Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W SHANNON

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie

  Wynajem samochodów w Shannon w najlepszej cenie

  Auto Europe oferuje tani wynajem samochodów w Shannon i na całym świecie. Na urlop lub spontanicznie na weekend wypożycz samochód w Shannon i pozwól sobie na odrobinę luksusu. Wybierz Twój ulubiony samochód z proponowanej przez nas floty samochodów renomowanych wypożyczalni. Nasi partnerzy wynajmujący samochody są dostępni prawie w każdym miejscu, w centrum i na lotnisku w Shannon, w całej Irlandii a nawet poza oceanem. Jeśli chcesz wynająć samochód w Shannon Auto Europe lider wypożyczalni samochodów oferuje bezpieczne i niezawodne, najnowsze modele samochodów za konkurencyjnie niskie ceny.

  Urlop w Shannon z wypożyczonym samochodem?

  Shannon to miasto położone w zachodniej, niezwykle malowniczej części Irlandii. Leży nad rzeką o takiej samej nazwie i stanowi drugi, po Dublinie ośrodek przemysłowy w państwie. Nowoczesny charakter miasta jest głęboko skontrastowany z pobliską wiejską, pełną historii i folkloru okolicą. Shannon, z dogodną lokalizcją - 2 km od międzynarodowego lotniska, często jest turystyczną bazą i punktem startowym wypraw w okoliczne regiony.

  Jedną z możliwości zwiedzania Shannon jest przejażdżka po mieście wypożyczonym samochodem z Auto Europe. Warto zwiedzić szczególnie ciekawe miejsca w Shannon jak: pole golfowe, ujście rzeki Shannon - punkt obserwacji ptaków i okoliczne historyczne miejscowości: Newmarket on Fergus, Bunratty, Sixmilebridge. Właśnie dzięki wypożyczalni samochodów wyruszysz w podróż i jesteś niezależny od środków komunikacji. Wystarczy, że klikniesz i zobaczysz nasze dostępne punkty wynajmu samochodu w Shannon.

  Informacje o wynajmie samochodów w Shannon

  Wynająć samochód w Shannon za atrakcyjne ceny? Nie ma nic prostszego jak dokonać rezerwacji na samochód do wynajęcia w znanym mieście Irlandii. Wypożycz tanio samochód z Auto Europe, oprzyj się wygodnie o siedzenie samochodu, zapnij pasy i wystartuj w dobrym nastroju na Twój wymarzony urlop! Poinformuj nas gdzie dokładnie zamierzasz wynająć samochód w Shannon, wybierz z naszego szerokiego zestawu pojazdów odpowiednią kategorię samochodu z wyposażeniem i dokonaj najlepiej już dziś rezerwacji online. Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu naszej infolinii dostępny 7 dni w tygodniu: w najlepszej cenie.