Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYPOŻYCZALNIA KAMPERÓW ANYWHERE CAMPERS

  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wypożyczalnia
  Wynajem samochodów kempingowych na całym świecie

  Wypożyczalnia kamperów z Anywhere Campers – discover Europe!

  Wypożyczalnia kamperów Anywhere campersAnywhere Campers specjalizuje się w wynajmie kamperów w jedną stronę w całej Europie. Zapewniają one usługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb, która oferuje klientom możliwość zarówno odebrania, jak i oddania kamperów w dowolnym miejscu w Europie.

  Chcesz odebrać swój samochód kempingowy w Hiszpanii i zakończyć wynajem we Włoszech? Z Anywhere Campers wszystko jest możliwe. W rzeczywistości nie musisz nawet specjalnie udać się do ich biura, ponieważ Twój kamper przyjedzie do ciebie! Dzięki unikalnemu systemowi „bez depozytu” oferują wynajem w jedną stronę w dowolnym miejscu i czasie bez dodatkowych kosztów. Wypożyczalnia kamperów Anywhere Campers zapewnia w pełni wyposażone pojazdy, w tym wszystkie pościele, sztućce i urządzenia do gotowania. Są nawet wyposażone w rowery, dzięki czemu dają prawdziwie domowe doświadczenia!

  Ubezpieczenie

  Kompleksowe ubezpieczenie od dostawcy obejmuje odpowiedzialność cywilną obejmującą uszkodzenia na mieniu i osób trzecich poza pojazdem. Będziesz odpowiedzialny tylko za uszkodzenia lub kradzież kampera i jego zawartości. Odpowiedzialność ta zależy od depozytu zabezpieczającego w wysokości 2500 euro. Kompleksowe ubezpieczenie dostawcy obejmuje:

  • Szkody spowodowane wypadkiem samochodowym, kradzieżą, wandalizmem, pogodą lub uszkodzeniem zwierząt
  • Uszkodzenia przedniej szyby
  • Ubezpieczenie obejmuje w następujących krajach: Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Grecja, Węgry, Włochy , Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Malta, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Republika Irlandii, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja i Szwajcaria.
  • Dostawca oferuje również ubezpieczenie premium, które może zmniejszyć wkład własny do 200 EUR, a więcej informacji zostanie Ci udzielonych podczas procesu rezerwacji.

  Pamiętaj, że następujące elementy / części nie są objęte;

  • Kradzież rzeczy osobistych
  • Kradzież rowerów
  • Uszkodzenie osłony przeciwsłonecznej
  • Uszkodzenia opon (przebicia, skaleczenia, uderzenia, pęknięcia itp.)
  • Wszelkie uszkodzenia wnętrza pojazdu (połamane rolety, ślady poparzeń na meblach kuchennych / podłodze kuchennej, poplamione siedzenia, złamany suwak toalety itp.)

  Opcjonalne dodatkowe wyposażenie

  Wypożyczalnia kamperów z Anywhere Campers zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz podczas podróży bez dodatkowych kosztów! Od rowerów górskich i mebli ogrodowych po sztućce i urządzenia kuchenne. Czy podróżujesz z dziećmi? Nie ma problemu, daj nam znać wcześniej, a my upewnimy się, że dostawca ma specjalne foteliki samochodowe, aby dzieci były bezpieczne podczas podróży za niewielką dodatkową opłatą.

  Ważne informacje przy wynajmie samocjodu kempingowego z Anywhere Campers

  Priorytetem dla Anywhere Campers jest bezpieczeństwo na drodze. Z tego powodu oferują pomoc 24/7. Ponadto, w celu zapewnienia sprawnego dostarczania i odbioru kampera, ważne jest, aby dostawca otrzymał co najmniej 2-tygodniowe powiadomienie o preferowanym miejscu odbioru i zwrotu pojazdu.

  Flota Anywhere Campers

  Flota składa się z samochodów kempingowych 4 i 5-osobowych, które mogą pomieścić do 4 osób dorosłych i 1 dziecka. Pojazdy te są wyposażone w:

  • W pełni wyposażoną kuchnię
  • Oddzielną łazienkę z toaletą i prysznicem
  • Pościel i ręczniki
  • Stół zewnętrzny z 4 krzesłami i zestawem do grillowania
  • 2 rowery górskie, parasol słoneczny i stojak na rowery
  • Punkt dostępu Wi-Fi
  • Opony zimowe i łańcuchy śnieżne są dostępne bez dodatkowych opłat w sezonie zimowym
  • Nieograniczony przebieg
  • Bezpłatne dodatkowe sterowniki

  Adria

  Anywhere campers - Adria
  Miejsca do spania: do 5 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 7.38 metrów
  Skrzynia biegów: manualna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten pojazd został zaprojektowany, aby zapewnić pasażerom przestrzeń i komfort, a także bezpieczeństwo dzięki solidnej konstrukcji. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Carado T-449

  Anywhere campers - Carado T-449
  Miejsca do spania: do 4 osób
  Kategoria: klasa B
  Długość: 7.43 metrów
  Skrzynia biegów: automatyczna
  Rodzaj paliwa: diesel
  Ten pojazd jest wyposażony w przestronny salon i ma dużo miejsca do przechowywania. Kliknij tutaj, aby rozpocząć wirtualną wycieczkę.

  Skąd mogę odebrać kampera z Anywhere Campers

  Decydując się na wynajem kamperów z Anywhere Campers, ich wyjątkowa usługa dostarczania kampera bezpośrednio do Ciebie, do hotelu, mieszkania lub gdziekolwiek indziej, która może być wygodna, jest niezwykle przydatna.

  Odkryj Europę z Anywhere Campers! Zarezerwuj teraz online lub skontaktuj się z naszym zespołem od rezerwacji pod numerem +49 89 412 072 98 lub mailowo pod adresem muccampers@autoeurope.de.