Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  ALAMO WYNAJEM SAMOCHODÓW PODCZAS COVID-19

  • 9.9
  • 9.8
  • 9.7
  • 9.9
  • Ogólna ocena
  • Obsługa pracowników wypożyczalni
  • Stan samochodu
  • Obsługa pracowników w chwili zwrotu
  June 16
  Ok
  May 23
  Wszystko szybko i sprawnie. Auto czyste, dokładnie takie jakie rezerwowałem. Obsługa bardzo miła. Auto odebrałem po wypełnieniu dokumentów, trwało to może 5 minut. Ja jestem bardzo zadowolony.
  September 03
  all ok
  Czytaj dalej

  Środki bezpieczeństwa, jakie zapewnia wypożyczalnia samochodów Alamo podczas COVID-19

  Wynajem samochodów z Alamo podczas koronawirusaWypożyczalnia samochodów Alamo została założona na Florydzie, USA, oferując zaledwie cztery lokalizacje odbioru w 1974 roku. Od 2007 wypożyczalnia została częścią Enterprise Holdings, firmy, która należy do Taylor-Family z siedzibą w St. Louis, Missouri. Spółka obecnie posiada łącznie trzy wypożyczalnie samochodów, na które składają się: Enterprise, National i Alamo. Alamo skupia się głównie na wynajmie samochodów dla przyjemności, a celem firmy jest zapewnienie podróżnikom najlepszych wakacji z możliwych. Enterprise może pochwalić się wieloma lokalizacjami odbioru pojazdów i oferuje klientom wiele korzyści. National jest natomiast marką premium pośród tych trzech.

  Alamo oferuje wiele punktów odbioru w różnych częściach Stanów Zjednoczonych oraz w Ameryce Północnej, Południowej Afryce, Europie, Azji, Australii i Oceanii. Co więcej, Alamo ma szeroką flotę pojazdów do wyboru. Celem Alamo jest dostarczenie rodzinom i podróżnikom niedrogich i wygodnych samochodów, a tym samym zapewnienie niezapomnianych wrażeń z podróży.

  Auto Europe zostało założone w 1954 roku i współpracuje z wieloma lokalnymi i międzynarodowymi dostawcami samochodów na całym świecie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom najlepsze stawki wynajmu, najlepsze usługi oraz największą flotę pojazdów do wyboru w każdym zakątku globu. Nasza firma współpracuje z Alamo od wielu lat i z tego powodu wiemy, że wypożyczalnia samochodów Alamo podczas koronawirusa wciąż prezentuje bezpieczny sposób podróżowania, nawet w czasie pandemii.

  Jeżeli masz pytania dotyczące rezerwacji lub potrzebujesz porady, nie zawahaj się skontaktować się z naszymi specjalistami pod numerem +48 222 639 537. Możesz też szybko i łatwo zarezerwować samochód na naszej stronie internetowej.

  Wypożyczalnia samochodów Alamo - Środki podjęte, aby uchronić klientów od koronawirusa

  Głównym celem Alamo jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pracowników i klientów. Z tego powodu Alamo monitoruje sytuację związaną z koronawirusem przez cały czas i podąża za najnowszymi ustaleniami pochodzącymi od Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i służb zdrowia. Alamo wdraża postanowienia i postępuje zgodnie z instrukcjami danymi przez lokalne służby zdrowia oraz postępuje zgodnie z zasadami, takimi jak częste mycie rąk, zachowanie higieny i zachęca pracowników, aby zostali w domu, jeśli źle się czują. Alamo wprowadziło też kilka dodatkowych środków bezpieczeństwa, aby zapewnić, że pracownicy zachowują odpowiedni dystans podczas zmian. Firma zredukowała też ilość pracowników w jednej lokalizacji odbioru oraz w samochodach, aby uniknąć zgromadzeń. W ten sposób wypożyczalnia samochodów Alamo podczas COVID-19 spełnia wszystkie zasady higieny i kontrole bezpieczeństwa.

  Warto też zaznaczyć, że w niektórych lokalizacjach możliwy jest dowóz samochodu na wynajem pod wyznaczony adres. Sprawdź czy, taka opcja jest dostępna w twojej lokalizacji i odbierz zarezerwowany samochód z ulicy, by uniknąć niepotrzebnego kontaktu.

  Complete Clean Pledge - gwarancja czystości i bezpieczeństwa

  Complete Clean Pledge AlamoAlamo traktuje standardy higieny bardzo poważnie zarówno w swoich biurach, jak i w swoich pojazdach oraz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo ważne jest to szczególnie w obecnych czasach. Firma podjęła kilka dodatkowych sposobów zachowania czystości i dezynfekcji, aby lepiej dostosować się do instrukcji zalecanych przez służby zdrowia.

  Środki bezpieczeństwa w ramach Complete Clean Pledge obejmują przede wszystkim rutynowe czyszczenie wszystkich najczęściej dotykanych powierzchni, takich jak lady, klamki od drzwi i toalety itp., przy użyciu zalecanych produktów do dezynfekcji.

  Co więcej, Alamo wprowadziło oficjalny program treningowy, mający na celu poinstruowanie wszystkich pracowników, jak odpowiednio mają czyścić samochody oraz nową gwarancję Complete Clean Pledge, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo. Warto też zaznaczyć, że wnętrza samochodów również są dokładnie dezynfekowane, w szczególności elementy takie jak deska rozdzielcza, panel wyświetlacza, kierownica, panel z akcesoriami, centralna konsola, uchwyty na kubki, przegrody, siedzenia, drzwi i schowki w drzwiach. Alamo kładzie stały nacisk na znaczenie tych wszystkich procedur wśród swoich pracowników. Poniżej zaznaczone są elementy podlegające dokładnej dezynfekcji, gwarantując Complete Clean Pledge.

  Complete Clean Pledge Alamo Infografika