Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM KAMPERÓW AUTOCARAVAN EXPRESS

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów z Autocaravan Express

  Wypożyczalnia kamperów z Autocaravan ExpressAuto Europe współpracuje z wieloma ważnymi markami w branży wynajmu kamperów. Jeśli planujesz odwiedzić piękną i słoneczną Hiszpanię, zapoznaj się z szeroką gamą pojazdów dostępnych w Autocaravan Express. Firma rozpoczęła działalność w 1986 roku i przez lata stała się jedną z bardziej doświadczonych marek w europejskiej branży wynajmu kamperów. Dokonując rezerwacji wynajmu w wypożyczalni kamperów Autocaravan Express, będziesz mieć ogromną flotę do wyboru z każdym rodzajem pojazdu zaprojektowanym z myślą o potrzebach wszystkich klientów, od kamperów o pojemności dla 2 osób do przestronnych pojazdów mogących pomieścić do 6 podróżników.

  Ubezpieczenie

  Pełne ubezpieczenie (CDW) z udziałem własnym do 700€ na okoliczność wypadku, jest wliczone w cenę wynajmu. Niniejsze ubezpieczenie jest ważne we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Ubezpieczenie to nie obejmuje rzeczy osobistych klienta. Podczas odbioru kampera personel wypożyczalni Autocaravan Express zablokuje depozyt w wysokości 700 EUR na głównej karcie kredytowej kierowcy (należy pamiętać, że akceptowane są tylko Visa i Mastercard).

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Zanim rozpoczniesz swój wynajem kampera z Autocaravan Express zaoferowana zostanie Ci możliwość dodania dodatkowego sprzętu po uiszczeniu niewielkiej opłaty w celu dalszego zaspokojenia potrzeb i uczynienia wakacji jeszcze przyjemniejszym.

  Od stołu kempingowego z krzesłami, aby zjeść posiłek na świeżym powietrzu, po nowoczesny system nawigacji GPS, by lepiej zaplanować swoją przygodę na drodze. Jeśli podróżujesz z dziećmi, firma oferuje możliwość wypożyczenia fotelików dziecięcych i/lub podstawek. Zdecydowanie zalecamy, aby zabezpieczyć wszystkie swoje dodatki odnotowując je w momencie dokonywania rezerwacji, aby móc je potwierdzić z dostawcą z dużym wyprzedzeniem. W przypadku rezerwacji na minimum 18 dni Autocaravan Express oferuje bezpłatny sprzęt kuchenny, pościel, komplet ręczników i fotelik dziecięcy.

  Ważne informacje przy wynajmie samochodu kempingowego z Autocaravan Express

  Podczas odbioru pojazdu personel przy biurku wypożyczalni będzie wymagać potwierdzenia na voucherze, ważny paszport/dowód osobisty, prawo jazdy i kartę kredytową, które muszą być wystawione na imię i nazwisko głównego kierowcy. Jeśli brakuje jednego z powyższych, przedstawiciel Autocaravan Express nie będzie w stanie wydać pojazdu. Kierowca musi mieć co najmniej 25 lat i posiadać prawo jazdy klasy B od ponad 4 lat.

  Flota Autocaravan Express

  Flota firmy jest bardzo nowa, w rzeczywistości najstarsze pojazdy mają zaledwie około 2 lat. Autocaravan Express uzupełnia flotę w pojazdy od wysokiej jakości producentów, takich jak Carado i Hymer, z których wszystkie są bardzo znanymi markami w branży kamperów. Obecnie wypożyczalnia oferuje 10 różnych modeli pojazdów składających się z 2, 3, 4 i 6 koi. Wszystkie pojazdy są wyposażone w:

  • W pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę z umywalką, toaletą i prysznicem
  • Darmowy nieograniczony przebieg
  • 24-godzinna pomoc w Europie i Maroku
  • Bezpłatny transport na lotnisko i z lotniska w przypadku wynajmu na minimum 7 dni
  • Bez ukrytych kosztów i opłat!

  Carado Vlow 540

  Autocaravan Express - Carado Vlow 540
  Miejsca do spania: do 2 osób
  Kategoria: kamper-van
  Długość: 5.99 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Odpowiedni dla dwóch osób z podwójnym łóżkiem z tyłu. Pod łóżkiem jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania bagażu. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Carado T-132

  Autocaravan Express -Carado T-132
  Miejsca do spania: do 3 osób
  Kategoria: Class B
  Długość: 5.97 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny dla małej trzyosobowej rodziny lub pary poszukującej dodatkowego poziomu komfortu. Ta kategoria ma jedno podwójne łóżko z tyłu i pojedyncze łóżko z przodu. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Carado T-339

  Autocaravan Express - Carado T-339
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria:Class B
  Długość: 6.99 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Dobrej wielkości pojazd idealny dla grupy przyjaciół lub rodziny. Ma dwa podwójne łóżka i jedno pojedyncze, a także dużą lodówkę i przestronną jadalnię. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Carado A-361

  Autocaravan Express - Carado A-361
  Miejsca do spania: do 6 osób
  Kategoria: Class C
  Długość: 6.05 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Idealny pojazd do podróżowania po drodze ze wszystkimi niezbędnymi wygodami. Ma dużo miejsca na dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy osobistych. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Skąd mogę odebrać kampera z Autocaravan Express

  Zajezdnia wypożyczalni znajduje się około 15 minut od lotniska Adolfo Suárez Madryt – Barajas. W przypadku rezerwacji na wynajem trwający co najmniej 7 dni wypożyczalnia kamperów Autocaravan Express oferuje swoim klientom bezpłatny transfer z lotniska do punktu odbioru i odwrotnie. Możliwe jest również zażądanie dostawy pojazdu na lotnisko lub do dowolnego hotelu w Madrycie za dodatkową opłatą w wysokości 55€. Jeśli wynajem jest dłuższy niż 18 dni, usługa będzie w obu przypadkach bezpłatna. Należy pamiętać, że transfery są dostępne na życzenie i muszą zostać zatwierdzone przez dostawcę, ponieważ niektóre hotele znajdujące się w centrum miasta nie są dostępne z tego rodzaju pojazdem.

  Możliwe jest również rozpoczęcie wynajmu samochodu kempingowego w Autocaravan Express z innych hiszpańskich miast, takich jak Barcelona, Walencja, Malaga i Bilbao itp. (Z wyjątkiem lipca i sierpnia oraz w okresie wielkanocnym).

  Autocaravan Express,S.A.
  Motorway A1, km 24
  E-28700 San Sebastian de los Reyes
  Madryt
  Hiszpania

  Wybierz pojazd, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i rozpocznij wakacje z Autocaravan Express! Zarezerwuj online teraz lub skontaktuj się z naszym zespołem rezerwacyjnym pod numerem +49 89 412 072 98 lub pocztą elektroniczną na adres muccampers@autoeurope.de.