Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW CANADREAM

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów Canadream z Auto Europe

  Wypożyczalnia kamperów CanadreamAuto Europe współpracuje z wieloma wiodącymi światowymi dostawcami, oferując szeroką gamę nowoczesnych i komfortowych przyczep kempingowych. Jeśli planujesz odkryć niesamowite krajobrazy Kanady i przekonać się co kraj ma w ofercie, od zielonych lasów po wysokie góry i zapierające dech w piersiach jeziora, wynajem kamperów to doskonały sposób na odkrywanie terenu z całkowitą swobodą. Wypożyczalnia kamperów CanaDream oferuje wszystkie udogodnienia, których potrzebujesz, aby wakacje były niezapomnianym przeżyciem.

  Firma została założona w 1994 r., a ich kluczem do sukcesu jest połączenie dobrze wyszkolonego i doświadczonego personelu oraz najwyższych standardów jakości i konserwacji pojazdów. Wszystko to sprawia, że jest to jedna z największych firm wynajmu samochodów kempingowych w Kanadzie z flotą 1200 modeli z 7 lokalizacjami w całym kraju. Z CanaDream możesz także podróżować z kamperami do Stanów Zjednoczonych.

  Ubezpieczenie

  Wszystkie pojazdy są objęte polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie nie obejmuje utraty lub uszkodzenia rzeczy osobistych pasażera. Udział własny, za który klient będzie odpowiedzialny w przypadku kradzieży, wandalizmu lub uszkodzenia pojazdu, jest ustawiany na różne limity, w zależności od uszkodzenia lub typu wypadku. Depozyt zabezpieczający w wysokości 750 CAD (dla kierowców w wieku 21-25 lat jest to 1.500 CAD) należy wpłacić przy odbiorze pojazdu. Należy pamiętać, że kwota ta zostanie zablokowana podczas odbioru na karcie kredytowej głównego kierowcy (akceptowane są główne karty kredytowe). Depozyt zostanie odblokowany przy zwrocie pojazdu, pod warunkiem, że pojazd nie brał udziału w żadnych incydentach i znajduje się w tym samym stanie, w jakim został odebrany.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Dostawca oferuje za niewielką opłatą szeroką gamę dodatkowego wyposażenia. Podczas procesu rezerwacji możesz zobaczyć, co jest w ofercie i wybrać co chcesz. Od krzeseł kempingowych po stojaki na rowery dla maksymalnie czterech rowerów, z pewnością wykorzystasz je na świeżym powietrzu. Można również zarezerwować system nawigacji GPS, a nawet ekspres do kawy. Niezwykle przydatnym dodatkiem, którego możesz potrzebować podczas wynajmu z wypożyczalnią kamperów CanaDream, jest zestaw akcesoriów. Zestaw ten zawiera ręczniki, pościel, naczynia do gotowania, naczynia i sztućce. Koszty są obliczane na podstawie całkowitej liczby pasażerów.

  Wszystkie pojazdy mają ograniczony przebieg, jednak można wstępnie zamówić alternatywne pakiety w celu zwiększenia limitu kilometrów. Jeśli planujesz pokonanie długiego dystansu i przydałby się ktoś na zmianę, możesz również dodać jednego lub więcej dodatkowych kierowców. Zdecydowanie zalecamy wcześniejszą rezerwację wszystkich dodatków, których potrzebujesz ze względu na ich dostępność.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z CanaDream

  Minimalny limit wieku do prowadzenia samochodu kempingowego wynosi 21 lat. Klient musi posiadać ważne prawo jazdy przez co najmniej jeden rok. Klient musi przedstawić wraz z voucherem, ważny paszport (akceptowane są dowody tożsamości dla obywateli Kanady i USA), prawo jazdy i kartę kredytową wystawioną na imię i nazwisko głównego kierowcy, aby odebrać wynajęty pojazd. Każdy dodatkowy zarejestrowany kierowca musi także okazać ważny paszport i prawo jazdy.

  Jeśli prawo jazdy nie jest w języku angielskim lub francuskim, należy uzyskać międzynarodowe prawo jazdy (do okazania razem z tym z własnego kraju, samo międzynarodowe prawo jazdy nie jest ważne). Jeśli planujesz podróżować z dziećmi, aby odkryć cuda Kanady, CanaDream oferuje możliwość dodania fotelika dla dziecka, który najlepiej zarezerwować z wyprzedzeniem. Dalsze informacje są podane podczas procesu rezerwacji.

  Flota CanaDream

  Flota składa się z 5 typów pojazdów: od kamper-vanów do dużych samochodów kempingowych. Wszystkie pojazdy zawierają:

  • Opłaty za przygotowanie pojazdu
  • W pełni wyposażona kuchnię z umywalką, kuchenką gazową i / lub kuchenką mikrofalową i dużą lodówką
  • Prywatną łazienkę z prysznicem, umywalką i toaletą
  • Możliwość podróżowania do USA
  • Pomoc drogowa 24/7
  • Bezpłatny transfer z i na lokalne lotnisko, lub do hotelu na lotnisku

  Deluxe Van Camper

  CanaDream - Deluxe Van Camper
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 6.4-6.7 meterów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Ten kompaktowy pojazd ma dużo miejsca dla 2 osób. Jadalnia zamienia się w podwójne łóżko.

  Maxi Travel Camper

  CanaDream - Maxi Travel Camper
  Miejsca do spania: do 3 osób (dwie dorosłe i 1 dziecko)
  Kategoria: Truck Camper
  Długość: 7 meterów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny dla 2 osób dorosłych i 1 dziecka, ten pojazd ma jedno podwójne i jedno pojedyncze łóżko.

  Super Van Camper

  CanaDream - Super Van Camper
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: C-Class Motorhome
  Długość: 8.8 - 9.1 meterów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Zaprojektowany z dużym salonem, aby pomieścić 2 osoby dorosłe i 2 dzieci. Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu.

  Midi Motorhome

  CanaDream - Midi Motorhome
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: C-Class Motorhome
  Długość: 7.3 - 8.5 meterów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Idealny dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. Odpowiedni dla maksymalnie 6 pasażerów.

  Maxi Motorhome

  CanaDream - Maxi Motorhome
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: C-Class Motorhome
  Długość: 8.5 - 10 meterów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: benzyna
  Największy kamper we flocie. Posiada oddzielną sypialnię z tyłu i przestronną część do użytku dziennego. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Skąd mogę odebrać kampera z CanaDream

  Wynajem kamperów z CanaDream możesz rozpocząć w wielu lokalizacjach w Kanadzie w jednym z głównych kanadyjskich miast jak: Calgary, Edmonton, Halifax, Montreal, Toronto, Vancouver i Whitehorse. Z CanaDream możliwe jest również zorganizowanie wynajmu w jedną stronę między wszystkimi lokalizacjami, z wyjątkiem Edemonton.

  Dostawca może zorganizować bezpłatny transfer z lokalnego lotniska do biura wynajmu i odwrotnie (z wyjątkiem transferów z / na lotnisko w Montrealu, więcej informacji podczas procesu rezerwacji) usługa ta jest również dostępna dla hoteli lotniskowych. Ze względu na ograniczenia miejsca pasażerowie korzystający z tej usługi mogą przewozić tylko jeden bagaż podręczny i jedną walizkę.

  Najczęściej wybierane lokalizacje z CanaDream

  CALGARY
  292154 Crosspointe Drive,
  Rocky View County
  (Calgary), Alberta T4A 0V2
  EDMONTON
  26821 100 Ave,
  Acheson,
  Alberta T7X 6A8
  HALIFAX
  196 Park Road
  Elmsdale,
  Nova Scotia B2S 0G2
  MONTREAL
  14569 Boulevard Cure Labelle
  Suite 101,
  Mirabel, Quebec J7J 1M2
  TORONTO
  33 West Drive Brampton
  Ontario L6T 4A1
  VANCOUVER
  8223 92 Street
  Delta (Vancouver)
  British Columbia V4G 0A2

  Wybierz CanaDream na następną przygodę! Możesz zarezerwować swój kamper bezpośrednio na naszej stronie internetowej lub skontaktować się z jednym z naszych specjalistów od rezerwacji pod numerem +49 89 4120 7298 lub wysyłając wiadomość na nasz e-mail. Nasz wyszkolony zespół będzie w stanie doradzić w sprawie wszelkich warunków wynajmu i odpowiedzieć na pytania, które mogą się pojawić.