Auto Europe

 • POLSKA
 • Skontaktuj się z naszymi specjalistami

  TANIA WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W RZYMIE

  Wynajem samochodów na całym świecie
  Alamo Rental Car
  Avis Car Rental
  Budget Rental Car
  Dollar Car Rental
  Europcar
  Hertz
  National Car Rental
  Sixt Rent a Car
  Wynajem samochodów na całym świecie
  Dzlaczego warto u nas zarezerwować
  • Porównaj wypożyczalnie i znajdź najlepszą cenę
  • Bezpłatna anulacja do 48 godzin przed odbiorem
  • Bez opłat za transakcje kartą kredytową
  • Pon-niedz wsparcie telefoniczne
  • 24000 punktów odbioru na świecie

  Tani wynajem samochodów w Rzymie z Auto Europe

  Auto Europe jest firmą pośredniczącą w wynajmie samochodów w Rzymie, we Włoszech i na świecie z ponad 60 letnim doświadczeniem. W naszej ofercie proponujemy tanie samochody do wynajęcia od klasy mini, poprzez auta kompaktowe i klasy wyższej, do samochodów terenowych, kabrioletów i mini vanów w wielu punktach wynajmu w Rzymie. Staramy się spełnić indywidualne życzenia każdego naszego klienta, a przede wszystkim realizujemy oczekiwania cenowe, doboru floty i warunków wynajmu samochodów. Szukasz samochodu w Rzymie? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami online lub zadzwoń pod nasz numer telefonu dostępny 7 dni w tygodniu: +48 222 639 537. Znajdziemy Tobie bezpieczny i niezawodny samochód do wynajęcia w Rzymie.

  Zwiedzaj Rzym wypożyczonym samochodem

  Zapraszamy na wycieczkę objazdową do Rzymu - miasta, które jest połączeniem bogactwa, przepychu kultury, sztuki oraz wielu nauk ścisłych. W pięknej stolicy Włoch - w Rzymie można wiele zobaczyć i mnóstwo przedsięwziąć. Skorzystaj z taniej wypożyczalni samochodów z Auto Europe i zwiedź szybko i wygodnie miasto. Wybierz z naszej bogato urozmaiconej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu wraz z wyposażeniem i pozwól równocześnie oczarować się cudowną panoramą Rzymu. Polecamy najczęściej odwiedzane miejsca przez turystów: Forum Romanum, Fontanna di Trevi, Pałac Wenecki, Pole Marsowe. Warto wynająć samochód w centrum Rzymu i zwiedzić okolicę miasta. Wiele wrażeń dostarczy Ci także wizyta w znanym na całym świecie Koloseum i Watykanie. Więcej wskazówek dotyczących taniej wypożyczalni samochodów w Rzymie i całych Włoszech z Auto Europe znajdziesz w informacjach od kierowców.

  Tanie samochody do wynajęcia w Rzymie

  Zrób pierwszy krok! Zaplanuj dobrze Twoją wycieczkę do Rzymu i zdecyduj się na tani samochód do wynajęcia z Auto Europe. Wybierz z naszej bogatej floty samochodów najkorzystniejszą dla Ciebie kategorię samochodu i przekonaj się o naszych ofertach z gwarancją niskich cen i najlepszym serwisem. A jeśli masz pytania dotyczące wypożyczalni samochodów w Rzymie skontaktuj się z naszym call center. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu.