Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW CRUISE AMERICA

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów z Cruise America i Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów z Cruise AmericaCzy wiesz, że Auto Europe, znany pośrednik wynajmu samochodów, oferuje teraz również wynajem kamperów? Przeglądaj najlepsze oferty wynajmu kamperów z Auto Europe! Umożliwiamy naszym klientom wybór spośród ogromnej floty nowoczesnych i bardzo wygodnych kamperów dostarczanych przez najlepsze światowe wypożyczalnie. Cruise America to największa wypożyczalnia samochodów kempingowych w Ameryce Północnej, a wynajem kamperów z Cruise America, dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostawcy, z pewnością doda wieszką wartość do Twoich wakacji.

  Cruise America rozpoczęło działalność w 1972 roku i od ponad 40 lat z powodzeniem jest własnością rodziny Smalley i jest nią zarządzane. W 2014 roku właściciele firmy oddali kierownicę w ręce swoich pracowników, dzięki czemu Cruise America jest w 100% sterowana przez pracowników i skierowana w stronę swoich klientów! Na tym następnym etapie podróży ich dziedzictwo związane z wynajmem pojazdów kempingowych i doskonałością sprzedaży nie znajduje się już w lusterku wstecznym, ale w fotelu kierowcy!

  Ponad 45 lat doświadczenia oznacza, że Cruise America zna się na kamperach i wie jak działa rynek wynajmu samochodów kempingowych; pracownicy firmy wiedzą, czego klienci sobie życzą w wynajętym pojeździe i mogą ci to zaoferować: idealny pojazd, abyś mógł cieszyć się wakacjami w kamperze w prawdziwym stylu północnoamerykańskim. Obecnie ten dostawca oferuje flotę 4500 pojazdów gotowych do wynajęcia w ponad 30 międzynarodowych wypożyczalniach w USA i Kanadzie - żadna inna firma nie oferuje tak dużej elastyczności. Wypożyczalnia kamperów Cruise America i jej siostrzana firma Cruise Canada pragną, aby Twoje rodzinne wakacje, o jakich marzysz, były idealnie dostosowane do Twoich potrzeb!

  Ubezpieczenie

  Odpowiedzialność własna klientów z tytułu uszkodzeń, kradzieży i wandalizmu pojazdu, będzie ograniczona tylko do 1500 USD / CDN za zdarzenie. Dostawca oferuje również dodatkowe ubezpieczenie o nazwie „Zero Deductible Plan” czyli zero wkładu własnego - w celu zmniejszenia kwoty odpowiedzialności klienta. Cena wynosi 9,95 USD za dzień, a maksymalna opłata wynosi 298,00 USD bez względu na długość wynajmu i musi być zapłacona lokalnie przy stanowisku firmy w momencie odbioru pojazdu.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Jako dodatkowe elementy, które można wykupić przed lub w trakcie odbioru pojazdu, wypożyczalnia kamperów Criuse America oferuje różne zestawy do pojazdu zawierające między innymi całkowite wyposażenie kuchenne i zestawy osobiste, w tym koce, poduszki, ręczniki - w skrócie wszystko potrzebne dla osoby. Ponadto można wypożyczyć leżaki przy odbiorze (w zależności od dostępności) i nieograniczone korzystanie z generatora. Jeśli potrzebujesz jeszcze czegoś na wakacje, personel w lokalnej wypożyczalni chętnie doradzi Ci pobliskie obiekty handlowe.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Cruise America

  Cruise America to największa firma wynajmu samochodów kempingowych w Ameryce Północnej z ponad 45-letnim doświadczeniem na rynku. Żadna inna firma nie oferuje tylu lokalizacji do wyboru, a zatem takiej elastyczności na wakacje. Flota składa się z 4 typów pojazdów, aby wybór odpowiedniego pojazdu na wakacje był jak najprostszy! Wszystkie pojazdy są tworzone na zamówienie z myślą o rynku wynajmu. Minimalny wiek kierowcy to 21 lat bez dodatkowych kosztów dla kierowców poniżej 25 lat i bez dodatkowych kosztów dla dodatkowych kierowców. Dostępne stawki są elastyczne, oparte na podaży i popycie, i są bardzo ekonomiczne, jeśli wcześniej zarezerwujesz swój samochód kempingowy w Cruise America. Ponadto bardzo atrakcyjne promocje miesięczne i rabaty za wczesną rezerwację z 15% oszczędnościami na standardowej stawce zapewniają naprawdę dobrą ofertę na zasłużone wakacje! Jeśli klienci potrzebują pomocy podczas podróży, mogą skorzystać z darmowego połączenia (z telefonu stacjonarnego) z gorącą linią Travellers Assistance (pomoc dla podróżników) dostępną 24/7. Znajduje się ona w centrali firmy w Mesa w Arizonie.

  Flota Cruise America

  Flota składa się z 4 typów pojazdów: małego, średniego i dużego RV klasy C oraz ciężarówki. Wszystkie pojazdy zawierają:

  • W pełni wyposażoną kuchnię z umywalką, kuchenką gazową i kuchenką mikrofalową
  • W pełni wyposażoną łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą
  • Klimatyzację i ogrzewanie
  • W USA wszystkie pojazdy z wyjątkiem T17 mają wbudowany generator - w Kanadzie tylko C30 ma generator
  • Jazda jest łatwa, ponieważ wszystkie pojazdy mają wspomaganie kierownicy, automatyczną skrzynię biegów i silnik V8 lub V10.

  Truck Camper T17

  Cruise America flota - Samochód kempingowy T17
  Miejsca do spania: do 3 osób
  Kategoria: Samochód kempingowy
  Długość: 6.15 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rpdzaj paliwa: benzyna
  Łatwy w prowadzeniu i manewrowaniu, jest to idealny pojazd dla tych co wynajmują samochód kempingowy po raz pierwszy.

  C19 Compact Motorhome

  Cruise America flota - kamper kompaktowy C19
  Miejsca do spania: do 3 osób
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 6.15 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rpdzaj paliwa: benzyna
  Mały kaper klasy C, ten pojazd jest ekonomiczny i wydajny i z łatwością da się go zaparkować na zwykłym miejscu parkingowym.

  C25 Standard Motorhome

  Cruise America flota - kamper standardowy C25
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 7.3 - 7.6 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rpdzaj paliwa: benzyna
  Średniej wielkości kamper jest idealny dla dwóch par lub rodziny do 5 osób.

  C30 Large Motorhome

  Cruise America flota - duży kamper C30
  Miejsca do spania: do 7 osób
  Kategoria: Klasa C
  Długość: 8.8 - 9.1 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rpdzaj paliwa: benzyna
  Największy kamper we flocie, C30 oferuje osobną sypialnię z tyłu pojazdu z szerokim na półtora metra łóżkiem.

  Skąd mogę odebrać kampera z Cruise America

  Twój wynajem kamperów z Cruise America może odbyć się w ponad 30 międzynarodowych lokalizacjach, z czego największe stanowiska z największą flotą znajdują się w zachodniej części USA i zachodniej Kanadzie. Firma nieustannie stara się oferować klientom jeszcze więcej opcji - dlatego w 2018 roku otworzyli już trzy nowe lokalizacje: Dallas, Charlotte i Bozeman… i będzie więcej! Sprawdź lokalizację danego stanowiska poniżej.

  Najczęściej wybierane lokalizacje w USA

  Las Vegas
  551 Gibson Rd
  Henderson (Las Vegas)
  NV 89011
  Los Angeles
  2233 East 223rd Street
  Carson (Los Angeles)
  CA 90810
  Cruise America Las Vegas Cruise America Los Angeles
  Miami
  23501 S. Dixie Highway Princeton
  Miami
  FL 33032
  Phoenix
  11 West Hampton Avenue
  Mesa (Phoenix)
  AZ 85210
  Cruise America Miami Cruise America Phoenix
  Salt Lake City
  4125 South State Street
  Salt Lake City
  UT 84107
  San Francisco
  5623 John Muir Dr
  Newark (San Francisco)
  CA 94560
  Cruise America Salt Lake City Cruise America San Francisco

  Najczęściej wybierane lokalizacje w Kanadzie

  Calgary
  2980 26th Street
  NE Calgary (Calgary)
  AB T1Y 6R7
  Toronto
  12275 Highway 50
  Bolton (Toronto)
  ON L7E 1M1
  Cruise America Calgary Cruise America Toronto
  Montreal
  198 Boul. Curé LaBelle
  Sainte Rose (Montreal)
  QC H7L 3A1
  Vancouver
  7731 Vantage Way
  Delta (Vancouver)
  BC V4G 1A6
  Cruise America Montreal Cruise America Vancouver

  Wybierz wymarzoną lokalizację na wynajem kamperów z Cruise America, aby wspaniale rozpocząć wakacje! Możesz zarezerwować swój samochód kempingowy bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z naszymi specjalistami od rezerwacji drogą mailową, lub po prostu zadzwoń pod numer +49 89 4120 7298. Nasz zespół doradzi Ci w sprawie warunków najmu i odpowie na wszelkie pytania.