Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYPOŻYCZALNIA KAMPERÓW ICERENTAL 4X4

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów Icerental 4x4 z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów Icerental 4x4 Icerental 4x4 uwielbiają swoje pojazdy z namiotami na dachu i dysponują szeroką gamą kamperów 4x4. Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód lub miłośnikiem przyrody, mogą zaoferować przyjemny i równocześnie ekonomiczny sposób na doświadczenie i zwiedzanie Islandii z komfortu pojazdów z namiotami na dachu. Nie musisz trzymać się cały czas autostrady, wypożyczalnia kamperów Icerental 4x4 pozwoli Ci podróżować po bardziej górskich drogach typu F (z wyjątkiem F249), aby docenić całą czystą, nietkniętą przyrodę, z której Islandia jest znana i tak sławna.

  Od 2013 roku firma oferuje wysokiej jakości samochody kempingowe 4x4 z całodobową pomocą drogową i jest bardzo dumna ze swojej wysoce spersonalizowanej obsługi klienta od początku do końca okresu wynajmu. Biura wypożyczalni są otwarte 24/7 w Keflaviku na międzynarodowym lotnisku, gdzie oferują opcję „meet and greet” o każdej porze dnia. Istnieje również możliwość odebrania i zwrócenia pojazdu w Reykjaviku za dodatkową opłatą. Prawdziwe piękno wynajmu kampera z namiotem na dachu od Icerental 4x4 jest jego prostota! Dzięki pojazdowi z napędem 4x4 możesz zwiedzać całą Islandię, pokonując górskie drogi, zamiast trzymać się autostrad. Namioty dachowe oferują wygodną przestrzeń do spania z dużym łóżkiem o wymiarach 125 na 210 cm. Po przyjeździe przyjazny personel wyjaśni Ci prostą procedurę ustawiania namiotu na dachu, a także zapewni wiele przydatnych wskazówek na wakacje.

  Ubezpieczenie

  Wszystkie wypożyczalnie są objęte ubezpieczeniem od kolizji i ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w cenie. Dostawca oferuje szeroki wybór opcji dodatkowego ubezpieczenia, które umożliwiają podróżowanie po Islandii w sposób relaksujący i bezstresowy. Możesz wybrać ubezpieczenie, które Cię interesuje podczas procesu rezerwacji lub możesz poprosić personel o rekomendacje w lokalnej stacji wynajmu.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wynajem kamperów z Icerental 4x4 obejmuje wyposażenie takie jak: materac, prześcieradła, śpiwory i poduszki dla dwóch osób. Firma oferuje również szeroki wybór dodatków, takich jak narzędzia kuchenne, składany stół i krzesła, śpiwory, foteliki dziecięce, system nawigacyjny itp. Dodatki te można wybrać podczas dokonywania rezerwacji online lub po przyjeździe, chociaż zalecamy, aby wszystkie dodatki były wybrane podczas procesu rezerwacji w celu zagwarantowania ich dostępności.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Icerental 4x4

  Jeśli zarezerwujesz pojazd na międzynarodowym lotnisku Keflavík, przedstawiciel wypożyczalni spotka się z Tobą w hali przylotów, trzymając znak z logo firmy. Stamtąd ich bezpłatny transport zabierze Cię do stacji wynajmu, a podróż zajmie około 7 minut. W biurze otrzymasz swój pojazd i wszystkie informacje dotyczące podróży. Procedura zwrotu jest równie prosta; po prostu przyjedź pojazdem z powrotem do stacji wynajmu i po pełnej kontroli dostawca zorganizuje transfer z powrotem na lotnisko. Przy odbiorze i zwrocie pojazdu w Reykjaviku (za dodatkową opłatą) personel może spotkać się z Tobą w dowolnym miejscu, w którym otrzymasz i / lub zwrócisz pojazd. Należy pamiętać, że proces odbioru pojazdów z namiotem na dachu może trwać dłużej, ponieważ przedstawiciele będą musieli Ci wyjaśnić, jak wszystko działa. Personel również chętnie odpowie na wszelkie pytania, które mogą się pojawić przed wyruszeniem w podróż.

  Flota Icerental 4x4

  Flota składa się głównie z nowych pojazdów z namiotem dachowym, które mają więcej niż wystarczającą ilość miejsca do spania dla 2 osób. Wszystkie stawki wynajmu obejmują:

  • Wszystkie podatki i opłaty
  • Ubezpieczenie od kolizji i odpowiedzialności cywilnej
  • Pomoc telefoniczna w nagłych wypadkach dostępna 24/7
  • Nielimitowany przebieg
  • Serwis dowozu z i na lotnisko przez 24/7
  • Materac, prześcieradła, śpiwory i poduszki dla dwóch osób
  • Dostęp do dróg F (z wyjątkiem F249)

  Suzuki Jimny

  Suzuki Jimny Icerental 4x4
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Długość: 3.7 metrów
  Skrzynia biegów: manualna 4x4
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Wygodna i idealna opcja dla dwóch osób podróżujących po bardziej górskich obszarach Islandii, aby docenić dziewiczą przyrodę tego kraju.

  Dacia Duster

  Dacia Duster Icerental 4x4
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Długość: 4.4 metrów
  Skrzynia biegów: manualna 4x4
  Rodzaj paliwa: diesel
  Niezawodny i bardzo wytrzymały SUV nadaje się do wszystkich dróg F z wyjątkiem F249.

  Suzuki Vitara

  Suzuki Vitara Icerental 4x4
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Długość: 4.2 metrów
  Skrzynia biegów: manualna 4x4
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten przestronny i wygodny pojazd idealnie nadaje się do zwiedzania wielu malowniczych miasteczek na wyspie oraz terenów górskich.

  Suzuki Grand Vitara

  Suzuki Grand Vitara Icerental 4x4
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Długość: 4.2 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna 4x4
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Bardzo popularny wybór na Islandii dzięki swojej mocy i niezawodności, co oznacza, że poradzi sobie z większością trudnych dróg w kraju.

  Skąd mogę odebrać kampera z Icerental 4x4

  Cena od wypożyczalni kamperów Icerental 4x4 obejmuje bezpłatne transfery między międzynarodowym lotniskiem Keflavik a stacją wynajmu dla wszystkich klientów. Należy pamiętać, że biuro Icerental 4x4 znajduje się niecałe 10 minut od lotniska i jest otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

  Icerental 4x4
  Bogatröð 2
  Harlington Street
  Reykjanesbaer (Keflavik) 235

  Obudź w sobie ducha przygody i zarezerwuj kampera na następne wakacje na Islandii dzięki Icerental 4x4. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami wysyłając zapytania na adres e-mail: muccampers@autoeurope.de. Możesz również zadzwonić do naszych specjalistów od wynajmu pod numerem +49 89 4120 7298, którzy chętnie pomogą Ci znaleźć najlepszy kamper na podróż i odpowiedzą na wszelkie pytania.