Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  DOLLAR WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 10
  • 10
  • 9.8
  • 10
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  March 04
  Sprawnie i bezproblemowo
  February 24
  Exceptionally good experience overall. The only thing you should improve - make it clearer where the shuttle stops on the airport. This was tricky for us to find out, it was written in the form of description in the end of the...
  February 14
  Szybko i profesjonalnie. Bez zbędnych czynności i procedur. Polecam.
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Dollar podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Dollar podczas koronawirusa Dollar Rent A Car była oryginalnie narodową firmą założoną w roku 1965 i później Grupa Dollar Thrifty Automotive stała się firmą holdingową spółki Dollar Rent A Car i Thrifty Car Rental do momentu, kiedy korporacja Hertz przejęła firmę w 2012 roku. Obecnie Dollar Car Rental oferuje wynajem samochodów w ponad 840 lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz ma 1,500 lokalizacji franczyzowych z Thrifty Car Rental w 70 krajach. Od samego początku Dollar dążyło do tego, aby zapewnić klientom najlepsze usług w najbardziej konkurencyjnych cenach.

  Auto Europe jest jednym z największych pośredników wynajmu samochodów na świecie i współpracuje z licznymi dostawcami lokalnymi i międzynarodowymi. Dzięki licznym partnerstwom, między innymi z Dollar, możemy zaoferować najniższe stawki na rynku i jednocześnie prezentując klientom największą flotę pojazdów do wyboru. Jeśli potrzebujesz pojazdu, wypożyczalnia samochodów Dollar podczas koronawirusa wciąż dostarczy Ci tego, czego wymagasz, a rezerwacji możesz dokonać z łatwością na naszej stronie. Jeśli wolisz, możesz też skontaktować się z naszymi specjalistami od rezerwacji bezpośrednio pod numerem: +48 222 639 537. Agenci są do Twojej dyspozycji w dokonywaniu rezerwacji, odpowiedzi na pytania, czy zapewnieniu pomocy z dodatkowymi wymaganiami.

  Wypożyczalnia samochodów Dollar - Środki podjęte, aby uchronić klietów od koronawirusa

  Firma robi wszystko, co w jej mocy, aby podróżowanie wciąż mogło być proste, dlatego wypożyczalnia samochodów Dollar podczas COVID-19 dba o zachowanie prostoty, jednocześnie dbając o zdrowie i bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników. Firma bez przerwy monitoruje zmiany i odkrycia związane z koronawirusem (COVID-19) oraz wdraża instrukcje i zalecenia płynące z rządu oraz organizacji zdrowotnych, by mieć pewność, że podejmują odpowiednie kroki i środki.

  Możesz mieć pewność, że Dollar utrzymuje wysokie standardy zdrowia i bezpieczeństwa, aby zagwarantować czystość. Co więcej, oprócz stosowania metod zapobiegawczych rozprzestrzeniania się patogenu, wszystkie pojazdy przechodzą wieloetapowe procesy czyszczenia po każdym wynajmie. Dollar stara się przestrzegać środków ostrożności sugerowanych przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i lokalnych rządów.

  Środki i procedury czyszczenia

  • Procedury czyszczenia w lokalizacjach Dollar na całym świecie zostały wzmożone. Najczęściej dotykane powierzchnie, takie jak klamki od drzwi, biurka i inne twarde powierzchnie są regularnie czyszczone i dezynfekowane.
  • Dystrybucja produktów do dezynfekcji na bazie alkoholu też jest wzmożona, a pracownicy są odpowiednio poinstruowani jak stosować zasady higieny, takie jak częste mycie rąk oraz są zachęcani do pozostawania w domach, jeśli nie czują się zdrowi.
  • Samochody na wynajem są dokładnie czyszczone, ze szczególną uwagą na dezynfekcję klamek, kierownicy, deski rozdzielczej, konsoli, siedzeń itd.