Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  NURKOWANIE NA WAKACJACH

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Nurkowanie na urlopie

  Nurkowanie na urlopieWyjeżdżasz na wakacje z dziećmi i chcesz nauczyć się nurkowania? W poniższej infografice Auto Europe znajdziesz ciekawe informacje, które mogą się przydać, jeśli chcesz ponurkować i poznać tajemnice podwodnego świata.

  W Auto Europe możesz wypożyczyć samochód na wakacje i zabrać ze sobą własny sprzęt do nurkowania. Bez względu na to, czy wybierasz się na nurkowanie do Grecji, Chorwacji, Tajlandii, czy Australii - z nami masz ponad 24 000 destynacji na całym świecie do wyboru!

  Poniżej znajdziesz znaki płetwonurków, które mogą Ci się przydać, gdy wyjeżdżasz na wakacje i zamierzasz nauczyć się nurkowania.

  Poczuj się jak ryba w wodzie

  Marzysz, aby popływać na wakacjach z delfinami, zaobserwować pływające żółwie pod wodą, czy podziwiać rafy koralowe na dnie morza? Coraz więcej dzieci i dorosłych chce podczas wakacji nauczyć się nurkowania. Sport ten wymaga jednak niezbędnej wiedzy i odpowiedniego przygotowania. Oprócz dobrego stanu zdrowia, sprzętu i umiejętności pływania, każdy kto chce poruszać się jak ryba w wodzie, powinien znać także najważniejsze znaki nurkowe pozwalające na komunikację pod wodą.

  Podstawowe wyposażenie płetwonurka
  Maska, fajka, płetwy, skafander
  Automat oddechowy, butla z czynnikiem oddechowym, kamizelka ratowniczo-wypornościowa
  Pas balastowy, ciśnieniomierz
  Rękawice neoprenowe, nóż, latarka, buty neoprenowe

  Zasady nurkowania
  Nurkowanie rekreacyjne zawsze powinno wykonywać się w parze z innym nurkiem tzw. buddy lub w grupie z instruktorem. Jest to wymóg zarówno formalny, jak i wynikający ze zdrowego rozsądku!

  Główna reguła

  'Planuj każde nurkowanie i nurkuj zgodnie z tym planem!'

  Życzymy dużo zabawy pod wodą!

  Nurkowanie na urlopie