Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW JUST GO

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów Just go z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów Just GoJust go jest największą wyspecjalizowaną firmą wynajmu kamperów w Wielkiej Brytanii z flotą ponad 250 samochodów kempingowych, 15-letnim doświadczeniem i ponad 21 000 pomyślnie zakończonych rezerwacji. Firma dąży do tego, aby każdy klient miał wspaniałe i niezapomniane wrażenia z podróży.

  Niezależnie od tego, czy planujesz rodzinne wakacje, podróżujesz jako para, czy z grupą przyjaciół, dla każdego istnieje odpowiedni model kampera. Dokonując rezerwacji z wypożyczalnią kamperów z Just go, możesz wybrać jeden z 13 różnych modeli, kompaktowe 2-osobowe, rodzinne z łóżkami piętrowymi lub klasę A z panoramicznymi szybami przednimi. Alternatywnie, wypróbuj jeden z tajemniczych kamperów i dodaj jeszcze więcej emocji do wakacji!

  Ubezpieczenie

  Udział własny przy ubezpieczeniu samochodu kempingowego wynosi 1000 GBP. Pojazd jest ubezpieczony od kradzieży i uszkodzeń oraz osób trzecich. Nie obejmuje to jednak osobistego ubezpieczenia klienta (w tym śmierci lub obrażeń ciała kierowcy) ani ubezpieczenia jakichkolwiek rzeczy osobistych. Tylko osoby wymienione w Umowie najmu są ubezpieczone do prowadzenia pojazdu. Można dodać do 2 dodatkowych kierowców za dodatkową opłatą. Można to obniżyć do zera za pomocą zabezpieczenia od uszkodzeń od dostawcy CDW (collision damage waiver), która zmniejsza udział własny z 1000,00 GBP do zera za każdy wypadek drogowy (mogą obowiązywać pewne wyjątki). Dodatkowe ubezpieczenie jest potrzebne do podróży do Irlandii lub Europy.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wynajem kamperów z Just go powinien być bezproblemowy, a pojazd powinien być w pełni wyposażony, aby zapewnić gotowość do rozpoczęcia wakacji tak szybko, jak to możliwe. Dzięki podstawowemu wyposażeniu na pokładzie możesz dostosować wypożyczony kamper do swoich potrzeb dzięki dodatkowym akcesoriom, takim jak zestawy lniane, nawigacja satelitarna, stoły piknikowe i krzesła, fotelik dziecięcy. Just Go oferuje również możliwość zakupu dwóch praktycznych zestawów, „Travel Pack”, zawierający wszystkie najpopularniejsze dodatki w jednym małym opakowaniu; lub „Motorhome Refill Package”, w którym zadbają o uzupełnienie baków, aby klient mógł cieszyć się każdą chwilą podczas wakacji.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Just go

  Wszyscy kierowcy muszą mieć od 25 do 70 lat i posiadać ważne prawo jazdy przez 3 lub więcej lat, co pozwali im prowadzić pojazd o masie do 3500 kg. Ubezpieczenie dla kierowców w wieku od 71 do 75 lat może być zorganizowane po wcześniejszym uzgodnieniu (według uznania ich firmy ubezpieczeniowej). Odbiór i zwrot kamperów możliwy jest tylko w biurach Just go's Toddington i Edinburgh, chyba że dostawca wyraził zgodę na wynajem w jedną stronę. Wynajem w jedną stronę jest dostępny na życzenie, ale obowiązuje dodatkowa opłata. Wypożyczone kampery można odbierać od godziny 14:00; najpóźniej na 1 godzinę przed zamknięciem (czas zamknięcia biura zależy od pory roku), zwrot pojazdu może nastąpić pomiędzy 8 rano a 10 rano. Przy odbiorze kampera jest obowiązkowe złożyć kaucję o wysokości 1000 GBP GBP kartą kredytową lub debetową (tylko Visa i MasterCard). Wypożyczalnia kamperów Just go zastrzega sobie prawo do zwiększenia kaucji do wysokości 1500 GBP na określone wydarzenia, takie jak festiwale, Puchar Świata lub inne przy wynajmie, kiedy samochód kempingowy przewozi 4, lub więcej osób dorosłych.

  Flota Just go

  Flota składa się z 2, 4,5 i 6-osobowych samochodów kempingowych z 13 różnymi układami do wyboru. Wszystkie pojazdy są wyposażone w:

  • W pełni wyposażoną kuchnię z umywalką, piekarnikiem gazowym lub grillem, lodówką i małą zamrażarką
  • W pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem i toaletą
  • Ogrzewanie gazowe combi
  • Kamera cofania
  • Nieograniczony przebieg

  Rainbow

  Just go - Rainbow
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 6.0 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Kompaktowy kamper z wszystkimi funkcjami i udogodnieniami odpowiedni dla pary lub 2 przyjaciół. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Discovery

  Just go - Discovery
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 7.0 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten kamper jest łatwy i wygodny w prowadzeniu i oferuje przestrzeń do zakwaterowania czterech osób. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Trekker

  Just go - Trekker
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 7.4 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Przestronny Trekkers doskonale nadaje się na rozrywkę, posiada przednią część jadalną i oferuje 3 podwójne łóżka. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Adventurer

  Just go - Adventurer
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 7.0 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten pojazd ma przestronne łóżka piętrowe i podwójne, co czyni go zwycięzcą na wyprawę kempingową dla rodzin lub przyjaciół. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Mystery Motorhomes

  Just go - Mystery
  Miejsca do spania: do 2, 4 lub 6 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: od 6.0 do 7.5 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Żyj beztrosko na drodze i wybierz kamper mystery, naprawdę opłacalny sposób, aby przeżyć swoje wymarzone wakacje na czterech kółkach.

  Skąd mogę odebrać kampera z Just go

  Just go obecnie ma 2 biura, pierwsze znajduje się na północ od Londynu, łatwo dostępne ze wszystkich londyńskich lotnisk i dobrze połączone z brytyjskimi sieciami kolejowymi i autokarowymi. Drugi to tylko kilka minut od lotniska w Edynburgu. Just go może również zorganizować wynajem w jedną stronę, aby wrócić do alternatywnej lokalizacji, w tym do Dublina, Edynburga, Glasgow, Manchesteru, Amsterdamu lub Paryża. Taka możliwość nie jest gwarantowana i jest dostępna tylko na żądanie i potwierdzona w momencie rezerwacji; upewnij się o konkretne lokalizacje i ceny u dostawcy.

  Just Go Londyn
  Redhill Farm
  Harlington Street
  Toddington - Bedfordshire
  LU5 6HF (near M1, Junction 12)
  Just Go Edynburg
  2 Drovers Road
  East Mains Industrial Estate
  Broxburn
  West Lothian, EH52 5ND

  Wybierz Just go na kolejną przygodę i stwórz wspomnienia warte zapamiętania. Zarezerwuj kampera online lub skontaktuj się z naszym zespołem rezerwacyjnym pod numerem +49 89 412 072 98, lub wysyłając maila na muccampers@autoeurope.de.