Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  KEDDY WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 10
  • 10
  • 9.7
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  December 04
  Perfect!
  July 26
  dla mnie super, bez kłopotu, bez kolejki, bez stresu a do tego niezwykle uprzejmie
  October 20
  Szybko, sprawnie bez problemow. Polecam
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Keddy podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Keddy podczas koronawirusaKeddy od Europcar zostało założone w 2015 roku przez dobrze znaną firmę wynajmu samochodów Europcar i jako taka oferuje bardzo konkurencyjne ceny dla swoich klientów. Co więcej, Keddy specjalizuje się w partnerstwach z biurami i agentami podróży, dlatego nie możesz dokonać bezpośredniej rezerwacji z Keddy, ponieważ firma nie posiada własnej strony internetowej. W zamian możesz u nich zarezerwować samochód przez Auto Europe. Jeśli zamierzasz wynająć samochód z Keddy, musisz udać się do stanowiska Europcar w momencie odbioru pojazdu. Z Keddy możesz korzystać z usług Europcar oraz ich międzynarodowej floty i połączeń, co pozwala na większy wybór z długiej listy lokalizacji odbioru pojazdów. Keddy od Europcar oferuje samochody na wynajem obecnie dostępne w ponad 100 krajach.

  Auto Europe jest pośrednikiem wynajmu samochodów, aktywnym na rynku już od 1954 roku. Nasze liczne partnerstwa, między innymi to z Keddy, pozwala nam zagwarantować najniższe stawki wynajmu i ogromny wybór pojazdów. Nawet w tych trudnych czasach, możesz dokonać spokojnie rezerwacji, ponieważ wypożyczalnia samochodów Keddy podczas koronawirusa zadba o Twoje bezpieczeństwo. Wystarczy, że wpiszesz wymagane w wyszukiwarce powyżej lub skontaktujesz się z naszymi specjalistami od wynajmu pod numerem +48 222 639 537, którzy poprowadzą Cię przez proces rezerwacji.

  Wypożyczalnia samochodów Keddy - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Grupa Europcar może poszczycić się ponad 70-letnim doświadczeniem w obsłudze klienta zarówno dla klientów, jak i lokalnych i międzynarodowych firm. Keddy dąży do tego, aby kontynuować tę tradycję, a jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo i elastyczność. Czyszczenie i dezynfekcja pojazdów są tym bardziej ważne w tych kryzysowych czasach, dlatego Keddy od Europcar dostosowało swoje procedury czyszczenia zgodnie z najnowszymi wymogami.

  Środki i procedury czyszczenia

  Od początku tego nieoczekiwanego kryzysu Keddy od Europcar zrobiło wszystko, co było możliwe, aby zapewnić, że wypożyczalnia samochodów Keddy podczas COVID-19 gwarantuje Ci maksymalny poziom bezpieczeństwa z tą samą elastycznością. Środki bezpieczeństwa i regulacje związane z higieną zostały wzmożone, aby zachować zasadę "społecznego dystansowania". Pojazdy są też systematycznie dezynfekowane po każdym wynajmie. Przy stanowiskach znajdują się szyby z pleksiglas, by zapewnić ustalenia o “zerowym kontakcie” we wszystkich punktach. Po dezynfekcji, kluczyki od samochodów są chowane do koperty i zaklejane. Bardziej niż kiedykolwiek, zdrowie i bezpieczeństwo klientów, są najwyższym priorytetem!