Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KAMPERY NA WYNAJEM W MIAMI

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Tania wypożyczalnia kamperów w Miami

  Miami zajmuje wysoką pozycję jako jedno z najlepszych miejsc docelowych do korzystania z plaż w USA. Jeśli zabierasz całą rodzinę na Florydę lub po prostu masz ochotę na przygodę i nie możesz się doczekać, aby zwiedzić okolicę, Auto Europe poleca opcję, jaką oferuje wypożyczalnia kamperów w Miami w konkurencyjnych cenach. Różnorodne i z licznymi atrakcjami, Miami zachwyci Cię mnóstwem zabytków, kilometrami piaszczystych plaż i wyjątkową mieszanką kulturową.

  Auto Europe zostało założone w USA ponad 60 lat temu jako pośrednik wynajmu samochodów. Od tego czasu znacznie się rozwinęliśmy i obecnie możemy oferować wiele usług na całym świecie. Jedną z naszych najbardziej poszukiwanych ofert jest wynajem kamperów.

  Wynajem kamperów to praktyczny sposób na zobaczenie i przeżycie więcej podczas podróży. Możesz jeździć po mieście na nowoczesnych amerykańskich drogach, oszczędzać na noclegach i jedzeniu i mieć całkowitą odpowiedzialność za swój czas i jak go wykorzystasz. Nowoczesne pojazdy dostawców, naszych partnerów, będą idealnymi towarzyszami podczas podróży po Stanach. Na przykład, możesz odwiedzić Los Angeles lub Las Vegas podczas epickiej podróży po Stanach Zjednoczonych i zatrzymać się w wielu stanach po drodze.

  Wynajem kamperów w Miami

  Obszar metropolitalny Miami oferuje mnóstwo terenów przeznaczonych do kempingu, na których można bezpiecznie zaparkować swój pojazd, jeśli przekona cię wypożyczalnia kamperów w Miami. Przedstawiamy krótki wybór najpopularniejszych kempingów w mieście i jego okolicach. Nie wahaj się skontaktować z Auto Europe w celu uzyskania dalszej pomocy z dokonaniem rezerwacji.

  Miami Everglades Resort
  RV
  Dość popularny kurort Miami Everglades jest dogodnie usytuowany wśród gajów mango i awokado, w bujnej tropikalnej scenerii Florydy. Otoczony palmami i egzotyczną florą i fauną ośrodek znajduje się zaledwie 10 km od miasta.
  Paradise Island Resort Ten kemping jest idealnym miejscem dla każdego! Z doskonałą ofertą sportową dla aktywnych, posiada również podgrzewany basen, kasyna, bibliotekę i czytelnię dla całkowitego relaksu. Paradise Island Resort znajduje się w Oakland Park w Fort Lauderdale, 33 km od Miami Beach.
  Larry & Penny Thompson Park & Campground Ten kemping w pobliżu popularnego ogrodu zoologicznego w Miami jest właściwym wyborem, jeśli szukasz spokojnego miejca w pobliżu wsi, pełnego szlaków turystycznych i rowerowych. To miejsce jest również idealne do obserwacji ptaków i wędkowania.

  Dostępne samochody kempingowe w Miami

  Chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka modeli kamperów, które można zarezerwować z wyprzedzeniem w Miami. Modele są jednak uzależnione od dostępności. Zaplanuj dobrze z wyprzedzeniem i zadzwoń do naszych agentów rezerwacyjnych, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości. C19 Compact to kompaktowy kamper przeznaczony dla maksymalnie trzech pasażerów. Jest idealny dla małych rodzin z jednym dzieckiem. Aby móc wynająć ten pojazd, musisz mieć od 30 do 69 lat. Model znany jako C25 ma 5 miejsc siedzących i sypialnych. Wygodny i nowoczesny model C25 oferuje klimatyzację i ogrzewanie. AF34 Standard oferuje dużo miejsca i może pomieścić do sześciu pasażerów. Jeszcze bardziej przestronny FS31 Standard zabierze do 8 pasażerów na pokład i należy do luksusowej wersji, podobnie jak wcześniej wspomniany model.

  C19 Compact C 25 Standard

  C19 Compact

  Miejsca do spania: Do 3 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 5.79 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  C 25 Standard

  Miejsca do spania: Do 5 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 7.62 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna
  AF34 Standard FS31 Standard

  AF34 Standard

  Miejsca do spania: Do 6 osób
  Kategoria: Class A
  Długość: 10.36 - 10.66 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  FS31 Standard

  Miejsca do spania: Do 8 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 9.44 - 9.75 Metrów
  Skrzynia biegów: Automatyczna
  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Co warto wiedzieć o Miami

  Miami na Florydzie to wymarzone miejsce dla wielu ludzi. Z niesamowitą pogodą przez cały rok i kubańską atmosferą, Miami przyciąga około 16 milionów turystów rocznie. Jeśli zdecydujesz się na wynajem kamperów w Miami z Auto Europe, rozpocznij wakacje od wspaniałego spaceru i kąpieli w oceanie. Wybierz się na spacer po Ocean Drive, gdzie możesz spędzać godziny na obserwowaniu okolicy i nigdy się nie nudzić. Jeśli podróżujesz z dziećmi, zabierz je na Jungle Island i zakończ swój dzień w Bayside Marketplace, gdzie będą cieszyć się staroświeckimi karuzelami, watą cukrową i innymi wspaniałymi atrakcjami!

  Miami, choć jest nowoczesnym miastem, jest również pełne historii. Poznaj staroświeckie sposoby życia w Coral Gables, znanej dzielnicy w Miami. Coral Gables słynie ze stylowych domów z przełomu wieków. Ciesz się widokiem ich hiszpańskiego stylu, cieniem pięknych drzew bananowych, a jeśli masz szczęście, możesz również dostrzec pawie wędrujące swobodnie po tych willach.

  Będąc w Miami, czeka Cię prawdziwe kubańskie doświadczenie. Aby poznać Amerykę Łacińską, wybierz się do Little Havana, jednej z najbardziej dynamicznych i żywych dzielnic Miami, pełnej kubańskich restauracji, klubów nocnych, galerii sztuki i rynków. Na Calle Ocho odbywa się wiele festiwali, więc przed wyjazdem konieczniesprawdź kalendarz imprez.