Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  WYNAJEM SAMOCHODÓW Z INTERRENT KEY'N GO

  • 10
  • 10
  • 10
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  July 15
  Naprawdę bez uwag, szybkie wypożyczenie i szybki zwrot. Polecam
  July 09
  Sprawna i bardzo miła oraz kompetentna obsługa. Samochód i jego stan techniczny SUPER. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy.
  July 06
  bezproblemowo bardzo mila obsluga auto nowe umyte po wlosku ale to w niczym nie przeszkadzalo naprawdę polecam
  Czytaj dalej

  Wypożyczalnia samochodów InterRent Key'N Go z Auto Europe

  InterRent Key'N Go - Auto EuropeInterRent Key'N Go, to nowy globalny dostawca wynajmu samochodów od Europcar. Od momentu powstania reputacja InterRent znacznie wzrosła, przyciągając wielu klientów na całym świecie, którzy szukają wysokiej jakości pojazdów, a także wspaniałego doświadczenia przy wynajmie. InterRent zapewnia różne pojazdy z wielu kategorii z szeroką gamą lokalizacji do wyboru.

  Dzięki Auto Europe wybierając InterRent Key’N Go jako dostawcę wynajętego samochodu, możesz skorzystać z nowej cyfrowej usługi. Poszukaj oferty z przypisaną nową ofertą Key'N Go. Wypożyczalnia samochodów Usługa wynajmu samochodów InterRent Key'N Go z InterRent Key'N Go pozwala znacznie uprościć proces wynajmu, bez uszczerbku dla wysokich standardów.

  Internetowy system rezerwacji Auto Europe pozwala łatwo wyszukiwać, porównywać, rezerwować dodatkowe opcje i realizować rezerwację bez wysiłku - umożliwiając wybór idealnego pojazdu i oferty cenowej.

  Nawet podczas trwania koronawirusa możesz z pewnością zarezerwować samochód z wypożyczalnią Interrent, mając pewność, że dostawca podejmuje odpowiednie środki bezpieczeństwa w trosce o Twoje zdrowie.

  Wynajem samochodów InterRent Key'N Go: Co to jest usługa Key'n Go?

  Czasami odbiór i zwrot wynajętego pojazdu może być czasochłonny. Z papierkową robotą do wypełnienia, podpisania i sprawdzenia. Po długim locie, czy nie byłoby miło odebrać kluczyki do samochodu bez dodatkowych formalności? Mając to na uwadze, stworzono nową ofertę cyfrową, a wraz z nią - bardzo pozytywne wrażenia z wynajmu samochodu. Usługa InterRent Key'N Go zapewnia szybki proces odbierania kluczy i ogólną realizację rezerwacji. Dzięki tej usłudze nie trzeba stać w kolejce do biurka dostawcy, by sprawdzić wszystkie dokumenty. Już za minutę będziesz mieć klucze i będziesz w stanie rozpocząć podróż. Cały proces przebiega bezproblemowo na Twoim smartfonie.

  Wynajmij samochód bez konieczności oczekiwania

  Nowy pakiet Key'N Go to proces samoobsługowy. Aby się zakwalifikować, musisz się wstępnie zarejestrować, kopiując poniższy link do smartfona przed przyjazdem: http://wsgw.goldcar.es/idvalidation/scandocs/02343. Następnie wpisz swój adres e-mail i numer rezerwacji InterRent, który znajduje się w prawym górnym rogu vouchera od Auto Europe z informacjami co oferuje wypożyczalnia samochodów InterRent Key'N Go . Ponadto upewnij się, że masz pod ręką ważny dokument tożsamości (paszport, dowód osobisty), prawo jazdy i kartę kredytową.

  Numer rezerwacji wynajmu samochodu InterRent

  1 . Wybierz żądany język
  2 . Wpisz numer rezerwacji lub za pomocą smartfona zeskanuj kod, który wysłaliśmy na twoje urządzenie
  3 . Wybierz samochód z kategorii pojazdów w ofercie
  4 . Odbierz kluczyki do samochodu
  5 . Rozpocznij swoją podróż.

  Zalety Key'N Go

  ✔ Bez czekania

  Usługa Key'N Go to bez wątpienia najszybszy sposób na podróż. Idealne, jeśli masz napięty harmonogram i nie chcesz ryzykować zatrzymania się w recepcji podczas załatwiania formalności. Nie trzeba nawet iść do biura. Wystarczy wybrać pojazd za pomocą smartfona z szerokiej gamy modeli.

  ✔ Eliminacja drobnego druku

  Poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia interesów z Auto Europe jest niezwykle ważne. Dzięki usłudze Key'N Go możesz być całkowicie zrelaksowany wiedząc, że jesteś w bezpiecznych rękach. Maksymalne kompleksowe ubezpieczenie jest zawsze przypisane do wszystkich usług Key'N Go, dlatego nie trzeba nawet wpłacać depozytu po odebraniu pojazdu. Całkowicie unikając drobnego druku!

  ✔ Pomocny personel

  Nie ma potrzeby udawania się do biura dostawcy, aby odebrać pojazd podczas korzystania z Key'N Go. Jeśli jednak masz jakieś pytania lub napotykasz jakiekolwiek problemy, członek personelu jest zawsze dostępny do pomocy. Ponadto, jeśli będziesz potrzebować dodatkowego sprzętu lub produktów, skontaktuj się z personelem InterRent, który poradzi i pomoże we wszystkim, czego potrzebujesz.

  ✔ Bezpieczeństwo przede wszystkim

  Twoje bezpieczeństwo online jest naszym najwyższym priorytetem podczas wynajmu. Proces sprawdzania poprawności dokumentów w trybie online jest bezpieczny i łatwy w użyciu - eliminując potrzebę udawania się do biura. Po pierwszej rejestracji musisz sfotografować prawo jazdy i dokumentację uzupełniającą dane. Następnie informacje są bezpiecznie zapisywane do przyszłych odbiorów, eliminując potrzebę powtarzania tego procesu. Ten nowy sposób przetwarzania rezerwacji zapewnia szybszą realizację zleceń i ogólnie znacznie lepsze doświadczenie przy wynajmie samochodu.

  Pytania i odpowiedzi

  Co jeśli nie uda mi się zdigitalizować mojej dokumentacji?

  Musisz się wstępnie zarejestrować, kopiując poniższy link do smartfona przed przyjazdem - http://wsgw.goldcar.es/idvalidation/scandocs/02343. Jeśli nie możesz zdigitalizować swoich dokumentów lub jakość jest niska, udaj się do biura InterRent, aby ręcznie zweryfikować swoją tożsamość i dokumenty.

  Wystąpił błąd podczas procesu digitalizacji. Czy moja rezerwacja jest nadal ważna?

  Tak, rezerwacja pozostaje ważna. Jeśli podczas próby digitalizacji dokumentów wystąpi błąd, udaj się do biura dostawcy, aby dokończyć proces ręcznie.

  Czy członek personelu jest dostępny podczas odbioru z Key'N Go?

  Ten proces ma na celu jak najszybsze i możliwie najmniejsze wysiłki na drodze. Jedną z korzyści jest to, że nie trzeba przychodzić do biura i czekać w kolejce. Jeśli jednak potrzebujesz porozmawiać z kimś, masz pytania lub potrzebujesz pomocy, członek personelu jest zawsze dostępny.

  Co obejmuje usługa Key'N Go?

  Będąc naszym najbardziej kompletnym pakietem, usługa Key'N Go obejmuje:

  • Brak udziału własnego
  • W pełni kompleksowe zabezpieczenie Super Relax
  • Pomoc drogową
  • Pełny zbiornik paliwa
  • Bez drobnego druku lub niespodzianek.

  Jakie gałęzie zapewniają usługę Key'N Go?

  Następujące biura zapewniają naszą usługę Key'N Go:

  • Francja - Paryż Charles De Gaulle, Tuluza, Nicea, Bordeaux i Lyon
  • Włochy - Milan Bérgamo i Rzym Fiumicino
  • Hiszpania - Barcelona, Madryt, Majorka, Południowa Teneryfa, Północna Teneryfa, Lanzarote, Las Palmas, Alicante, Malaga i Barcelona Sants
  • Portugalia - Faro, Porto i Lizbona.

  Usługa Key'N Go jest obecnie rozszerzana na inne globalne biura dlatego zalecamy skontaktowanie się z naszymi agentami rezerwacji w celu uzyskania najnowszych aktualizacji lokalizacji.

  Gdzie znajdują się maszyny z odbiorem kluczy Key'N Go?

  Potwierdzenie rezerwacji określi dokładną lokalizację urządzenia Key'N Go. Jeśli jednak napotkasz jakieś trudności, udaj się do biura wypożyczalni, gdzie członek personelu wskaże Ci właściwy kierunek.

  Gdzie mogę znaleźć samochód, gdy mam klucze?

  Ekran na maszynie wydającej klucze Key'N Go wskaże lokalizację Twojego wynajętego samochodu. Wydruk streszczenia umowy z maszyny wskaże również lokalizację pojazdu.

  Do kogo zwracam klucze po dostarczeniu?

  Wskazane jest przekazanie kluczyków samochodowych do pojemników na klucze znajdujące się poza biurami parkingowymi.