Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  AVIS I BUDGET WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 9.8
  • 9.9
  • 9.6
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  August 23
  Sprawnie i szybko
  June 26
  Doskonała i szybka obsługa.
  June 02
  Panowie bardzo mili
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Avis i Budget podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Avis podczas koronawirusa Grupa Avis Budget jest jednym z największych dostawców samochodów na wynajem na świecie, a na nią składają się trzy marki doskonale rozpoznawalne na rynku wynajmu samochodów. Te trzy firmy to Avis, Budget i Zipcar, które razem oferują ponad 11.000 lokalizacji odbioru w niemal 180 krajach. Firma jest obecna na rynku od ponad 70 lat i jej doświadczenie sprawia, że obecnie może poszczycić się jedną z największych flot samochodowych na świecie. Grupa Avis Budget zakłada sobie za cel, aby cechowała ich innowacja oraz doskonalenie mobilności. Grupa Avis Budget składa się też z kilku renomowanych wypożyczalni w Europie, Południowej Ameryce, Australii i wielu innych lokalizacjach, a są to między innymi Maggiore, FranceCars, Apex i Payless.

  Auto Europe zostało założone w 1954 roku i od tego czasu stało się jednym z najbardziej doświadczonych pośredników wynajmu samochodów na świecie, dzięki współpracy z licznymi lokalnymi i międzynarodowymi wypożyczalniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najniższe stawki, największy wybór pojazdów na wynajem oraz najlepsze usługi. Nasze zaufanie wobec marki Avis jest gwarancją, że wypożyczalnia samochodów Avis i Budget podczas koronawirusa podejmuje wszelkie środki, żeby zapewnić bezpieczeństwo swoich klientów. Nie ma potrzeby do zmartwień!

  Aby zarezerwować pojazd z Auto Europe, możesz albo bezpiecznie i szybko dokonać tego za pośrednictwem naszej strony korzystając z wyszukiwarki powyżej lub kontaktując się z nami pod numerem +48 222 639 537. Nasi specjaliści od wynajmu samochodów z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą w razie potrzeby.

  Wypożyczalnia samochodów Avis i Budget - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Na chwilę obecną, wszelkie wiadomości są zdominowane przez koronawirusa, a Grupa Avis Budget pragnie powiadomić swoich klientów, że wdrożyli protokoły związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem, aby zapewnić pracownikom i klientom, że nie ucierpią na zdrowiu podczas rezerwacji, oraz że o ich dobre samopoczucie dba wypożyczalnia samochodów Avis i Budget podczas COVID-19.

  Wypożyczalnia samochodów Budget podczas koronawirusaWskazówki dotyczące zachowania zdrowia i bezpieczeństwa od Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) są dokładnie monitorowane, a następnie wdrażane, aby wyjść naprzeciw wymaganiom i potrzebom klientów, bez narażania bezpieczeństwa ani zdrowia swoich klientów i pracowników.

  Środki i procedury czyszczenia

  • Zarówno Avis, jak i Budget korzystają z zaawansowanych sposobów dokładnego czyszczenia swoich pojazdów po każdym wynajmie. Szczególną uwagę przywiązują do czyszczenia powierzchni częstego kontaktu podczas wynajmu jak siedzenia, kierownica, klamki od drzwi oraz inne.
  • Biura i stanowiska każdej lokalizacji odbioru pojazdów są regularnie czyszczone rekomendowanymi produktami.
  • Co więcej, dobre samopoczucie pracowników Avis i Budget jest brane pod uwagę, a ich zdrowie jest monitorowane. Co za tym idzie, pracownicy, którzy źle się czują, są odsyłani do domów i zalecane jest im, aby skontaktowali się ze służbami zdrowia. Pracownicy są też zachęcani i jest im przypominana potrzeba częstego mycia rąk.