolicach Montrealu można zatrzymać się na kilku kempingach. Wybraliśmy dla Ciebie kilka miejsc i wymieniliśmy podstawowe dane, aby ułatwić Ci wybór.

  Camping Alouette Kemping Alouette jest dobrym miejscem, jeśli chcesz być w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Montréalu. Sam postój znajduje się w St-Mathieu-de-Beloeil, Montrégie w Quebecu. Jest dobrze utrzymany, ma basen i połączenie metrem z Montréalu. Karty podróżne 1-dniowe lub 3-dniowe są szczególnie korzystne.
  Camping Koa Montréal Sud Ten cicho położony kompleks ma 214 miejsc parkingowych, duży teren i miejsce na ognisko. Zajęcia sportowe, takie jak minigolf, koszykówka, badminton lub jazda konna na pobliskim polu, zapewniają różnorodne zajęcia dla całej rodziny.
  Alfred - Cedar Shade Campground Ten kemping znajduje się pomiędzy Montréalem a Ottawą i przyjmuje gości od połowy maja do końca września. Dostępne jest wszystko, czego pragnie serce wycieczkowicza - od podgrzewanych basenów, sklepów, placów zabaw dla dzieci po dostawę drewna opałowego. Prysznice są płatne, a pralnie są bezpłatne
  Camping du Village Bromont Jest to kolejna lokalizacja łańcucha KOA w Quebecu. Jest to szczególnie przyjazny rodzinom kompleks z doskonałą ofertą dla dzieci: podgrzewane baseny z dużymi zjeżdżalniami i park dla najmłodszych. W pobliżu znajduje się osiem pól golfowych i spa.
  Camping Junot Chalets Ten czterogwiazdkowy kemping położony jest nad brzegiem Lac Saint-Augustin. Stąd można szybko dotrzeć do starego miasta Quebec. Jeśli masz ochotę na zabawę na kempingu, możesz wypożyczyć rowery, kajaki lub kanu. Dostępne jest również bezpłatne Wi-Fi.

  Dostępne samochody kempingowe w Montrealu

  Prezentujemy ponieżej wybór dostępnych pojazdów do wynajęcia jakie może zaoferować wypożyczalnia kamperów w Montrealu. C19 Compact Motorhome to idealny pojazd dla dwóch osób lub małej rodziny, ponieważ znajdują się w nim trzy miejsca do spania (z których jedno jest łóżkiem podwójnym). Dzięki małej kuchni ten model pozwoli ci spędzić wakacje z samodzielnym wyżywieniem w całej Kanadzie. Run of Fleet dla czterech osób to najnowocześniejszy pojazd o długości 7,3–10 m ze wszystkim, czego potrzebujesz. Foteliki dla dzieci są montowane. Może pomieścić pięć osób; ma dwa podwójne i jedno pojedyncze łóżko. Wygodny salon obejmuje kuchnię. Duży samochód kempingowy C30 jest dostępny dla siedmioosobowej grupy w podróży. Tutaj masz dostępne trzy podwójne łóżka i jedno pojedyncze łóżko, aby odkrywać niekończące się drogi Kanady.

  C19 COMPACT RUN OF FLEET 4

  C19 COMPACT

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.2 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  RUN OF FLEET 4

  Miejsca do spania: Do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.3 - 10 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  C25 STANDARD C30 LARGE

  C25 STANDARD

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 7.6 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  C30 LARGE

  Miejsca do spania: Do 7 osób
  Kategoria: Class C
  Długoś: 9.1 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Co warto wiedzieć o Montrealu

  Z okazji każdej rocznicy niepodległości w całym kraju obchodzone są różne uroczystości. Ci, którzy mają szczęście podróżować do Kanady w tym czasie, będą mogli być świadkami licznych wydarzeń historycznych. Kanada jest inspirującym krajem przez cały rok i szczyci się niesamowitymi cudami natury. Kultura i zadbana przyroda najlepiej opisują Kanadę. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu na podróż, ponieważ w drugim co do wielkości kraju na świecie jest wiele do zobaczenia i przeżycia. Tylko 33 miliony ludzi zamieszkuje rozległe terytoria Kanady, koncentrując się w głównych obszarach metropolitalnych, takich jak Montréal, Calgary, Halifax, Toronto i Winnipeg.

  Wynajem kamperów w Montrealu daje niezależność i swobodę w podróży. Kemping jest doskonałą alternatywą dla zwykłego zakwaterowania w hotelach, szczególnie w okresie letnim. Postoje dla kamperów często usytuowane są w bliskim kontakcie z przyrodą. Sklepy na kempingach oferują wszystko, czego potrzebujesz, od drewna opałowego, jedzenia, sprzętu kempingowego, przyborów toaletowych po coś do czytania.