Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W ZAGRZEBIU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Zagrzebiu - Najlepsze ceny

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Zagrzebiu i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Zagrzebiu i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy posiadają biura wynajmu w centrum miasta, a także na lotnisku w Zagrzebiu. Jeśli chcesz wynająć samochód w Zagrzebiu, Auto Europe oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Wypożyczalnia samochodów Zagrzeb

  Stolica Chorwacji Zagrzeb to ważny ośrodek życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego, leży w centrum lądowej części kraju, ma charakter środkowoeuropejski, choć mieszają się tutaj cywilizacyjne i kulturowe wpływy zarówno Wschodu, jak i Zachodu. Warto wypożyczyć samochód w Auto Europe i zwiedzić ciekawe miejsca Zagrzebia jak: starówka - Gornji Grad i Donji Grad, cerkiew św. Cyryla i Metodego, kościół św. Katarzyny, kościół św. Marka, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Mimary, Galerię Dawnych Mistrzów i Galerię Sztuki Współczesnej, a także Teatr Narodowy. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś mobilny bez ograniczeń. Pojedź też najlepiej wynajętym samochodem do ciekawych miejsc turystycznych w pobliżu Zagrzebia jak: Samobor, czy Varazdin.

  Informacje o wynajmie samochodów w Zagrzebiu

  Jak wynająć samochód w Zagrzebiu za atrakcyjne ceny? Skorzystaj z porównywarki cen Auto Europe, wybierz odpowiednią kategorię samochodu i dokonaj rezerwacji na samochód do wynajęcia w Auto Europe w jednym z najciekawszych miast w Chorwacji. W przypadku, gdy zmienisz plany podróży, nie obawiaj się, w Auto Europe możesz anulować rezerwację bezpłatnie do 48 godzin przed odbiorem samochodu. Szczegółowe informacje o wynajmie samochodów otrzymasz pod numerem telefonu naszej infolinii +48 222 639 537.