Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  AVIS I BUDGET WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 9.7
  • 9.9
  • 9.7
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  February 03
  Profesjonalna obsługa
  December 06
  System nawigacji w aucie oferował ponad 40 języków do wyboru (w tym także polski!), jednak żeby dokonać skutecznie tego wyboru należało znać język miejscowy, czyli hiszpański. Wstyd przyznać, ale hiszpańskiego akurat nie znam.
  October 15
  Dostałem lepszy samochód za te same pieniądze, zupełnie nową Moccę automat , z navi i wszelkimi bajerami. Obsługa pobrania wozu barrdzo szybka , po 15 min od wylądowania siedziałem juz w aucie . Oddawałem nad ranem wrzucając...
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Avis i Budget podczas COVID-19

  Wypożyczalnia samochodów Avis podczas koronawirusa Grupa Avis Budget jest jednym z największych dostawców samochodów na wynajem na świecie, a na nią składają się trzy marki doskonale rozpoznawalne na rynku wynajmu samochodów. Te trzy firmy to Avis, Budget i Zipcar, które razem oferują ponad 11.000 lokalizacji odbioru w niemal 180 krajach. Firma jest obecna na rynku od ponad 70 lat i jej doświadczenie sprawia, że obecnie może poszczycić się jedną z największych flot samochodowych na świecie. Grupa Avis Budget zakłada sobie za cel, aby cechowała ich innowacja oraz doskonalenie mobilności. Grupa Avis Budget składa się też z kilku renomowanych wypożyczalni w Europie, Południowej Ameryce, Australii i wielu innych lokalizacjach, a są to między innymi Maggiore, FranceCars, Apex i Payless.

  Auto Europe zostało założone w 1954 roku i od tego czasu stało się jednym z najbardziej doświadczonych pośredników wynajmu samochodów na świecie, dzięki współpracy z licznymi lokalnymi i międzynarodowymi wypożyczalniami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najniższe stawki, największy wybór pojazdów na wynajem oraz najlepsze usługi. Nasze zaufanie wobec marki Avis jest gwarancją, że wypożyczalnia samochodów Avis i Budget podczas koronawirusa podejmuje wszelkie środki, żeby zapewnić bezpieczeństwo swoich klientów. Nie ma potrzeby do zmartwień!

  Aby zarezerwować pojazd z Auto Europe, możesz albo bezpiecznie i szybko dokonać tego za pośrednictwem naszej strony korzystając z wyszukiwarki powyżej lub kontaktując się z nami pod numerem +48 222 639 537. Nasi specjaliści od wynajmu samochodów z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą w razie potrzeby.

  Wypożyczalnia samochodów Avis i Budget - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Na chwilę obecną, wszelkie wiadomości są zdominowane przez koronawirusa, a Grupa Avis Budget pragnie powiadomić swoich klientów, że wdrożyli protokoły związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem, aby zapewnić pracownikom i klientom, że nie ucierpią na zdrowiu podczas rezerwacji, oraz że o ich dobre samopoczucie dba wypożyczalnia samochodów Avis i Budget podczas COVID-19.

  Wypożyczalnia samochodów Budget podczas koronawirusaWskazówki dotyczące zachowania zdrowia i bezpieczeństwa od Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) są dokładnie monitorowane, a następnie wdrażane, aby wyjść naprzeciw wymaganiom i potrzebom klientów, bez narażania bezpieczeństwa ani zdrowia swoich klientów i pracowników.

  Środki i procedury czyszczenia

  • Zarówno Avis, jak i Budget korzystają z zaawansowanych sposobów dokładnego czyszczenia swoich pojazdów po każdym wynajmie. Szczególną uwagę przywiązują do czyszczenia powierzchni częstego kontaktu podczas wynajmu jak siedzenia, kierownica, klamki od drzwi oraz inne.
  • Biura i stanowiska każdej lokalizacji odbioru pojazdów są regularnie czyszczone rekomendowanymi produktami.
  • Co więcej, dobre samopoczucie pracowników Avis i Budget jest brane pod uwagę, a ich zdrowie jest monitorowane. Co za tym idzie, pracownicy, którzy źle się czują, są odsyłani do domów i zalecane jest im, aby skontaktowali się ze służbami zdrowia. Pracownicy są też zachęcani i jest im przypominana potrzeba częstego mycia rąk.