Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Szukaj w blogu


  Wyszukiwanie blogów......

  Zabezpieczenie wynajmu samochodu w USA - wyjaśnienie

  Jazda w USA

  Oprócz najlepszych stawek upewniamy się, że uwzględniliśmy wszystkie ubezpieczenia niezbędne do bezpiecznej jazdy w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to, że nie musisz się martwić badaniem różnych rodzajów opcji od różnych wypożyczalni, ale możesz łatwo znaleźć wiarygodnego dostawcę w przystępnych cenach.

  Wynajem samochodu w USA jest bezstresowy z Auto Europe! Nie musisz tracić czasu na martwienie się, jak chronić swój samochód, ponieważ oferujemy kompleksowe stawki z wymaganymi ubezpieczeniami do jazdy w Stanach Zjednoczonych. Możesz skoncentrować się na planowaniu podróży - reszta jest wliczona w wynajem samochodu.

  Wypożyczalnia samochodów w USA - Opcje zabezpieczeń

  Oto lista zabezpieczeń w Stanach Zjednoczonych uwzględnionych w naszych stawkach.

  • Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (LI): zapewnia ochronę do wymaganego minimum w danym stanie. Pamiętaj, że mogą wystąpić różnice w zależności od stanu, dlatego ważne jest dokładne przeczytanie umowy.
  • Dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (ALI): zapewnia ochronę w razie wypadku, który powoduje uszkodzenie przedmiotów i osób znajdujących się poza wynajętym pojazdem. Obejmuje ono kwotę do 1 000 000 USD. Pojedynczy nieubezpieczony kierowca jest również objęty kwotą do 1 000 000 USD na wypadek kolizji.
  • Ochrona przed kolizją (CDW) i Ochrona przed kradzieżą (TP): Zabezpieczenia te eliminują odpowiedzialność klienta w przypadku uszkodzenia lub kradzieży wynajętego pojazdu. Ta opcja może również obejmować ubezpieczenie opon i przedniej szyby, ale ważne jest, aby to sprawdzić podczas rezerwacji. Oba zabezpieczenia są uwzględnione w stawkach zerowego udziału własnego, dlatego klient nie powinien kupować żadnego dodatkowego ubezpieczenia w momencie odbioru od wypożyczalni.
  • Ochrona przed nieubezpieczonym kierowcą (UMP): W większości przypadków stawki za wynajem opieki obejmują również UMP. Ma to zastosowanie, gdy inna osoba powoduje uszkodzenia wynajętego pojazdu i nie ma wystarczających środków na pokrycie szkód.

  Jak widać, zabezpieczenia zawarte w stawkach Auto Europes pomogą Ci zachować spokój podczas dokonywania rezerwacji za naszym pośrednictwem. Ale nadal ważne jest, aby zrozumieć, co dokładnie jest objęte w Twojej umowie. Przeczytaj uważnie swój voucher przed odbiorem samochodu i upewnij się, że rozumiesz wszystkie zawarte tam informacje. Pamiętaj, że jeśli chcesz dodać kierowców, mogą obowiązywać opłaty, ale po zapłaceniu polisa obejmuje wszystkich dodatkowych kierowców wymienionych w rezerwacji.

  Produkty ubezpieczeniowe właściwe dla USA

  Gdy dotrzesz do miejsca docelowego w USA i nadszedł czas, aby odebrać wynajęty samochód, pracownik wypożyczalni może zaoferować dodatkowe elementy wyposażenia lub ubezpieczenia. Wiedza o tym, co jest zawarte w umowie, jest być może równie ważna, jak wiedza o tym, czego nie ma. Dlatego lokalnie możesz również rozważyć zakup produktów uzupełniających, które różnią się w zależności od dostawcy. Poniżej wymieniliśmy niektóre opcje:

  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (PAI): obejmuje koszty leczenia i przypadkową śmierć najemcy i pasażerów w razie wypadku w okresie wynajmu.
  • Ubezpieczenie rzeczy osobistych (PEC): PEC ubezpiecza rzeczy osobiste dla najemcy i każdego członka najbliższej rodziny.
  • Road Side Plus (RSP): Obejmuje pomoc drogową oraz ochronę przed wymianą kluczy, blokadą, dostawą paliwa, jeśli klientowi zabraknie gazu.
  • Pomoc drogowa: obejmuje mechaniczną awarię pojazdu i obejmuje takie rzeczy, jak pomoc w wymianie opon i akumulatoru (wymienić płaską lub uszkodzoną oponę / akumulator), zablokować usługę (pomóc kierowcy wsiąść do samochodu z kluczami zamkniętymi w środku) i dostarczaniem paliwa (gdy w pojeździe zabraknie paliwa). Pamiętaj, że koszty dodatkowego paliwa i opon nie są wliczone.

  Innymi słowy, wynajem samochodu z Auto Europe obejmuje zabezpieczenie pojazdu i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. To, co możesz dodać lokalnie, to dodatkowe ubezpieczenie, aby chronić siebie i wszelkie osobiste rzeczy.

  Wreszcie, gdzie można znaleźć wszystkie te informacje? To jest łatwe! Wszystkie powyższe warunki są wymienione podczas procesu rezerwacji w sekcji Ogólne Warunki i opłaty lokalne . W celu uzyskania wszelkiej pomocy i innych pytań możesz zadzwonić pod nasz numer +48 222 639 537 lub skontaktować się z nami drogą mailową. Nasz zespół pracuje 7 dni w tygodniu i jest gotów udzielić Ci odpowiedzi na wszelkie pytania!

  Życzymy bezpiecznej podróży!

  Szukaj w blogu