Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  THRIFTY WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 9.7
  • 9.7
  • 9.7
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  January 26
  Jedyne zastrzeżenia jakie mam to do stanu umycia auta.
  March 20
  Wszystko przebiegło szybko. Po 10 minutach mieliśmy już samochód
  February 04
  Great service. Spotless clean car for affordable price.
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas koronawirusaThrifty to jeden z największych dostawców samochodów na wynajem na świecie i jest częścią korporacji Hertz Corporation, której siedziba główna znajduje się w Estero, Florydzie. Thrifty Rent a Car System Inc. zostało założone w 1958 roku i przez dziesiątki lat znacznie urosło i się rozwinęło. Obecnie Thrifty za pomocą korporacyjnych i franczyzowych operuje na ponad 4,000 stanowiskach przy współpracy z firmą macierzystą Hertz i siostrzaną Dollar Rent a Car. Thrifty jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm w przedsiębiorstwie turystycznym, skupiona na oszczędzających turystów podróżujących w celach biznesowych i dla przyjemności w Północnej, Centralnej i Południowej Ameryce, Afryce, Europie, na Bliskim Wschodzie, Karaibach, w Azji i Pacyfiku.

  Jako jeden z zaufanych partnerów Auto Europe, wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas COVID-19 oferuje najlepsze z możliwych usług, nawet w tych trudnych czasach. Co więcej, pojazdy Thrifty są profesjonalnie czyszczone przed każdym wynajmem, aby zagwarantować bezpieczeństwo klientom i pracownikom. Możesz z łatwością zarezerwować samochód z Thrifty przez stronę Auto Europe lub jeśli potrzebujesz pomocy albo masz pytania, możesz zadzwonić do naszych specjalistów pod numerem +48 222 639 537.

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Bezpieczeństwo klientów i personelu jest dla Thrifty najważniejsze, dlatego firma wprowadziła wiele nowych środków, aby jeszcze lepiej zapewnić ochronę zdrowia i bezpieczeństwo. Kroki te zostały podjęte w każdej lokalizacji, dlatego nie ma znaczenia, czy chcesz wynająć samochód z lotniska, czy w biurze w mieście. Dla Thrifty celem jest zapewnienie jak najlepszego samochodu swoim kierowcom w najlepszej cenie, bez narażenia bezpieczeństwa, czy zaufania swoich klientów.

  Thrifty bezustannie monitoruje sytuację związaną z koronawirusem i postępuje zgodnie ze ścisłymi wskazówkami rządu i służb zdrowia. Takie działania mają zapewnić bezpieczeństwo klientom oraz pracownikom na wszystkich stanowiskach.

  Warto też zwrócić uwagę, że Thrifty nadal utrzymuje wysoki poziom standardu czystości swoich pojazdów i stanowisk pracy. Wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas koronawirusa przestrzega środków zapobiegawczych, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się patogenów w swoich lokalizacjach i w samych pojazdach. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne i wieloetapowe procesy czyszczenia przed każdym wynajmem.

  Środki i procedury czyszczenia

  • Thrifty udoskonaliło swoje procesy czyszczenia w każdej lokalizacji oraz w swoich autobusach wahadłowych na całym świecie. Oznacza to między innymi korzystanie z zatwierdzonych produktów do dezynfekcji przy czyszczeniu powierzchni częstego kontaktu jak klamki, lady, kioski i inne twarde powierzchnie.
  • Thrifty zwiększyło też ilość środków dezynfekujących do rąk na bazie alkoholu i regularnie przypomina swoim pracownikom o konieczności przestrzegania higieny, przez częste mycie rąk i zalecają pozostanie w domu, jeśli ktoś nie czuje się zdrowy.
  • Wszystkie pojazdy muszą przejść przez ulepszony proces czyszczenia, podczas którego najważniejsze jest wyczyszczenie powierzchni takich, jak klamki, kierownica, deska rozdzielcza, konsola, siedzenia itd.