Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W SZCZECINIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Szczecinie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Szczecinie, w większych miastach Polski i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Szczecinie i pozwól sobie na komfortową jazdę. Wybierz odpowiedni dla Ciebie samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Jeśli chcesz wynająć samochód w Szczecinie Auto Europe oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjne niskie ceny.

  Urlop w Szczecinie z wypożyczonym samochodem?

  Szczecin to stolica i największe miasto województwa zachodniopomorskiego w Polsce. Charakterystyczna dla miasta jest gospodarka morska m.in. znajduje się tu duży port morski i stocznia. Wśród miejskiej zabudowy znaleźć można tu enklawy zieleni, jak również parki z rzadkimi okazami drzew i krzewów. Warto wypożyczyć samochód z Auto Europe i zobaczyć szczególnie ciekawe miejsca w Szczecinie jak: Brama Portowa - jedna z niewielu w mieście zachowanych budowli barokowych, Baszta Siedmiu Płaszczy - wizytówka miasta, czy Zamek Książąt Pomorskich. Nieco ponad godzinę jazdy samochodem dzieli mieszkańców Szczecina od znanych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych jak Świnoujście i Międzyzdrój. Nie mniejszą popularnością cieszą się również miejscowości położone nad Zalewem Szczecińskim - Nowe Warpno, Trzebież, Stepnica. Dzięki wypożyczalni samochodów jesteś zawsze mobilny i podróżujesz niezależnie od publicznych środków komunikacji.

  Więcej o wynajmie

  Jak można wynająć tanio samochód w Polsce? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia na portalu Auto Europe. Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Polsce, albo wybierz z naszego szerokiego zestawu odpowiednią lokalizację, kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Szczegółowe informacje dotyczące wynajmu samochodu w Szczecinie lub rezerwacji uzyskasz pod numerem telefonu naszej infolinii: +48 222 639 537.