Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW BUNK CAMPERS

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów z Bunk Campers – Rezerwuj i oszczędzaj!

  Wypożyczalnia kamperów Bunk CampersBunk Campers to jedna z największych wypożyczalni samochodów kempingowych i kamperów w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Założona w 2007 roku idea założenia firmy pojawiła się, gdy jej założyciele wzięli trochę czasu na zwiedzanie Australii i Nowej Zelandii kamperem. Po powrocie do Irlandii zdecydowali, że jest to biznes, w który chcą być zaangażowani, aby dać innym taką samą szansę, aby docenić piękno świata podczas podróży. Wypożyczalnia kamperów Bunk Campers oferuje duży wybór nowoczesnych, stylowych i niedrogich kamperów i samochodów kempingowych..

  Wszystkie pojazdy we flocie Bunk Campers są w 100% własnością firmy i mają mniej niż 2 lata. Są one dostarczane przez wiodących producentów z całej Europy, co zawsze oznacza, że gwarantowany jest bardzo wysoki poziom jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Oprócz możliwości zaoferowania swoim klientom dziewięciu różnych rodzajów kamperów do wynajęcia, biura Bunk Campers są otwarte 7 dni w tygodniu i wszystkie znajdują się w pobliżu głównych lotnisk w Irlandii i Wielkiej Brytanii, dzięki czemu są łatwo i szybko dostępne dla podróżujących, by móc ruszyć w drogę i zacząć cieszyć się wymarzonymi wakacjami.

  Ubezpieczenie

  Wszystkie pojazdy Bunk Campers posiadają w pełni kompleksowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody osobowe i majątkowe. Wysokość udziału własnego wynosi od 1700 do 2600 euro, w zależności od modelu. Kwota ta zostanie zablokowana na karcie kredytowej klienta w momencie odbioru jako depozyt zabezpieczający. Gotówkowe lub przedpłacone karty i karty debetowe nie są akceptowane. Dostawca oferuje również dodatkowe opcje ubezpieczenia w celu zmniejszenia kwoty udziału własnego do zapłaty. Jeśli planujesz podróżować po Europie kontynentalnej, pamiętaj, że „Zabezpieczenie w Europie kontynentalnej” należy zakupić z wyprzedzeniem. Wszystkie dodatkowe opcje ubezpieczenia można wybrać podczas procesu rezerwacji.

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wynajem kamperów z Bunk Campers obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do samodzielnego przygotowywania posiłków na pokładzie pojazdu, w tym kubki, szklanki, czajnik, garnki i patelnie, sztućce, otwieracze do puszek i butelek oraz różne przybory kuchenne. Dostępny jest szereg innych opcjonalnych elementów, takich jak system nawigacji GPS, foteliki dziecięce i podwyższające, stół i krzesła itp., które można wstępnie zarezerwować za niewielką opłatą. Dostawca oferuje również dodatkowe pakiety, które obejmują pościel, prześcieradła i inne praktyczne przedmioty. W przypadku, gdy Twój samolot przylatuje po godzinie zamknięcia lub odlatuje bardzo wcześnie rano, możliwe jest zorganizowanie odbioru po godzinach (dostępny do 19:30) lub wczesnego odlotu od godziny 07:30. Wszystkie informacje i ceny związane z tymi opcjami są dostępne podczas procesu rezerwacji.

  Ważne informacje przy wynajmie samocjodu kempingowego z Bunk Campers

  Standardowe ubezpieczenie obejmuje wszystkie pojazdy kierowców w wieku 25-69 lat. Główny kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy od co najmniej 2 lat, co uprawnia go do kierowania pojazdem kategorii B. Ważny dowód osobisty lub paszport oraz kartę kredytową należy również okazać w momencie odbioru. Dostawca oferuje również ubezpieczenie starszych kierowców w wieku 70-74 lat i młodych kierowców w wieku 21-24 lat (tylko przy modelu Campervan Roadie), za które należy uiścić dodatkową opłatę.

  Flota Bunk Campers

  Z dziewięcioma różnymi modelami do wyboru, wypożyczalnia kamperów Bunk Campers jest dostępna dla każdej kieszeni, od luksusowych samochodów kempingowych idealnych na rodzinne wakacje po niedrogie kempingi idealne dla pary, która chce zwiedzić okolicę. Wszystkie pojazdy obejmują;

  • Nieograniczony przebieg
  • Pełna pomoc i pomoc drogowa
  • Sprzęt kuchenny
  • W pełni kompleksowe ubezpieczenie

  ROADIE

  Bunk campers - ROADIE
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 4.9 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Funkcjonalny, łatwy w prowadzeniu i wygodny, ten nowoczesny samochód kempingowy jest idealnym rozwiązaniem dla pary w drodze.

  NOMAD

  Bunk campers - NOMAD
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: Pop Top Camper
  Długość: 4.9 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten samochód kempingowy jest wyposażona w przestronne łóżko podwójne oraz podnoszony dach, który zapewnia mnóstwo dodatkowej przestrzeni i komfortu wewnątrz pojazdu.

  AERO PLUS

  Bunk campers - AERO PLUS
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Class B
  Długość: 6.74 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Luksusowy samochód kempingowy idealny dla pary lub małej grupy wymagających dodatkowej przestrzeni i wygody podczas podróży. Ma dużo miejsca do przechowywania oraz duże łóżko z tyłu.

  VISTA

  Bunk campers - VISTA
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Campervan
  Długość: 5.99 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten przestronny pojazd, idealny dla rodziny lub grupy przyjaciół zmierzających w drogę, ma 2 podwójne łóżka, kuchnię, prysznic i toaletę.

  VISTA PLUS

  Bunk campers - VISTA
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 5.99 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Bardziej przestronny niż standardowy model Vista, Plus ma stałe podwójne łóżko i drugie w kabinie. Ma również dużo miejsca do przechowywania, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla osób lubiących zajęcia na świeżym powietrzu.

  GRANDE

  Bunk campers - VISTA
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.47 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten przestronny kamper jest idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny lub grupy przyjaciół. Posiada nowoczesną kuchnię, salon, prysznic i toaletę, a także 2 łóżka podwójne i 2 łóżka piętrowe.

  Skąd mogę odebrać kampera z Bunk Campers

  Dzięki składom strategicznie zlokalizowanym w pobliżu głównych lotnisk, Bunk Campers oferuje 7 miejsc odbioru w całej Irlandii i Wielkiej Brytanii, w tym w Dublinie, Edynburgu i Londynie. Warto również zauważyć, że klienci mogą podróżować z wynajętym kamperem promem między Irlandią, Szkocją i Anglią.

  Punkty odbioru z Bunk Campers

  BELFAST
  Bunk Campers
  Cyril Johnston Complex, Ballynahinch Road
  Carryduff, Belfast (Belfast) BT8 8DJ
  BIRMINGHAM
  Bunk Campers
  A45, Dunchurch Highway
  Allesley, Coventry (Birmingham) CV5 9QA
  DUBLIN
  Bunk Campers
  7B Advance Business Park, Old Airport Road
  Cloughran (Dublin)
  EDINBURGH
  Bunk Campers
  East Mains Industrial Estate,
  Broxburn, West Lothian (Edinburgh) EH52 5NA
  LEEDS
  Bunk Campers
  Barnsdale Leisure, Doncaster Road
  East Hardwick, Pontefract (Leeds) WF8 3EQ
  LONDYN
  Bunk Campers
  Syon Yard (behind the Kings arms), 593 Bath Road
  Longford, Heathrow (Londyn) UB7 0EG

  Wybierz Bunk Campers na następną podróż! Zarezerwuj teraz online lub skontaktuj się z naszym zespołem od rezerwacji pod numerem +49 89 412 072 98 lub mailowo pod adresem muccampers@autoeurope.de.