Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W WROCŁAWIU

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów we Wrocławiu z Auto Europe

  Międzynarodowy Port Lotniczy Wrocław Strachowice znajduje się 10 km od centrum miasta w jego południowo - zachodniej części przy ulicy Skarżyńskiego 36. Można do niego dojechać, a także z niego wyjechać autobusem miejskim, taksówką lub samochodem. W bezpośrednim sąsiedztwie terminalu znajdują się parkingi na około 400 samochodów osobowych. Linie lotnicze operujące z i do Portu Lotniczego w Wrocławiu to LOT, Lufthansa, Centralwings, Ryanair oraz Wizz Air i inne. Wypożyczalnia samochodów Auto Europe umożliwia wynajem samochodów na lotnisku we Wrocławiu poprzez współpracę z renomowanymi partnerami jak Europcar, National czy Budget. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom samochody do wynajęcia wszystkich kategorii w licznych punktach wynajmu na lotnisku i w centrum Wrocławia.

  Wynajętym samochodem po Wrocławiu

  Wrocław, miasto położone po obu stronach rzeki Odry, jest niezwykle ciekawym miejscem zwłaszcza dla osób lubiących zabytki architektoniczne, kochających historię i stare miasta. Wypożyczonym samochodem z Auto Europe możesz wygodnie zwiedzić Wrocław bez korzystania z publicznych środków transportu.

  Co ciekwego można zobaczyć we Wrocławiu:

  • Rynek Wrocławski
  • Muzeum Narodowe z Panoramą Racławicką
  • Ogród zoologiczny i ogród botaniczny

  Wynająć samochód we Wrocławiu to proste!

  Jak wypożyczyć samochód we Wrocławiu z Auto Europe? To bardzo proste do zrealizowania tylko kilkoma kliknięciami. W naszej ofercie proponujemy wynajem samochodów w Polsce, w Europie i na innych kontynentach. Nasze usługi to szybki, tani i wygodny wynajem samochodów bez wychodzenia z domu. U nas porównasz oferty wszystkich znanych wypożyczalni samochodów we Wrocławiu oraz wybierzesz najbardziej dogodne wyposażenie samochodu. Decydując się na samochód z Auto Europe znajdziesz z pewnością odpowiadającą Ci lokalizację, standard, oszczędzasz czas i pieniądze. Dokonaj rezerwacji przez nasz portal internetowy lub telefonicznie pod numerem telefonu, dostępny 7 dni w tygodniu: +48 222 639 537.