Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  THRIFTY WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 9.8
  • 9.8
  • 9.7
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  September 26
  Super wypozyczalnia
  February 25
  Znakomita, mia obsługa
  December 04
  Szybko i sprawnie
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas koronawirusaThrifty to jeden z największych dostawców samochodów na wynajem na świecie i jest częścią korporacji Hertz Corporation, której siedziba główna znajduje się w Estero, Florydzie. Thrifty Rent a Car System Inc. zostało założone w 1958 roku i przez dziesiątki lat znacznie urosło i się rozwinęło. Obecnie Thrifty za pomocą korporacyjnych i franczyzowych operuje na ponad 4,000 stanowiskach przy współpracy z firmą macierzystą Hertz i siostrzaną Dollar Rent a Car. Thrifty jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm w przedsiębiorstwie turystycznym, skupiona na oszczędzających turystów podróżujących w celach biznesowych i dla przyjemności w Północnej, Centralnej i Południowej Ameryce, Afryce, Europie, na Bliskim Wschodzie, Karaibach, w Azji i Pacyfiku.

  Jako jeden z zaufanych partnerów Auto Europe, wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas COVID-19 oferuje najlepsze z możliwych usług, nawet w tych trudnych czasach. Co więcej, pojazdy Thrifty są profesjonalnie czyszczone przed każdym wynajmem, aby zagwarantować bezpieczeństwo klientom i pracownikom. Możesz z łatwością zarezerwować samochód z Thrifty przez stronę Auto Europe lub jeśli potrzebujesz pomocy albo masz pytania, możesz zadzwonić do naszych specjalistów pod numerem +48 222 639 537.

  Wypożyczalnia samochodów Thrifty - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Bezpieczeństwo klientów i personelu jest dla Thrifty najważniejsze, dlatego firma wprowadziła wiele nowych środków, aby jeszcze lepiej zapewnić ochronę zdrowia i bezpieczeństwo. Kroki te zostały podjęte w każdej lokalizacji, dlatego nie ma znaczenia, czy chcesz wynająć samochód z lotniska, czy w biurze w mieście. Dla Thrifty celem jest zapewnienie jak najlepszego samochodu swoim kierowcom w najlepszej cenie, bez narażenia bezpieczeństwa, czy zaufania swoich klientów.

  Thrifty bezustannie monitoruje sytuację związaną z koronawirusem i postępuje zgodnie ze ścisłymi wskazówkami rządu i służb zdrowia. Takie działania mają zapewnić bezpieczeństwo klientom oraz pracownikom na wszystkich stanowiskach.

  Warto też zwrócić uwagę, że Thrifty nadal utrzymuje wysoki poziom standardu czystości swoich pojazdów i stanowisk pracy. Wypożyczalnia samochodów Thrifty podczas koronawirusa przestrzega środków zapobiegawczych, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się patogenów w swoich lokalizacjach i w samych pojazdach. Każdy samochód przechodzi rygorystyczne i wieloetapowe procesy czyszczenia przed każdym wynajmem.

  Środki i procedury czyszczenia

  • Thrifty udoskonaliło swoje procesy czyszczenia w każdej lokalizacji oraz w swoich autobusach wahadłowych na całym świecie. Oznacza to między innymi korzystanie z zatwierdzonych produktów do dezynfekcji przy czyszczeniu powierzchni częstego kontaktu jak klamki, lady, kioski i inne twarde powierzchnie.
  • Thrifty zwiększyło też ilość środków dezynfekujących do rąk na bazie alkoholu i regularnie przypomina swoim pracownikom o konieczności przestrzegania higieny, przez częste mycie rąk i zalecają pozostanie w domu, jeśli ktoś nie czuje się zdrowy.
  • Wszystkie pojazdy muszą przejść przez ulepszony proces czyszczenia, podczas którego najważniejsze jest wyczyszczenie powierzchni takich, jak klamki, kierownica, deska rozdzielcza, konsola, siedzenia itd.