Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W SZTOKHOLMIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Wynajem samochodów w Sztokholmie z Auto Europe

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Sztokholmie i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Sztokholmie i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz odpowiedni samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Sztokholmie, w całej Szwecji a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Sztokholmie Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Zwiedzaj Sztokholm samochodem

  Położony na 14 wyspach Sztokholm jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych stolic świata. Sztokholm nazywany często "Wenecją Północy" - to królewska metropolia z urokiem małego miasta, gdzie każdy znajdzie coś interesującego. Jest to miasto wielu atrakcji i zabytków, tętniące bogatym życiem kulturalnym. Milionowa metropolia położona na wschodnim wybrzeżu jeziora Melar (szw. Mälaren), którego wody są tak czyste, że nawet w samym centrum można w nich łowić ryby czy zażyć kąpieli. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Sztokholmie jak: Pałac Królewski - Kungliga Slottet, Riddarhuset - Dom Magnatów, Stadshuset - Ratusz i liczne muzea. Dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Sztokholmie.

  Informacje o wynajmie samochodów w Sztokholmie

  Wynająć samochód w Sztokholmie za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w najpięknieszym mieście Szwecji. Wypożycz tanio samochód z Auto Europe, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Sztokholmie, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów ulubioną kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii +48 222 639 537.