Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  HERTZ WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 9.9
  • 10
  • 9.8
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  April 03
  All ok
  October 18
  Bardzo dobry serwis
  September 30
  ok
  Czytaj dalej

  Hertz - ważne informacje

  Wypożyczalnia samochodów Hertz podczas koronawirusaZostaliśmy powiadomieni, przez managerów z Hertz oraz przez International Media, że w piątek, 22 Hertz złożyło wniosek Chapter 11 na podstawie amerykańskiej ustawy o ochronie przed upadłością. Taka decyzja pozwala firmie na normalny handel, a jednocześnie może ona zrestrukturyzować i zreorganizować swoje długi. Należy zauważyć, że wiele firm w USA, w tym General Motors i National / Alamo Car Rental, poradziło sobie z podobną sytuacją i przeszło przez Chapter 11 zwycięsko.

  Złożenie tego wniosku dotyczy wyłącznie Hertz USA Business. Partnerzy biznesowi i lokalizacje franczyzowe Hertz w krajach na całym świecie, nie są dotknięte tą decyzją i kontynuują handel zgodnie z normą.

  Dla klientów Auto Europe oznacza to, że biznes się toczy jak dawniej. Auto Europe wciąż monitoruje sytuację, aby być przygotowanym na możliwość, kiedy klient będzie potrzebował zmiany dostawcy w związku z bankructwem. Jeśli tak się stanie, skontaktujemy się poszkodowanymi klientami przed ich planowanym wynajmem i zaproponujemy odpowiednią alternatywę.

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Hertz podczas COVID-19

  Korporacja Hertz jest uzupełnieniem Hertz Global Holdings Inc., która zajmuje się wynajmem samochodów pod markami Hertz, Dollar, Thrifty i Firefly, oferując około 10,200 lokalizacji firmowych i franczyzowych w Północnej Ameryce, Europie, na Karaibach, w Ameryce Łacińskiej, Afryce, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Australii i Nowej Zelandii. Hertz Corporation to jedna z największych wypożyczalni samochodów na świecie, co sprawia, że marka Hertz jest jedną z najczęściej rozpoznawalnych i znanych marek dostawców na świecie.

  Auto Europe jest dumne ze swoich partnerstw na całym świecie z renomowanymi wypożyczalniami samochodów, takimi jak Hertz. Te silne partnerstwa sprawiają, że możemy oferować swoim klientom konkurencyjne ceny i najlepsze usługi. Z Auto Europe możesz polegać na naszym ponad 60-letnim doświadczeniu i wsparciu przed, w trakcie i po zakończonym wynajmie. Rezerwacja samochodu z nami jest niezwykle prosta dzięki łatwej w użyciu wyszukiwarce online, gdzie dokonasz rezerwacji w trzech szybkich krokach. Alternatywnie, możesz skontaktować się z nami pod numerem +48 222 639 537. Zarezerwuj pojazd, jaki zapewni Ci wypożyczalnia samochodów Hertz podczas COVID-19 przez Auto Europe i zacznij swoje wakacje bez zmartwień!

  Wypożyczalnia samochodów Hertz - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Wszystkie lokalizacje Hertz operują w regularnych godzinach otwarcia. Odpowiednie kroki zostały podjęte w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem (COVID-19), aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników. Sytuacja jest nieustannie monitorowana, aby być na czasie z najnowszymi ustaleniami i wskazówkami zalecanymi przez rząd i lokalne służby zdrowia. Hertz wdrożyło też kilka dodatkowych kroków przy procesie czyszczenia pojazdów, aby zapobiec i zredukować ryzyko zakażenia.

  Środki i procedury czyszczenia

  W dodatku do normalnych procedur, codzienny proces związany z czyszczeniem, jaki stosuje wypożyczalnia samochodów Hertz podczas koronawirusa, został wzmożony i obejmuje zarówno wnętrze, jak i zewnątrz samochodu. Przykładowo, powierzchnie częstego kontaktu, takie jak kierownica, skrzynia biegów, wyświetlacze, i klamki są dokładnie czyszczone za pomocą odpowiednich środków i zatwierdzonych produktów do dezynfekcji podczas procedury przygotowawczej przed każdym wynajmem. Jeśli Hertz zostanie poinformowane o sytuacji, w której kierowca lub pasażer są zainfekowani, pojazd zostanie wycofany z floty i objęty kwarantanną przez wyznaczony czas.

  Poniższe środki bezpieczeństwa są podejmowane w każdej lokalizacji Hertz

  • Wszystkie powierzchnie częstego kontaktu, takie jak kierownica, skrzynia biegów, deska rozdzielcza, wyświetlacze, uchwyty, pasy, klucze itd. będą dokładnie czyszczone odpowiednimi produktami.
  • Woda, mydła i ubrania są regularnie zmieniane.
  • Produkty jednorazowego użytku są odpowiednio usuwane.
  • Po przetransportowaniu i zaparkowaniu pojazdu wszystkie jego powierzchnie narażone na kontakt zostają wytarte ostatni raz.
  • Przed wynajmem, wszystkie klucze zostają dokładnie wyczyszczone odpowiednim produktem lub dezynfekowane.
  • Pracownicy noszą rękawiczki jednorazowego użytku podczas przygotowywania pojazdu.
  • Podczas regularnych zmian (8:00 - 16:00), wszystkie powierzchnie częstego kontaktu przy stanowisku są dwa razy czyszczone.

  Nowość: Wprowadzenie nowego standardu "Złoty Standard Czystości Hertz"

  Szukaj odznaki "Złoty Standard Czystości Hertz" (Hertz Gold Standard Clean) na pojazdach Hertz. Dzięki tej odznace możesz mieć pewność, że jesteś pierwszą osobą, jaka ma kontakt z danym samochodem, po tym, jak przeszedł on proces całkowitej dezynfekcji.