Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  INTERRENT WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  July 15
  Naprawdę bez uwag, szybkie wypożyczenie i szybki zwrot. Polecam
  July 09
  Sprawna i bardzo miła oraz kompetentna obsługa. Samochód i jego stan techniczny SUPER. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.
  July 06
  bezproblemowo bardzo mila obsluga auto nowe umyte po wlosku ale to w niczym nie przeszkadzalo naprawdę polecam
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Interrent podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Interrent podczas koronawirusaInterRent jest stosunkowo nową międzynarodową wypożyczalnią samochodów, należącą do Grupy Europcar, specjalizującej się w wynajmie samochodów w niskich cenach. Sieć InterRent posiada wiele punktów wynajmu w ponad 40 krajach na całym świecie, zwłaszcza na lotniskach i stacjach kolejowych. Korzystając z ich usług, możesz wybierać spośród 22.000 pojazdów. Firma dostarcza swoim klientom doskonałą równowagę niskich cen i bezproblemowego wynajmu.

  Auto Europe oferuje możliwości wynajmu samochodów w ponad 24.000 lokalizacjach w 180 krajach na całym świecie. Z nami możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszy wynajem w najlepszej cenie. Możemy to zagwarantować dzięki licznym partnerstwom z lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami, a InterRent jest jednym z nich. Aby zarezerwować samochód przez nas, wystarczy, że wypełnisz dane w wyszukiwarce powyżej. Jeśli jednak wolisz porozmawiać z kimś lub zadać kilka pytań, skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem +48 222 639 537. Jeśli potrzebujesz skorzystać z usług, jakie oferuje wypożyczalnia samochodów InterRent podczas COVID-19, możesz dokonać z nimi rezerwacji bez żadnych zmartwień!

  Wypożyczalnia samochodów Interrent - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Podczas tego niezwykle trudnego czasu, wielu ludzi łapie się za alternatywne formy podróżowania. Interrent utrzymuje wysoki poziom standardów bezpieczeństwa i czystości oraz dąży do tego, aby w pełni przestrzegać zalecanych środków ostrożności.

  Środki i procedury czyszczenia

  Grupa Europcar - składająca się z Europcar, Goldcar, Interrent i GoCar Carsharing Service - wdrożyła następujące środki ostrożności: po każdym wynajmie pojazdy są dokładnie i rygorystycznie czyszczone i dezynfekowane. Co więcej, wprowadzona jest polityka "zerowego kontaktu" do przestrzegania przez pracowników Europcar Mobility Group. Klienci otrzymują kluczki od samochodu w zaklejonej kopercie, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się patogenów. W ten sposób możesz bezpiecznie zarezerwować pojazd, jaki dostarczy Ci wypożyczalnia samochodów InterRent podczas koronawirusa.